Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Benim gibi araba merakı olmayanların veya yaşamında toplu taşımayı yada sürdürülebilir vasıtaları kullananlar için Scooter önemli bir unsur olmaya başladı. Diğer eyaletlerde ne kadar kullanma alışkanlığı var bilmiyorum ama Miami’de önemli bir kesim yakın yerlere scooter ile gitmeye başladı ve ilerlemeye de devam ediyor. Güzel bir özgürlük ve trafik derdi olmadan trafik kurallarına bağlı kalarak bir çok yere rahatlıkla ulaşıyorsunuz. Bisiklet gibi size spor yaptırmasa bile nefes alabileceğiniz bir yere toplu ulaşım araçlarının yardımıyla ulaşıyorsunuz.Sorunsuz bir ulaşım aracı ! Sigorta , yakıt ve bakım onarım gibi dertleri de yok.

Uzun bir süre sonra bende kendime dün bir scooter aldım ve yeni bir yaşam tarzına yelken açtım. Bugün de ilk scooter ile gezintilerime başladım . Hedefim karış karış bütün caddelerini County lerini gezmek . Buralardan değişik hikayeler çıkarmak ve çevrem haricindeki diğer yerler hakkında bilgilenmek . Hayatla entegrasyon böyle bir şey sanırım. Umarım sizinde bulunduğunuz yerlerde scooter ve/veya bisiklet ile ilgili keyifli hikayeleriniz vardır. Buda Amerika’nın diğer bir yüzü olacak gelmeyi düşünenler için

• @redsat2000 Ustadim biraz bilgi verebilirmisiniz? Bende zaman zaman almayi dusunuyorum. Oglumun elektriksiz olanlardan var, bir tane de yan komsu hediye etti bize. Oglumla bazen mahallede dolasiyoruz ama ben elektriklilerden dusunmekteyim.

Kaca aldiniz, battery omru nedir? Bir defa charge ile ne kadar gidebiliyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐

Selam @MySea Ben Go Trax G2 aldım Normalde 260 usd ilken 178 usd indirimde idi. 4 saatte şarj oluyor 8 mil max gidebiliyorsun. Oda takriben full kullanıma göre 1 saat idare ediyor. İş yerime onunla gitmeye başladım. 4 mil mesafede Yarın ona bisiklet kilidi alacağım. Eğer iş yerinde şarjı da çözersem Rahat gidip gelebilirim. Yada Trenle kombine kullanıp iş yerinde şarja da ihtiyaç olmaz.
    Cruise da daha uzun süre kullanılabileceğini düşünüyorum. Motoru güçlü ve uzun mesafe gidenler biraz daha pahalı.

• ⭐⭐⭐⭐

Marka konusundan çok kullanım süresi ve gidilen mesafe malzeme kalitesi konusunda değerlendirme yap

• @redsat2000 Tesekkurler bilgi icin! Biraz daha arastirayim. Benim alacagim mahallede kullanmak icin olacak, birde yakinlardaki 7/11 bakkala gitmek icin 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea O zaman Benim model sana yeter

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çok güzel ve çok faydalı bir başlık olmuş sn. @redsat2000 ellerinize, fikrinize sağlık.

imkânlar dahilinde eğer biz de abd'ye bu sene vizelerimizi alıp gelebilirsek, boosted board almayı düşündük. bu konuda ciddi bir deneyime ve kaliteye sahip bir marka. mesafe / şarj performansı oldukça iyi. fiyat konusu kişiden kişiye değişir malum, ona yorum yapmam yanlış olur 🙂

incelemek isteyenler için linkini buraya bırakıyorum;

• ⭐⭐⭐⭐

Gotrax G2 Modelinde özellikle fren sisteminde bazı sıkıntılar var ve uzun kullanırken ses geliyor . Tekerlekler küçük yol seviye farklarında sıkıntı çıkarıyor. Bu sebeple bugün Hover 1 eagle modeli ile değiştirdim. Bu modelin süspansiyonu var Tekerlekler büyük Fonsiyonları fazla kullanımı kolay Motor gücü fazla 320 Watt diğerine ağırlığı makul taşınması daha kolay Walmartta satış fiyatı 190 usd civarı

• @redsat2000 Guncel bilgilendirme icin tesekkurler 👍

• @gucarslan, içinde söyledi: Scooter ile Yaşam

çok güzel ve çok faydalı bir başlık olmuş sn. @redsat2000 ellerinize, fikrinize sağlık.

imkânlar dahilinde eğer biz de abd'ye bu sene vizelerimizi alıp gelebilirsek, boosted board almayı düşündük. bu konuda ciddi bir deneyime ve kaliteye sahip bir marka. mesafe / şarj performansı oldukça iyi. fiyat konusu kişiden kişiye değişir malum, ona yorum yapmam yanlış olur 🙂

incelemek isteyenler için linkini buraya bırakıyorum;

Ben de Boosted meraklısı birisi olarak gittiğimde durumlara bakıp bir an evvel Stealth modelini almak istiyorum açıkçası. Düz elektrikli (kick) scooterlar bana tabiri caizse biraz yavan geliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@thementor casey neistat bunu beğendi 😉

• Tebrik ederim. Amerika’nin her bolgesi cografi yapisi dolayisiyla scooter icin uygun olmayabilir. Merkezi yerlerde yasayanlara tavsiye edilebilir. Ben Turkiye’de aktif motor kullanan birisi olarak, suan Dallas TX’in sicaginda motor bile kullanmayi goze alamiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

Bu hafta ilk scooter’im emekliye ayrıldı. EBay den Hiboy 3 max satın aldım. Savannah yollarının kötü olması nedeniyle bu scooterin tekerlekleri 10 ‘’ Off road 350 w motor 19 mil max sürat 17 mil tek gidişte menzile sahip . Normalde fiyatı 550 dolar civarı Amazon’da 450 dolar EBay de 339 dolar . İlk scooter’a göre çağ atladık sayılır. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin @Mara yinede ben tercihimi alternatif taşıma tiplerinden kullanırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |