Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar herkese, Ds260 formundaki "Do you seek to enter the United States for the pupose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?" sorusuna takıldım size danışmak istedim. Ben işin temelinde Amerika'ya yaşamak ve çalışmak için gidiyorum bu soruya evet demem daha mı doğru olur yoksa hayır deyip geçmelimiyim?

• Bu ileti silindi!

• @nazifeakyol
    britsimonsays.com GC hakkında olan sitesinde şöyle yazmayı önermiş:

Email subject: Unlock request

Email Body:

*Name: Firstname Middlename lastname

Case Number: 2020AF00031999

Date of Birth: 10/23/1981

Dear Sir/Madam,

Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.

Thank you.*

Doğum tarihini Amerika usülü şekilde yazmayı önermiş - ay, gün, yıl olarak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nazifeakyol doğrudur evet.
    şuan cevap süreleri 10-15 gün sürüyor, bilginize.

• ⭐⭐

@Barış-Buz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar herkese, Ds260 formundaki "Do you seek to enter the United States for the pupose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?" sorusuna takıldım size danışmak istedim. Ben işin temelinde Amerika'ya yaşamak ve çalışmak için gidiyorum bu soruya evet demem daha mı doğru olur yoksa hayır deyip geçmelimiyim?

Lisansınızın olmadığı bir iş yapmayı düşünüyor musunuz diye soruyor. Hayır demelisiniz.

• @gucarslan Çok teşekkür ederim:)

• ⭐⭐

@gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@nazifeakyol doğrudur evet.
    şuan cevap süreleri 10-15 gün sürüyor, bilginize.

@nazifeakyol
    Ufak bir not. KCC’ye göndereceğiniz tüm maillerde Subject’e sadece dosya numaranızı yazmanızda fayda var. Mailinizin buna göre dosyanıza otomatik bağlandığını düşünüyoruz.

• Merhaba, yanıtınız için teşekkür ederim. 4. günümde yine deneme yaparken sonunda imzalayıp gönderebildim. İyi çalışmalar dilerim. @crazycells

• Bu ileti silindi!

• DS-260 Formunu Doldururken Böyle Bir Hata Alıyorum Ne Yapmam Lazım Arkadaşlar?
    The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email ([email protected]) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

• ⭐⭐

@istavrit, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

DS-260 Formunu Doldururken Böyle Bir Hata Alıyorum Ne Yapmam Lazım Arkadaşlar?
    The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email ([email protected]) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

Hangi aşamada alıyorsunuz bu hatayı?

• @goblis il sisteme girerken ilk defa giriş yapacağım ama giremiyorum? Bazen böyle hata veriyor, Your request cannot be processed at this time. Çoğu zaman The case information you entered does not match our records. böyle hata veriyor?

• ⭐⭐

@istavrit
    Your request cannot be processed at this time. : Yoğunluk kaynaklı. Farklı saatlerde tekrar deneyin
    The case information you entered does not match our records.: Girdiğiniz bilgilerde hata var. Kontrol edip doğru bilgilerle deneyin

• @goblis case number dan sıfır atılması gerekiyor mu 2022EU00027XXX mi yazmalıyım yoksa 2022EU27XXX mi ama böylede sonuç alamadım...

• @istavrit, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@goblis case number dan sıfır atılması gerekiyor mu 2022EU00027XXX mi yazmalıyım yoksa 2022EU27XXX mi ama böylede sonuç alamadım...

000'sız olanı yazıyorsunuz o aşamada. Numara doğruysa (ki doğrudur bence), o zaman doğum tarihi veya isminizle ilgili başvurudakinden farklı bir giriş yapıyor olabilirsiniz. Örneğin Türkçe karakter kullanmaya çalışıyorsanız Türkçe karakter olmadan isminizi soy isminizi yazın. Ya da (düşük bir ihtimal ama) soy isim ve isim kutucuklarını karıştırıp karıştırmadığınızı bir kere daha kontrol edin.

• Daha önce yaptığınız işler sorusuna 10 yıldan fazla bir süre önce 2 yıllık sigorta girişim var bunu yazmalı mıyım ?

• @eynar isim istemiyor soy isim istiyor iki tane soy isim var acaba birini mi girmem gerekiyor? sistem sürekli ya uyuşmadı hatası veriyor ya da sistem çalışmıyor hatası veriyor. çok stres oldum...

• ⭐⭐⭐

@istavrit DS260 formuna girmeye çalışırken mi bu hataları alıyorsunuz?

• @Sono EVET hocam ilk defa gireceğim bu hataları alıyorum?

• ⭐⭐

@istavrit, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Sono EVET hocam ilk defa gireceğim bu hataları alıyorum?

Bilgilerinizi sonuç sayfasında gördüğünüz gibi girin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

36

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |