DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Abi anlattın inan sanki gözümün onunden geçti bir anda ama 2000 yıllırda gitse idin şimdiye çok farklı olurdu
    kardeşiniz orada yrdımı olacaktır ben olsam bilmiyorum ama gidersim iş ne olur olmaz bilmiyorum bununda kaybetmeyin imkanlar iyiyse bence gidin ben 34 yaşındayım gün geçtikçe zorlaşıyor gidin Selam ediyorum . 🙂 Bol şans

• Kaybedenler kulübü başlığı altında kazananların hikayelerini görmek gerçekten komik oluyor artık

• Ömüne bakıyorum ; ama bir yandanda aklımdan çıkmıyor ekimde gitmek istiyorum turist olarak dolar deli gibi arttı ne yapacaksın 2 tl iken güzeldi 🙂 şimdi 4 ün altına düşmez artık geçin gerisini gitmek istiyorsanız kafaya koydu iseniz başka çare yok gideceksın dil eğitimi alacaksın yolunu bulup kalacaksın başka çere yok evlilik için daha zor ama elinde imkan olan için yapan var yine . Kanada videolarını izliyorum dolmuş orasıda 🙂 kiralık ev bulmak zor diyorlar video atanlar . Yıl sonu bir beklentim var iyi bir gelir elde edebilrsem arkdaşlar dil eğitimi için gideceğim kafaya koydum yanı, bir yıl ücretisiz izin almak istiyorum verirler umarım 🙂 sonra dil eğitimi 15- 20 bin dolar kadar para ayırabilirim umarım yıl sonu kafamdaki bu - gidince neler olur bilmem ama belli bir süre böyle yaşamak isterdim .Hayallerden vazgeçmeyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@heleniki DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

Allahım sana geliyorum. sabah sabah sinir oldum.@crazycells 2019 bekleme odasında bir üyenin ismini yazmasıyla alakalı bir sorunu var.yaaa işte adamlara gc cıkıyor biz burda dedikodu yapıyoruz.yaaa böyle şeylerden kaçmak istediğim için zaten bu ülkeden gitmek istiyorummmmm!!!!!!!!!

sayin heleniki, bu tur yorumlardan anlayabilirsiniz ki cekilis tamamen sans. Eger basvuranlar arasinda %10 hata yapmissa basvuruda bunu DOS'un bilmesi imkansiz, o nedenle bu kisiler yine de seciliyor ve talihliler arasinda da hata yapanlarin orani %10 oluyor.
    Cekilis icin tek emin oldugumuz eleme birden fazla basvuru yapanlarin elenmesi, onun disinda herhangi birilerinin cekilis yapilmadan elendigine dair bir bilgimiz yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @sash tebrik ederim; lakin yanlis konudasiniz. Bu konuda sizi linc ederler, ben de kurtaramam 🙂 kendi sagliginiz icin lutfen muhabbet icin DV2019 bekleme odasini, teknik ve resmi konular icin DV2019 asamalari konusunu kullanin:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari/

• @crazycells DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@sash DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

Arkadaşlar , aranızda DV konusunda en eski ve tecrubeli sayılırım yaşım 49 ikinci evli ve 6 yaşında ikinci bir kızım var , üniversite mezunuyum ve orda da geçerli güzel bir mesleğim var . 1999 yılında internet üzerinden bulduğum bir şirketin H1B teklifini şartları beğenmediğim için geri çevirmiştim (çok pişmanım) . bununla birlikte GC seruvenim 2000li yıllarda başladı. O zamanlar posta ile gonderiliyor cevap posta ile geliyordu . Eşim benim ve kardeşim için yaptığım DV 2003 gonderisi kardeşime çıkmıştı ve o zamandan beri Amerikada yaşıyor mesleksiz olduğu için ne uzadı ne kısaldı 2008 krizinde iş batırdı . Zaman zaman Amerikaya ziyarete gittim gezdim , iş bakındım ama kaçak olarak gitmeyi goze alamadım . 2003 ten beri düzensiz ve aksatarak çekilişlere katılmaktaydım , son 3 senedir aksatmadan gonderdim ve sonuçları takip etmekte idim sonunucuyu-2019 umursamadım , beraber gonderim yaptığımız iş arkadaşımın hatırlatması ile 15 gün gecikme ile kontrol ettim ve gelen ekrana bakakaldım , dolu bir sayfa çıkmıştı ve has been selected yazıyordu, sesim cıkmadı sevinemedim bile, şoktaydım ve halen şansıma güvenemiyorum ve hiçbir negatif durum taşımamama rağmen , interview sonrası neticeden endişe duyuyorum çok ümitlenmek istemiyorum. Kaldı ki oraya gidersem herşeye sıfırdan başlamayacağım, iş bulma sorunum olmayacak orda tecrubeli bir kardeşim var .
    Kazanamayan arkadaşların ümidi kırılmasın eğer DV trump tarafından kaldırılmazsa denemeye devm edin şansınız devam ediyor.
    Şansınız Bol olsun.

sayin @sash tebrik ederim; lakin yanlis konudasiniz. Bu konuda sizi linc ederler, ben de kurtaramam 🙂 kendi sagliginiz icin lutfen muhabbet icin DV2019 bekleme odasini, teknik ve resmi konular icin DV2019 asamalari konusunu kullanin:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari/

:))))))))))))))))))

• Bu ileti silindi!

• @sash burası kaybedenler kulübü kazananların hikayelerini okumak istediğimizde yada ümitsizliğe kapıldığımızda dv 2019 bekleme odasını gideriz zaten .Size yazarken kaybetmenin üzüntüsü ile de yazmadım burası yazdığınız yazının yeri değil. Herkesin de zaman mefhumu var Allahtan geçip geçmediğini anlayabiliyoruz .Gc yolunda size bol şanslar dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sash sizi anliyorum fakat bu grupta yazdiklariniz -dediginiz gibi- yanlis anlasilacak 🙂 O nedenle siz bence DV2019'un talihli konularina bakin 🙂 Bu konuda DV2019 talihlilerinin dedikodusu yapildigi icin, talihli olanlari almiyoruz konuya 🙂 boyle de dusunebilirsiniz...

• @crazycells keşke forumda herkes her konuya giremese bir şifreleme yöntemi olsa :)))))

• @crazycells DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@sash DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

Arkadaşlar , aranızda DV konusunda en eski ve tecrubeli sayılırım yaşım 49 ikinci evli ve 6 yaşında ikinci bir kızım var , üniversite mezunuyum ve orda da geçerli güzel bir mesleğim var . 1999 yılında internet üzerinden bulduğum bir şirketin H1B teklifini şartları beğenmediğim için geri çevirmiştim (çok pişmanım) . bununla birlikte GC seruvenim 2000li yıllarda başladı. O zamanlar posta ile gonderiliyor cevap posta ile geliyordu . Eşim benim ve kardeşim için yaptığım DV 2003 gonderisi kardeşime çıkmıştı ve o zamandan beri Amerikada yaşıyor mesleksiz olduğu için ne uzadı ne kısaldı 2008 krizinde iş batırdı . Zaman zaman Amerikaya ziyarete gittim gezdim , iş bakındım ama kaçak olarak gitmeyi goze alamadım . 2003 ten beri düzensiz ve aksatarak çekilişlere katılmaktaydım , son 3 senedir aksatmadan gonderdim ve sonuçları takip etmekte idim sonunucuyu-2019 umursamadım , beraber gonderim yaptığımız iş arkadaşımın hatırlatması ile 15 gün gecikme ile kontrol ettim ve gelen ekrana bakakaldım , dolu bir sayfa çıkmıştı ve has been selected yazıyordu, sesim cıkmadı sevinemedim bile, şoktaydım ve halen şansıma güvenemiyorum ve hiçbir negatif durum taşımamama rağmen , interview sonrası neticeden endişe duyuyorum çok ümitlenmek istemiyorum. Kaldı ki oraya gidersem herşeye sıfırdan başlamayacağım, iş bulma sorunum olmayacak orda tecrubeli bir kardeşim var .
    Kazanamayan arkadaşların ümidi kırılmasın eğer DV trump tarafından kaldırılmazsa denemeye devm edin şansınız devam ediyor.
    Şansınız Bol olsun.

Güzel uyarı:)))

• gereksiz alınganlık yapmak anlamsız.sadece sayın @sash yıllardır başvurduğunu sonunda çıktığını çıkmayanlara umut verici olması için yazmış bunun alınganlık yapacak bi tarafı yok.

• Heee biz denemeye devam etmicez dedik sanki,Trump'ın çekilişi kaldırma yada kurallar koyma ihtimali olduğunu bilmiyoruz sanki,sansın birgün bizede gülebileceği konusunda ümitlenmiyoruz sanki sanki sanki sankiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaaaaa ama yaaaaaaaaaaaaaaaa

• @metert alınganlık ???? bu başlık ne başlığı görebiliyor musunuz acaba ? Kimse kimseye sormadı nasıl kazandın kaç yıl bekledin diye bu hikayeleri anlatacak başka başlıklar var forumda .Burası kaybedenler kulübü dedikodu grubu kazananlar hikayelerini anlatsın başlığı değil. He buna karşı hala burada anlatacağım illaki burada anlatmazsam Amerika'ya giderken gözüm arkada kalır diyenler varsa buyursun anlatsın . Alacağı her cevaba da hazır olsun.

• sadece gülüyorum 😃 .size iyi bekleyişler mayısa kadar

• @metert size de iyi bekleyişler umarım sıranız gelir numaranızda çok yüksek ama 🙂

• Sagolun en azindan anlamli bir bekleyis 😉

• @metert insan boş olduktan sonra bekleyişi anlamlı olsa ne olur ki 😉

• @gözde sayın @crazycells başkanım niye ikonlar yok yada ben mi bulamıyorum.ayakta alkış yapmak istiyordum gözde arkadaşımı 🙂

Benzer Başlıklar

• 356
  • 211
  • 746
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.2k

| | | |