Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells

Turist vizemi martta yenilemiştim o yüzden herhangi bir mail gelmeyince merake ettim.

İmzamı düzelttim.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@KorLic35 Mulakatlar daha baslamamis olacak. Isterseniz bebekleriniz dogduktan sonra tek seferde DS-260 formunu gonderebilirsiniz.

• @crazycells yani yeni pasaport alıp ds260 ı öyle doldurmam daha mantıklı diyorsunuz.Peki bu aşamada ds260 ı yeni pasaportun gelmesiyle haziran ortası gibi doldurmuş olabilirim.Bu sıralamamda bir sıkıntı yaratır mı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler bu arada

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yahya-akan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells yani yeni pasaport alıp ds260 ı öyle doldurmam daha mantıklı diyorsunuz.Peki bu aşamada ds260 ı yeni pasaportun gelmesiyle haziran ortası gibi doldurmuş olabilirim.Bu sıralamamda bir sıkıntı yaratır mı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler bu arada

DS-260 formunu Haziran ortasinda da gonderebilirsiniz, bir sakincasi yok.

• @crazycells Çok teşekkür ederim cevap için. Çok endişeleniyordum içimi rahatlattınız. Bir soru daha sormak istiyorum izninizle. Mülakata girmeden evlenmeyi planlıyorum, ds260 formunu evlenmeden önce doldur demişler diğer soranlara. Evlendiğimde pasaportum da değişeceği için sonradan bir problem olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bezelye, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells Çok teşekkür ederim cevap için. Çok endişeleniyordum içimi rahatlattınız. Bir soru daha sormak istiyorum izninizle. Mülakata girmeden evlenmeyi planlıyorum, ds260 formunu evlenmeden önce doldur demişler diğer soranlara. Evlendiğimde pasaportum da değişeceği için sonradan bir problem olur mu?

Evleneceginiz tarih belli mi?

• @crazycells Normalde green card çıkmasaydı seneye okulumu bitirip evlenecektim. Ama şu an ne yapmalıyız bilmiyorum, bir tavsiyeniz var mı? En erken sene sonu gibi evlenebilirim galiba

• Arkadaşlar merhabalar dv 260da formu imzalayıp yollayamıyorum nedeni nedir hiç bir sayfa yenilenmesi olmuyor. Yani imzalaya basıyorum imzalamıyor. Bu arada case numberde 000xxxxx bu x ler bizim randevu sıramızı mı belirliyor ? Teşekkürler şimdiden

• @mcuks Son 3 rakam yerine xxx yazarsanız daha anlaşılır olacaktır mesela 17xxx. Bu numara ne kadar küçük olursa size o kadar erken sıra geleceği anlamına geliyor.

• @nevzatyildizz Peki ds 260ı erken yada geç yollamamız bir anlam ifade etmiyor mu ? Yinede bu 17xxx e göre mi çağrılıyoruz ?

• Bu ileti silindi!

• @mcuks Her halükarda numaranızın current olmasını bekleyeceksiniz evet. Ds260 formunu erken doldurmanız numarası sizden daha küçük olan ancak Ds260 formunu doldurmamış kişilerden önce mülakat tarihi almanızı sağlayabilir.

• Merhaba, 8. başvurumda, nihayet bende kazandım, 2021 verilerini incelediğimde CN 18.000 de current etmişler. benim CN im 188XX lerde, sizce 2022 için gelme ihtimali nedir? Teşekkürler.

• @MehmetArikan Dv2020 ve 2021 ile kıyaslama yapmak çok doğru değil çünkü Dv2020 mülakatları yarıda kaldı, Dv2021 mülakatları ise hiç başlamadı. Dv2018 dışında bütün yıllarda bütün numaralar current oldu yani kazanan herkes mülakata girebildi. Pandemiden sonra ilk kez mülakatlar yapılacağı için önceki yıllarla kıyaslayarak durumu kestirmek, tahmin etmek zor ancak 18xxx güzel cn. Hayırlı olsun inşallah sürecinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayıp vizenizi alabilirsiniz.

• @nevzatyildizz Teşekkür ederim, umarım...

• @crazycells Türkiyede mülakata girecekeler

• Ds-260 videonuzu izledim eğitim kısmında takıldım bir soru sormak istiyorum. Ben lise mezunuyum üniversiteye yazıldım okuyorum. Mesleğiniz ne kısmına öğrenciyi seçip üniversitenin bilgilerini adresini vs yazdım. Ondan sonra ki sayfada highest level of educational completed yerine lise diploma seçtim. Okuduğunuz eğitim sayısı yerine lise ve üniversite olması için 2 yazıyorum ama daha üniversiteyi bitirmediğim için lise ve üniversite bilgilerini yazarken üniversite başlangıç ve mezun yerini dolduramıyorum kabul etmiyor. Ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkürler

• Arkadaşlar herkese merhaba. İlk başvuru ve eşime çıktı. CN çok düşük. Biran önce Ds-260 ı dolduracağım. Ayrıca sponsor olacak yakınımda yazın gelirken ıslak imzalı evrakları getirecek. Benim esas korkum. Kendim polis memuruyum. Mülakat aşamasında bi sıkıntı yaşarmıyım. GC sadece almak için alabileceğimi düşünme ihtimalleri var mı. Kafamda memuriyet bitmişti zaten. Vizeyi alır almaz işk iş ücretsiz izinle birlikte gidip 1 yıl sonra istifa etmek. Ama mülakatta sen memursun gitmezsin deyip red verme gibi bir durum yaşar mıyım. Kazanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun. Süper arkadaşlara 2023 için şimdiden başarılar diliyorum

• @Ahmet-Kölüş diğer arkadaşlara

• @Ahmet-Kölüş tebrikler öncelikle. Ankara'da verilen Amerika'ya giriş yapmanızı sağlayacak bir vize. Kontrol ettikleri şey Amerika hükümetine yük olur musunuz? Ve göç etmeye uygun musunuz? Bu yüzden bu durumun olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum. Daha tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir. Sürecinizde başarılar..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |