Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @EzgiLera Evet bilet bedavaya geldi daha ben şirketim adına gidiyordum biletimi zaten şirketim karşılamıştı. 400 euro cok iyi olmuştu 🙂 Ek bilgi olarak Overbook durumlarında uçağa alındığınız sırada bazı uçuşlarda 4-5 kişi dışarda kalabiliyor ve doğal olarak isyan ediyorlar. Görevlilerde uçağa binen kişilere yine çek karşılığı bilet haklarını devretmek isteyip istemediklerini istedikleri taktirde çek artı bir sonraki uçuşa ücretsiz bilet şeklinde teklifte bulunabiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@OZTURK, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@EzgiLera Evet bilet bedavaya geldi daha ben şirketim adına gidiyordum biletimi zaten şirketim karşılamıştı. 400 euro cok iyi olmuştu 🙂 Ek bilgi olarak Overbook durumlarında uçağa alındığınız sırada bazı uçuşlarda 4-5 kişi dışarda kalabiliyor ve doğal olarak isyan ediyorlar. Görevlilerde uçağa binen kişilere yine çek karşılığı bilet haklarını devretmek isteyip istemediklerini istedikleri taktirde çek artı bir sonraki uçuşa ücretsiz bilet şeklinde teklifte bulunabiliyor.

bu durum işte size bahsettiğim ve sürekli yaptığım şey sn. @EzgiLera 🙂

• @ayvalik10, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

dostum kafama kimseyi kazımam.
    verdiğin bilgi yanlış. yanlış bir bilgi gördüm ve düzelttim. hala yanlış referans göstererek yanlış bilgi paylaşımı yapıyorsun.

• Merhaba arkadaşlar greencardla londra aktarmalı jfk ye uçuşlarda londra da herhangi bir belge isteniyor mu covid ile ilgili

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mardin47-47 geçen sene kiev uçağını çekmiştin bu sene de londra uçuşunu çekersin

• @ayvalik10 sen kimsin kardeş ben hayatımda kiev üzeri uçmadım karıştırma cevabını bilmiyorsan girme araya lütfen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mardin47-47

Bu kişi sen değilmisin hatta yeşoda da çıkmıştın.
    whatsapp grupta paylaşan vardı aklımda öyle kalmıştı değilsen karıştırmışım

• 18 Kasım 2020 tarihinde Ankara-İstanbul-Londra-Washington-Jacksonville aktarmalı uçuşları ile Jacksonville geldim. GC sahibiyim Londra'da ve Türkiye'de binişte GC sahibi olup olmadığımı sordular, kartımı gösterdim. Londra'da neden bu kadar süredir dışardaydınız ne yaptınız gibi saçma bir soru sordular (Washington'da sormadılar o kadar onu söyleyeyim). Ne test, ne başka bir şey sorunsuz uçuş yaptım ve ülkeye giriş yaptım. Bu söylediklerim o tarih için geçerlidir lütfen güncel ülke ve eyalet kurallarını inceleyerek uçuşunuzu planlayınız..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Volkan-Zanbak @redsat2000 umarım görürsün

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 Travel ban ilanı riski nedeniyle Uçuşu Ocak ayı sonuna bıraktım.Biraz daha Buralardayım. @Orhan-Volkan-Zanbak Hoşgeldiniz. Duruma göre uçuş planı yapacağım bilgilendirme için teşekkürler

• Merhaba sevgili forum ailesi ben biletimi istabul frankfurt newyork jfk olarak aldım az önce bana email falan geldi covid testi ile ilgili pek anlamadım Almanya transit geçişlerde covid 19 testi istiyormu acaba Almanya üzerinden giden varmı son bir haftada

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10

sayin @Mardin-Le-Gund ile karistirdiniz sanirim.

• @mardin47-47 14 Kasim ucus yaptik, bizden istemediler, transit olarak LA e gittik. Newyork bir form istiyor bildigim kadari ile, ona bakin .

• @mardin47-47 biz yeni uçtuk 8 jfk uçakta dağıtılan bir form dolduruyorsunuz. Her yeri geçtikten sonra pasaport vs. dışarda birisi sizi karşılıyor ve sizden doldurduğunuz kağıdı alıyor. Almanya yı bilmiyorum.

• @tekirlimon
    New York için uçuştan önce de bir form istiyorlardı sanırım. Onu doldurdunuz mu? Ve karantinaya girmenizi istiyorlardı? Onunla ilgili bir söylemde bulundular mı?

Ayrıca ilk girişiniz mi? Eğer ikinci defa (veya daha fazlası) giriyorsanız ve 6 ayda uzun ABD dışında kaldıysanız havalimanındaki görevliler herhangi bir soru sordular mı?

• Az önce jfk den giriş yaptım sadece ucakta bir form verdiler bir kaç rutin soru soruldu o kadar başka hiç bişey olmadı bir de köpeğin karnesine kuduz aşısına baktı

• Karantina falan soran olmadı jfk de

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mardin47-47, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Az önce jfk den giriş yaptım sadece ucakta bir form verdiler bir kaç rutin soru soruldu o kadar başka hiç bişey olmadı bir de köpeğin karnesine kuduz aşısına baktı

hayırlı olsun, sorunsuz giriş yapmanıza sevindim. köpeğiniz kargo bölümünde mi yoksa kabinde yanınızda mi seyahat etti?

• @gucarslan kabinde yanımda frankfurt aktarmalı geldim uçaklar genelde boş oluyor rahat rahat geldik lufthansa bu konuda çok iyi

• @ICu form verdiler uçakta, doldurduk. Karantina ile ilgili bir şey söylemedi ancak biz internetten baktık. Karantina zorunlu değil ama yapmanı istiyorlar. İhtiyaçlarını karşılamana yani alış veriş yapmana izin veriyorlar. Biz de evde oturuyoruz zaten, yolculukta yeterince yüreğimiz hopladı. Yani karantina yapmak istiyorsunuz. Bizim ikinci girişimiz. Kartlarımız yanımızda değildi belki de o yüzden parmak izi ile kontrol ettiler ve benim parmak izimi okuyamadı ama ayrı bir yerde iki dakika baktılar. Sıcak davranıldı cevap veremeyeceğiniz sorular sormuyorlar. Son girişimiz üzerinden altı ay geçmemişti, en son ne zaman giriş yaptınız diye soruldu o kadar. Hiç sıra beklemedik ve iyi görevlilerdi.

Benzer Başlıklar

• 333
  • 50
  • 9
  • 36
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |