Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cesurcaner hayırlı olsun, tebrik ederim.

• @cesurcaner hayırlı olsun tebrikler umarım en kısa zamanda pasaportunuzuda teslim alırsınız vizenizle birlikte...darısı biz bekleyenlerin başına.

• @cesurcaner telaş etmeyin, gün içerisinde Issued göreceksiniz, Issued öncesinde kısa süreli refused görmeniz normal prosedür bu arada, bunun içinde telaş etmeye gerek yok
    Olmazda eğer eksik bir belge olursa size e-mail atacaklardır

• @cesurcaner hayırlı olsun kardeşim inşallah darısı nice bekleyenlerin başına

• @Muhtaradana Çok teşekkürler, umarım dediğiniz gibi olur. 🙏 CEAC kontrol etmekten parmağım nasır tutacak 😊

Düzeltme: Issued konumuna geldi, 2 saatlik gerginlik 2 senelik bekleme kadar koydu neredeyse:)) Cahillik işte 😬

• @cesurcaner süper, hayırlı olsun, pazartesi veya salı elinize ulaşır büyük ihtimalle, pasaport elinize ulaşmadan bilet almayın önce kontrol edelim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cesurcaner tebrikler, hayirli olsun 🙂

• @gudevu Tebrikler hayırlı olsun süreciniz gerçekten çok hızlı ilerlemiş biz 20 eylül 2020’de noa1i aldık o zamandan beri dosyamız nebraskada hicbir haber yok hala bekliyoruz. Posta yoluyla gönderdiğiniz için mi bu kadar hızlı oldu acaba biz elektronik olarak yüklemiştik. Siz ve eşiniz amerikada mı turkiyede mi takip ediyorsunuz süreci?

• @crazycells tesekkurler cevabiniz icin

• California Service Center hariç diğer servislerde F2B 2020ye geldi. Umarım California'da dahada hızlanır. Gerçi yasak dönemine göre yine de ilerleme hızlı oldu 2-3 ay önce Ocak 2015teyken şuan Ekim 2016'da şöyle 2019lara gelsekte rahatlasak 🙂 (Bu sefer vize bülteninde tarih bu tarihin gerisinde kaldı o konuyu anlamadım ama sanırım ilk Servis center'ı beklememiz gerekiyordu zaten.)

• @moonlight Merhabalar, kusura bakmayın gec cevap veriyorum. Eşim Amerika'da şu anda ben Türkiye'deyim. Eşim elektronik yükleyelim dedi ama neden bilmiyorum ben posta yoluyla gönderme konusunda ısrarcı oldum, belki de dediğiniz gibi o sebeple olmuştur. Ancak kimseyi yanlış yönlendirmek istemem tabii, postayla daha hızlı oluyor gibi kesin bir bilgi yok ki zaten sanırım postayla gönderimi USCIS için de kaldıracaklarmış bir süre sonra. 😊 Umarım sizin de bir an önce gelir onayınız 🙏🏻

• @cesurcaner Çok sevindim sizin adınıza. Hayırlı olsun, darısı başımıza🙏🏻

• Herkese merhabalar, F2A yolculuğunun son adımı da gerçekleşti.
    Göçmen Vize basılı pasaportum elime geldi 6 aylık. Sanırım girişte ne kadar daha bu vizeyi kullanabileceğimi söyleyecekler ve GC için adresime gelmesini bekleyeceğim.
    *Not subject to 10014 olarak notta düşülmüş üzerine.
    Herhangi bir sarı dosya da gönderilmemiş. Resmi bir not kağıdı ile birlikte geldi.
    Kısmetse Çarşamba Covid testimi olduktan sonra Cuma 15.00 Miami uçağı ile Türkiye'den ayrılacağım.

alt metni

• @cesurcaner şimdiden hayırlı yolculuklar herşey sevdiklerinle birlikte gönlünce olsun

• @cesurcaner Öncelikle tebrik ediyor ve bu yeni hayatta başarılar diliyorum.

Benim bir sorum olacaktı size. Vize görüşmesi 22.01.2021 diye yazmışsınız. Bende hali hazırda konsolosluktan mülakat tarihi bekliyorum. Bu dönem içerisinde mülakat yapılıyor mu.?

• @cesurcaner hayırlı olsun, çok sevindim iyi yolculuklar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cesurcaner tekrar gözünüz aydın. iyi yolculuklar dilerim..

• @İlhanakbulut Merhaba normalde yapılmıyor, youngvtrump davacılarından birisi olduğum için. Dava hakimi 30 gün içerisinde sadece davacıları kapsayacak şekilde bir order verdi. O yüzden hızlıca görüşme randevusu alabildim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cesurcaner, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Surecleri (Green Card sahiplerinin es ve cocuklari)

Herkese merhabalar, F2A yolculuğunun son adımı da gerçekleşti.
    Göçmen Vize basılı pasaportum elime geldi 6 aylık. Sanırım girişte ne kadar daha bu vizeyi kullanabileceğimi söyleyecekler ve GC için adresime gelmesini bekleyeceğim.
    *Not subject to 10014 olarak notta düşülmüş üzerine.
    Herhangi bir sarı dosya da gönderilmemiş. Resmi bir not kağıdı ile birlikte geldi.
    Kısmetse Çarşamba Covid testimi olduktan sonra Cuma 15.00 Miami uçağı ile Türkiye'den ayrılacağım.

alt metni

hayirli olsun tekrardan. Demek ki IR vizelerinden sonra F vizelerinde de "Modernized Immigrant Visa" (MIV) uygulamasi basladi...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells peki sizce DV vizeleri için bu uygulama başlar mi? ya da bu yıl için böyle bir uygulama mümkün mu?

Benzer Başlıklar

• 2
  • 1673
  • 58
  • 654
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |