Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ayda artis olunur diyorlardi olmadi .min beklenti en iyisi

• Arkadaşlar şu anda benim halimi bir görseniz. Tamamen hayatdan küsmüş bi şekilde yaşıyorum. Yüreğim de ağrıyor artık. Green kartı düşünmediyim gün kalmadı, uykum da bozuldu artık. Ey Amerika 23-25 binlerde yılı kapatacakdınsa, neden bu kadar insanın hissleri ile oynayıp da 39k.ya kadar kişi seçtin EU.dan ?

• dostlar ben biraz visa bulletin i inceledim mesela 2007 july olarak EU da 23000 vermişler bir sonraki ay current olmuş, diğer bir arkadaşın dediği gibide 2006 da 16000 den bir daha ki ay current olmuş. Şu an gene 23000 ler deyiz ve eğer ukrayna'ya kota koyarlarsa bence EU daki diğer ülkeler current olacak.

• +30 bini hadi bir nebze anlarım . katılım çoktur çocuklu aile çoktur vize kalmamıştır . ama 24 25 e de gelmemesi cidden aşırı sinir bozucu :((((

• Ben de bir mail attım bakalım nasıl dönüş sağlayacaklar...

• Yanlis anlasilmasin yine 30k ustu normaldede yuksek numarlardir ama 30k ya bile gelmedeb 25 demek cok aci 3 rakamini gormesi muhakkak gerekirdi

• @yekta sana sıra geleceğine yürekten inanıyorum. Çok ters bir seneye maruz kaldık. Bu forumda ne kadar çok dost vize alırsa o kadar mutlu olacağım. CN'i bir nebze düşük arkadaşlar yine de içlerini ferah tutsun bence. Son bültene kadar artık hesap falan yapmamaya karar verdim. Ne desek boş çünkü.

• @sertkenan34 keske senin dedigin gibi olsaydi ama dertleri oldugu acik gibi artik. ozellikle bu adamdan onceki amerikanin politikalarini bu yil ile degerlendirmemeliyiz bence. Sanki her yil daha kati oluyor gibi. Gecen sene gayet allocate etmisler vizeleri EUya ve bunun kararina da, currenttan anlasildigi uzere cok oncesinden vermisler; bu sene boyle bir durumun yakinindan gecmiyoruz gibi ya da bir miktar arttiricaklardir ki bu da cok kotu. Aynen dedigine katiliyorum inan soyle oturup bakinca, kota denen seyi hep asan bolgeler illaki olmus, son ayda 2006da currenttayapmislar ki bunu yapmalarina ragmen sadece 15630 vizelik bir talep gorebilmisler. Ve bu yillar oncesi… Son aya bu kadar yaklasmisken cok zor. Rakamlara baktiginda 2006 Agustos ayina da kadar kac vize verilmis gozukuyor? Eylule kadar ne kadar yukselme olmusmerak ettim

• @yekta abicim inşallah sen gidersin 25500 lerde bitecek bence.

• @superdem22 @hamzamurat valla bende burda kimse kalmasın hepimiz gidelim istiyorum . Neden bukadar kötü gitti anlam veremiyorum . Siyasi bişey mi farklı seyler mi anlamadım. Her ay 650 gerçek case artiyor . Benimkisi 652 . 2 case no ile kaçırmayiz inş . 44 le sınıfta kalmak gibi bişey resmen 🙂

• bunları yaşamayı haketmedik ya. 1 sene öncesine bak şimdiye bak.yıktın bizi kcc

• @nuri Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

dostlar ben biraz visa bulletin i inceledim mesela 2007 july olarak EU da 23000 vermişler bir sonraki ay current olmuş, diğer bir arkadaşın dediği gibide 2006 da 16000 den bir daha ki ay current olmuş. Şu an gene 23000 ler deyiz ve eğer ukrayna'ya kota koyarlarsa bence EU daki diğer ülkeler current olacak.

burada o yıl en son CN kaç olduğuna da bakmak lazım. Yani 2007 de 23.000 verildikten sonra current olmuş ancak son CN kaçtı , 28k mıydı yoksa bu sene gibi 39k mıydı ?
    Bak 2019 da max 30k ya kadar seçim yaptılar , içimden lanet olası umut hala çıkmak istemese de sanırım bu sene KCC nin bişileri yanlış yaptığını kabullenmemiz gerekecek.
    1 ay kaldı bekleyelim görelim...

• @arnblt yeni veriler için bi yorumunuz var mı yada son vb için

• mail atalım arkadaşlar bu önemli. yabancı forumlarda takılan arkadaşlar falan organize etsinler bu işi. tepki aldıklarını görürlerse bence durum farklı olabilir ben kendim için matematiksel olarak şansım kalmadığımı bilsem bile 30k altı henüz umudu kesmemeli bana göre.

• Hic son verileri degerlendirwn yok mu

• @pacaveli Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

mail atalım arkadaşlar bu önemli. yabancı forumlarda takılan arkadaşlar falan organize etsinler bu işi. tepki aldıklarını görürlerse bence durum farklı olabilir ben kendim için matematiksel olarak şansım kalmadığımı bilsem bile 30k altı henüz umudu kesmemeli bana göre.

@crazycells bir format hazırlayacağını söylemişti , sanırım yakında hazırlamış olur , yayınladığı zaman atalım bencede , diğer forum sitelerine üye olan arkadaşlarda eminim diğer siteleri org edeceklerdir.

• ⭐⭐

Veriler aslında bir öncekinden farklı bir şey ifade etmiyor. Burada amaç 50 bin vize ve dağıtım yapılması ise son ay belki bir sıçrama olur. Onun dışında geçen hafta yazdığımı tekrar güncelleyerek yazayım. 23236 ile Current olma ihtimali aynı. Dağıtım yapmayacaklarsa en az 7-8 bin vize boşa gidecek gibi. Umarım yaparlar. Bari 27-28 lere gelsin rakam.

• Acikcasi yapmayip yapmayip son ay yapacaklarini pek sanmiyorum.neden diye soruyorum sureki kendime neden?!

• @onur1601 @efeser @periscope arkadaslar sizin yorumlarınız ne son datalara ? kaçta biter bu hikaye ?

• Ara sıra o ekrana tekrar bakıp belki case numaramı yanlış görmüşümdür aslında 3000’dir diyen var mı 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |