Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• AF 12092 3898 2642 5974
    AS 3580 2471 993 2584
    EU 14571 1455 1377 3678
    OC 520 97 59 267
    SA 968 70 100 274
    Totals 31731 7991 5171 12777

• 7991 refused 5171 ap 12777 ready

• valla anlamsız ya yükselmemesi için sebep yok gibi ama neden olmuyor işte.

• Ya ben gerizekalıyım matematiğim falan 0 da su redleri eu ya vermemesi için nasıl bir neden olabilir biri bana anlatsın

• @discordiaa tek mantıklı açıklaması redyler yani geçmişte mülakata gitmemiş Yen'i Yen'i gitmeye karar vermiş kişiler

• Mülakatını elzem bir neden olmadıkca erteleyen, sürekli giriş çıkış yapıp Türkiyeyle bağını koparamayan ama kartım da elimden gitmesin diyen insanlara cidden pes diyorum.Ben amerikaya gidip diğer yarımı burada bırakıyorum.Bu insanlara helal edemicem ya bu vizeyi acımasızca oldu ama kusura bakmasınlar ahhahaha

• ulan kcc ne diye bu sene sistemi değiştirdin.mantıken saçmalık zaten önce gitmek isteyen önce gitsin işte.herkesde bi erteleme merakı ...

• @arnblt 29.780 de bari bizde gidelim aaaa

• 25 bile zor gelecek .biz ucundan kaciracagiz 28050

• KCC'ye ben de mail attım, şimdilik otomatik cevaplama geldi.

• @yekta 15 Mayıs - 17 Haziran arası 4750 verilmiş. 3,5 ay var: 4750*3,5=16,625 şu ana kadar verilenleri eklediğinizde ediyor 48,500. Bu şekilde kapatabilirler.
    Yani görünen 1000-1500 daha açıklayıp EUyu bitirebilirler. O da 25,000 üzerini hayal yapar.

• Eger Case numaralar bi sira numaralariysa Afrika gecen ay 38000 ne ulasmis. yani 38000 siradaki adami mulakata almislar. Bu Avrupaninda 38000ne kadar mulakata cagirilacaginin anlamina gelmesi lazim degil mi? TORPIL

• @rocken iyi de bu 16500 ün içinde mantık olarak en fazla EU bölgesinden olması lazım. Bu 16500 ü hangi bölge ile dolduruyorsunuz?

• Su adamin tahminini gorunce nasil bi canim sikildi @periscope Eu tahminine bak, agzina agzina vurasim geldi

Dtrump
    June 18, 2018 at 1:25 pm
    Reply

My prediction for the last DV-2018 VB: AF – Egypt Current or effectively current (everyone is allowed), AS – Nepal Current or effectively current, EU 27270, OC 1575, SA 1825

• @jade Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Su adamin tahminini gorunce nasil bi canim sikildi @periscope Eu tahminine bak, agzina agzina vurasim geldi

Dtrump
    June 18, 2018 at 1:25 pm
    Reply

My prediction for the last DV-2018 VB: AF – Egypt Current or effectively current (everyone is allowed), AS – Nepal Current or effectively current, EU 27270, OC 1575, SA 1825
    ya tam ıntıharlık thmın hayret bısey cıdden 😕

27400 gelse ona bıle fitim

• Britsimon says e bunu yazdim. 🙂 Mail atiyoruz diye.

European
    June 18, 2018 at 11:18 pm
    Reply

Turkish forum group are all sending emails and twits and telling “they cant wait to see redistribution for EU. Give the most possible highest cut off number for September. When every year, almost every region got redistribution” months before.. Just Like last year right? EU got 20500 visas, Exceed the quota way more. Got current months before and hit the CN30000. This year they over select plus wont even able to give 50k most likely. (surprising when it was all their purpose! to give as many as visas possible) EU should get at least 30000 CN as well again. Forget about the density, derivate and what ever the other causes got us in this situation because there will be thousands of visas left. And in the history of lottery, KCC never tried to not to give visas. Their main purpose was giving the highest visa as much as possible. Nothing should be changed this year I believe, if there is any justice over there just like the past 15 years. Keep being awesome KCC, please! (well last sentence also can be added to the mail, I like it) 🙂

• @select ağırlık AF olacak current olduğu için. 4K-5K’sı sadece EU

• ⭐⭐

@rocken eğer tahminizdeki gibi bir vize sayısını kestirebiliyorlarsa son ay 50 bin için kalan 1500 vizeyi niye vermesinler ki? EU ya 1500 yerine 2500-3000 ayırabilirler.
    Burada iki sıkıntı var.
    Birincisi AP lerin durumu. Süreç bitiyor diye bunların ISSUED olma durumlarını hızlandırabilirler ki bu mantıklı. Çünkü adamın bir sıkıntısını bulamadılarsa niye vize vermesinler. Zaten geriden gelenler sıkıntı diyoruz ama bence bunlar geçmiş AP lerin çözülmesi ile ilgili artışlar.
    İkinci sıkıntı . KCC nin vize konusundaki mağduriyetleri çok ciddiye almaması. Adamların umurunda olmayabilir. Bu konuda da bu hazırlanan mailler belki bir farkındalık yaratabilir. Temmuz 15 inden önceki son CEAC veri güncellemesi daha çok fikir verecektir. Eğer vizeler artacaksa mutlaka bundan EU yu faydalandıracaklardır. Ben az 20-21 k vizeyi EU ya vereceklerine inanıyorum.

• Brit'in kendisi dahi 50K vizeye ulaşılamacağından bahsediyor ki zaten başında beri söylediğimiz de bu. Yani aslında burada yapılan hesaplamalar hep hedefe yönelikti ve hatalı birşey yapmadık aslında. Ama demekki adamların vazgeçmediği birşeyler var. bir de adamların sisteminde hatalar var. Bence Eylüldeki duruma göre bir extra ay daha oluşturup ( Ekim mesela) o tarihe kadar olan AP ve Ready'leri temizleyip kotada kalan vize var ise kalan selectee'leri görüşmeye çağırması lazım. Bu bir şekilde önceki senelerde de sorun olmuş gibi görünüyor. Africa (Issued'e dönüşme sorunu var) ve Asia ( banlı ülkeler sorunu var)) kesinlikle kotasına ulaşamayacakken, EU'yu hala kendi kotası ekseninde tutmak da enterasan gerçekten. Diğer iki region'daki kotaları dağıtsalar benim gibi CN'i yüksek kişilere bile sıra geliyor hatta current tetikleniyor ama ne desek boş işte.

• @rocken AF de Tem-Aug-Eyl için yaklaşık 6000 vize verilecek, önümüzdeki 15 gün ve ready APleri de eklersek 2000 de oradan gelse..19,000 vizeye ulaşıyor geçen seneki gibi.
    Bu durumda eğer kullandırmak isterseler geçen seneki gibi +20,000 çıkabilirler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |