Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@ibrahimasar, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@ibrahimasar var aramızda abi öyleleri neyse birinci elden tecrübe etmiş oldular 😃

Allah göstermesin len. Kazandı mı bir de.. Yazık.. Gitti Green Card. Hayatında adamın başına bir kez böyle talih kuşu konar. Onu da kaçırmış. Kim ki o.. Dur söyleme, kalbim dayanmaz sonra. Benim başıma gelse mahvolurdum.

Kazandı kazandı. Hem de 3 haneli bir CN ile. Üstelik kendisi gideceğine de çok inanıyor. Gidip düşman çatlatacak 🙂

Gidince söylesin madem. Seneye herkes pasaport çıkartmakla uğraşmadan başvuru yapar. Kızlar da öyle der. Bizim ülkede yarın ne olacağı belli olmaz, kadınları da askere alırlar, askerlik işi olunca da pasaport çıkartmadım derler görüşmede.

• ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@DustyBlue, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@DonTurcos, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@mahmutenis Amerikayı biliyorum diyorsunuz ama poundun kilogram karşılığını bilmiyorsunuz, poundu 7 dolar olan bir şeyin kilosu 20 dolar mı olur?

inatçı vatandaş laf anlamıyor. zannedersin sadece o gördü amerikayı :))) söylediklerinin hepsi temelsiz türkiyede yaşamaktan bu kadar memnun olup binlerce lira harcayıp neden gitmeye çalışır insan bilmiyorum. et fiyatlarınıda öğrenmek çok basit 20 dolara et falan yok bariz bir yalan, gerekirse koyarım ekran goruntulerını. bence bu kişinin bu forumda olması gereksiz ancak @crazycells bu tip insanlara fazla gelen ozgurluk anlayısına sahıp , yazmasını engellemeyecektir .

Haha. Bence de engellemeye gerek yok. Çünkü istiyorum ki bu kişi mülakattan nasıl red yediğini gelsin uzun uzuuun anlatsın burada. Bilmeyenler için söyleyim kendisi "pasaporttan muaf" seçeneğini işaretleyerek kazanmış lotoyu. Ve bu sebeple mülakatta elenecek. Öyle CN 300 falan olduğuna aldırmayın 🙂

Haaa, anladım ben kim olduğunu, 20 $ a et deyince anladım. Engeli kaldırıyorum ben de o zaman. Görüşme sonucunu anlatsın, göreyim ben de, yarılayım hasetimden kıskançlığımdan. Bekliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar çatlama abi sen bize lazımsın 😃

• @DonTurcos, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Albayrak’ın istifası sıradan bir olay değildir ve sırada ABD’de HALK BANK davasından yargılanıp Türkiye’ye dönüşünde Berat Albayrak tarafından havaalanında karşılanan ve hemen sonrasında Borsa İstanbul’un başına atanan Hakan Atilla’nın istifası da olabilir…

Bazı sitelerde hakan atilla istifa etti söylentileri dönüyor.

• @Concorde, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@DonTurcos, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Albayrak’ın istifası sıradan bir olay değildir ve sırada ABD’de HALK BANK davasından yargılanıp Türkiye’ye dönüşünde Berat Albayrak tarafından havaalanında karşılanan ve hemen sonrasında Borsa İstanbul’un başına atanan Hakan Atilla’nın istifası da olabilir…

Bazı sitelerde hakan atilla istifa etti söylentileri dönüyor.

Yine bir sonbahar,

Mevsim Yaprak dökümü..

• Hakan Atilla görevine devam ediyor

• Bu soylentiler ciktigina gore, yakinda kendisi de af edilebilir.

• Rıza Zarrab' ın ardından Damatta Miami' ye tatile çıkar mı?

😜😜😜😜😜😜😜

• Damattan Pazar gununden beri haber yok. Yoksa muhtesem yuzyil dizisinden esinlenip, bogdurttu mu damadi napti? 😁😎

• @MySea Damat başına geleceklere uyandı ise Miami tatili yapıp New York savcılığında soluğu alırsa şaşırmam

• Trabzonda su uzerine cıkmıs damat.

• (Sakalımız yok ki sözümüz dinlensin) Bana ne anlatıyorsun dolar oralara kadar düşmez diyen arkadaşlara gelsin.$ 7,87 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Bahadır-Kükrer ah işte abi 🙂

• @Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Bahadır-Kükrer ah işte abi 🙂

🙂

• ⭐⭐

@iso1474 Hayır İngiltere'ye gidecek

• ⭐⭐

@Bahadır-Kükrer yatırımcıya güven verirsen temmuza kadar 4e düşer

• Düştü dediğiniz dolar 7.87
    Sanki 5 tl ye düşmüş gibi konuşuluyor.
    Doların düşüşü sadece yatırımcılara verilen güven ile sağlanmaz. Hukuk, eğitim, sosyal hayat ve tüm alanlarda atılacak adımlarla sağlanır.
    merkez Bankası rezervleri ekside, ayın 19 ‘ nda yapılacak toplantıda faiz arttırımı olacak beklentisiyle dolar bir miktar düştü.
    Buna günü kurtarmak denir. Ve spekülatif hareket yapan, ağırlıklı yabancıların cebini doldurur.
    Doların artışını kesinlikle istememekle birlikte maalesef artışın devam edeceğini düşünüyorum.

• @divionyedi 🙂 geçmiş konuşmalara hitaben yazıldı...

• @Ramazan düşmez oraya düşmesi ülkenin dış borcunu düşürsede ithalat ve ihracat patlaması olur onu karşılaması için ihracatını en az 15 kat arttırması lazım.

• MB ve ekonomide yonetim degisimi sonucu olusan bir durum bu. Kabaca ekonomideki butun suc ustaca bir taktikle damada yikildi. Ve piyasalar bunu simdilik satin aldi. Ben bu rahatlamanin uzun surecegini sanmiyorum. Sayin @divionyedi nin yazdiklarina katiliyorum. Bir sure sonra tekrar yukselecektir.

Benzer Başlıklar

• 7
  • 11
  • 24
  • 14
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

65

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |