Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cenkbuker eğer mezun olduysaniz sorun olmaz. önemli olan bunu diploma ile belgelemeniz.

• Do you have any specialized skills or training, including firearms,
    explosives, nuclear, biological, or chemical experience?
    YES Buna evet diyerek hata mı ettik acaba sen ülkemiz için risklisin diyebilirler mi🤔 Sonuçta askerlik yapan herkesin aslında ateşli silahlar hakkıda bilgisi vardır ve bu konuda eğitimlidir diye düşünüyorum. Bu benim fikrim dogrusunu sizler biliyorsunuz tabiki, tesekkurler.

• @crazycells aynı soruyu yanlışlıkla 2 defa sormusum @gucarslan no demiş. Siz yes dememi söylüyorsunuz kararsız kaldım 😂 hangisini seçmem daha mantıklı olur?

• @gucarslan merhaba bende de ssn var fakat söylediğiniz gibi j1 için olanı work&travel ile gittiğimde almıştım. Yeni bir ssn talep etmem mi lazım o seçenekte yoksa o elimdeki geçerli oluyor mu?

• @Ramazan merhaba ben şimdi pasaport sorgulaması yaptım ama sadece güncel olan şuan ki sahip olduğum pasaportu görebiliyorum. Eski pasaporta dair bilgi bulamadım. Nasıl aratmalıyım?

• ⭐⭐

@seva, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Ramazan merhaba ben şimdi pasaport sorgulaması yaptım ama sadece güncel olan şuan ki sahip olduğum pasaportu görebiliyorum. Eski pasaporta dair bilgi bulamadım. Nasıl aratmalıyım?

Eski pasaport bilgisine neden ulaşmaya çalışıyorsunuz?

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan merhaba benim okulum bu haziranda bitiyor şuan lise mezunu olarak girmem gerek değil mi ?

• Green card girişte Getting started içi Ankarada giricem fakat kutucuklarda sanırım No, I want to be interviewed in tıkladım doğrusu hangisi olacaktı?

• @Play-Store hayir deyin

• merhaba arkadaşalar.ikamet adreslerimde evlenmeden önce A noktasında oturuyordum.evlenince B ye geçtim.arada çocukların eğitimi için ikametimi A noktasına aldırdım.bir kaç yıl sonra en son oturduğum tekrar B notasındayım. yani A-B-A-B oldu.ortadaki A-B yi atmalımıyım yoksa aynen olduğu gibi mi yazmalıyım.karşı tarafa kafa karışıklığı yaratırmı. veya sizce nasıl olmalı

• Herkese öncellikle merhaba Ben geçmiş iş deneyimlerime 2 aylık 2 tane 1 aylık 1 tane sgk'da çalışıyor gözüktüğüm için ama aslında çalışmadığım işleri yazdım.Babam çalıştığı yerlerde beni de çalışıyor göstermiş youtube'daki bir video'da bütün iş deneyimleri yazılması gerekiyor dendiği için malesef bunları da yazdım ve submit ettikten sonra pişman oldum. onları sildirmek için kcc'ye mail attim " I want to remove some work from previously employed please open my ds 260 form thank you "yazdım 2 gün önce ama hala daha cevap gelmedi. Sizce bir sorun olur mu teşekkürler

• ds 260 formunda Amerikada bir adres belirtmemiz gerekiyor benim amerikada tanıdığım kimse yok nasıl bir yol izlemeliyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ggulduk, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan merhaba bende de ssn var fakat söylediğiniz gibi j1 için olanı work&travel ile gittiğimde almıştım. Yeni bir ssn talep etmem mi lazım o seçenekte yoksa o elimdeki geçerli oluyor mu?

o ssn sizin statünüzü yansıtmıyor. yeni bir ssn talep edebilirsiniz..

• arkadaşlar kesin bir bilgiye ihtiyacım var ama, ds-260 gönderdikten sonra konsolosluğu değişmek oluyor mu yoksa bunun için nedenler mi istiyor? bunu yapanlar oldu mu acaba

• ⭐⭐⭐

@seva E-Devlet'de Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nin Nüfus İdaresi" hizmetleri arasında yer alan "Protokol Belgesi Sorgulama" ile eski pasaport bilgilerinizin yazılı olduğu belgeyi temin edebilirsiniz.

Not: Ekranda 01/06/2010 tarihinden sonra düzenlenen pasaportlar yer almaktadır. Daha öncesi için Nüfus İdaresi ile görüşmelisiniz.

• @Mrakin ozelden yazabilir miyim size boyle bir sey mumkun mu bu forum uzerinde?

• @gucarslan Merhaba bir sorum olacaktı Ds260 formunu doldurup gönderdik bugün ancak eşim hamile yaklaşık olarak Ağustos ayında bebeklerimiz gelicek KCC ye mail atarak ds260 formunu açtırıp mı çocukları forma ekleticez yoksa vize tarihinde konsolosluk aracılığıyla mı ? birde bebekler doğduğunda eğer ds260 a ilave ediceksek o an pasaport çıkartmak gerekiyor mu ilave için yoksa onların pasaportu vize görüşmesinde mi gerekli olucak acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunay-Seferzade, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

arkadaşlar kesin bir bilgiye ihtiyacım var ama, ds-260 gönderdikten sonra konsolosluğu değişmek oluyor mu yoksa bunun için nedenler mi istiyor? bunu yapanlar oldu mu acaba

evet yapabilirsiniz. değiştirmek istediğiniz ülkede oturum sahibi olmanız gerek. ilgili talebinizi kcc'ye iletip değişiklik yapabilirsiniz.

• @EzgiLera Telegram grubuna girmek için kayıt formu gönderdim. Tahminen ne zaman geri dönüş sağlanır?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |