Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Binali Yildirim'a yeni bir koltuk bulundu 🙂

• @MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Binali Yildirim'a yeni bir koltuk bulundu 🙂

Yanlış bir başka badem bıyıklı arkadaş hazine bakanlığına getirildi..

Soru şu GC planları yapan arkadaşlar bu alım fırsatını değerlendirdi mi?

Dolar'a Lucifer Morningstar kanatları hayırlı olsun

images (22).jpeg

• 1 gecede % 5 fakirleştik 🙂 Evet maaşımı dolarla alıyorum :))

• ⭐⭐ Yasaklı

Atatürk ün bir lafı vardı. Bir ülkenin yönetimi Baska bir ülkenin iyi olmasını halkının gönenmesine asla katkı saglamaz tarih böyle bir olayı kaydaltına almamıstır. Diye bir ifadesi var. Biden gelince reisi attıracak biz kurtulacaz diyorlar güya solcu okumus kesim hemde bunu diyen.
    Vah ki ne vah selamız coktan verilmis bu insanlarla mı kurtulacaz abd den umut beklenirmi. Kendine demokrasi dışarıya otokrasi satan bir ülkeden. Zencinin meksikalının sosyal adaleti için bizim gibi ülkeleri ezmeye geldi adam. Şakşaklıolar

• ⭐⭐

@DustyBlue, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@DonTurcos, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@mahmutenis Amerikayı biliyorum diyorsunuz ama poundun kilogram karşılığını bilmiyorsunuz, poundu 7 dolar olan bir şeyin kilosu 20 dolar mı olur?

inatçı vatandaş laf anlamıyor. zannedersin sadece o gördü amerikayı :))) söylediklerinin hepsi temelsiz türkiyede yaşamaktan bu kadar memnun olup binlerce lira harcayıp neden gitmeye çalışır insan bilmiyorum. et fiyatlarınıda öğrenmek çok basit 20 dolara et falan yok bariz bir yalan, gerekirse koyarım ekran goruntulerını. bence bu kişinin bu forumda olması gereksiz ancak @crazycells bu tip insanlara fazla gelen ozgurluk anlayısına sahıp , yazmasını engellemeyecektir .

Haha. Bence de engellemeye gerek yok. Çünkü istiyorum ki bu kişi mülakattan nasıl red yediğini gelsin uzun uzuuun anlatsın burada. Bilmeyenler için söyleyim kendisi "pasaporttan muaf" seçeneğini işaretleyerek kazanmış lotoyu. Ve bu sebeple mülakatta elenecek. Öyle CN 300 falan olduğuna aldırmayın 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera bende ondan dolayı birşey yazmadım zaten 😃 askere gitmek pasaporttan muaf tutmuyor çünkü geçen yıl bizzat ben yaşadım paşalar gibi pasaportumu çıkarttırdım son dakika başvurumu yaptım bindim askere gittim sonra da. @ibrahimasar

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@EzgiLera bende ondan dolayı birşey yazmadım zaten 😃 askere gitmek pasaporttan muaf tutmuyor çünkü geçen yıl bizzat ben yaşadım paşalar gibi pasaportumu çıkarttırdım son dakika başvurumu yaptım bindim askere gittim sonra da.

Aynen öyle. Herkesin kendine göre işleri, önem verdiği şeyleri var. Ama Amerika 5 hafta süre veriyor, kendini ayarla gel başvurunu yap diyor. 5 haftada pasaport çıkartmaya, fotoğraf çekilmeye, form doldurmaya vaktin olmuyorsa kusura bakma ama Amerika'da tutunamazsın bile.
    Aynı anda 3 iş yapan insanlar biliyorum ben.
    Bir öğretmen vardı mesela. Hafta içi gündüz öğretmen, akşamları restoranda, 10 gibi de dükkanı kapatıp Uber yapıyordu 🙂 Ve bu adamın ailesi vardı, bekar değildi, genç değildi.

Neyse, bunlar bu başlığın konusu değil. Başlık demişken, doların bundan sonraki hareketini çok merak ediyorum. Ama Naci göreve gelirken reisten minimum +%3 faiz sözü almış olduğunu söyledi Emin Çapa birkaç saat önce Halk TV de.

Çok fazla değişken var artık dolarda. Yani daha da çok...

• ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera koltuğun yeri doldu dolar hemen 8.11 oldu boş koltuk bunlardan daha iyi iş yapıyor.

• ⭐⭐

@EzgiLera koltuğun yeri doldu dolar hemen 8.11 oldu boş koltuk bunlardan daha iyi iş yapıyor.

Çünkü koltuğu dolduran yine piyasaya güven veremedi..

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Ben erken secime gideceklerini dusunmuyorum. Ekonomi bu haldeyken buyuk bir hezeyan yasayabilirler. Zaten 2023'e kadar normalde baska secim yok. RTE, koltuk o zamana kadar garantideyken, MHP ile bir sorun yasanmadigi takdirde, niye kendisini riske ve tehlikeye atsin?

Evet erken seçim kesinlikle kafalarında var ancak şu an değil. Çünkü onlar da şu an oy kaybettiklerinin farkındalar. Seçim sistemini değiştirmeye çalışıyorlar. Kendi kazanacakları bir seçim sistemini yürürlüğe soktuklarında erken seçim ihtimali epey yükselecek. Ama minimum 1 yıl sürer diyorlar yeni seçim sisteminin yürürlüğe girmesi.

• ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Halk TV

Askere gitmeyi bahane ederek pasaport çıkartmamaya hakkı olduğunu düşünen mi var ki. Öyle biri GC kazansa da şapı yutar, alamaz GC yi. Orda kastedilen ülkeler çin gibi anti demokratik tip ülkeler. Askere gidicektim çıkartmadılar bahanesini yemez konsolos 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@EzgiLera bende ondan dolayı birşey yazmadım zaten 😃 askere gitmek pasaporttan muaf tutmuyor çünkü geçen yıl bizzat ben yaşadım paşalar gibi pasaportumu çıkarttırdım son dakika başvurumu yaptım bindim askere gittim sonra da. @ibrahimasar

Askerdeyken bile pasaport çıkartabilirsin, öyle bahane mi olur lan 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar var aramızda abi öyleleri neyse birinci elden tecrübe etmiş oldular 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar var aramızda abi öyleleri neyse birinci elden tecrübe etmiş oldular 😃

Allah göstermesin len. Kazandı mı bir de.. Yazık.. Gitti Green Card. Hayatında adamın başına bir kez böyle talih kuşu konar. Onu da kaçırmış. Kim ki o.. Dur söyleme, kalbim dayanmaz sonra. Benim başıma gelse mahvolurdum.

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar tamam söylemicem kalbine inmesin

• @ibrahimasar, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@crazycells, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@MySea, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Bir ihtimal de bu istifa olayinin bir AKP taktigi olma durumu

Sessizlik uzadikca benim de aklima bu geliyor 🙂

Surekli bir "nabiz yoklama" yapiyorlar zaten, sonra kandirildik diye isin icinden cikiyorlar. Sosyal medyada gundem olacagini bildiklerinden basin aciklamasi yerine instagram paylasimi yapildi sanirim.

Aydın Çırayın demesine göre Naci Ağbal MB nin başına geçince Kasanın boş olduğunu, rezerv kalmadığının bilgisini vermiş sarayda. Damada da telefon açılıp sorulmuş bu konu. Damat apar topar saraya gelmiş ama Reis görüşmemiş kendisiyle. Damatla Naci Ağbal karşılaştıklarında yumruklaşmışlar sarayda. Damat çareyi görevi bırakıp kaçmakta bulmuş. Yani aylar yıllardır Reise asayiş berkemal. Herşey kontrol altında diyerek MB yi bitirmişer. Damat doların yükselmesine bakmıyorum demekle ''zaten dolarım yok, ne bakıcam ki'' demek istiyormuş, bizim gibi. Bir iki güne Reis çıkıp, affedin, aldatıldım, kandırıldım. Kızımı da aldı bu adam, beni aldattılar. Milletim ve Allah beni affetsin, kızı bir uğursuz ipsiz sapsıza vermişiz. İşsiz güçsüz bu adama bakanlık verdim hazineyi emanet ettim. Ne istedi de vermedim.. Ama aldattı beni deyip açıklamasını yapar. Benim korkum en sonunda bu çocuğa da Fetöcü diyip işin içinden çıkarlar. (Ki zaten Fetöcü, orda yetişmiş ve onun referansıyla üniversite okumuş biri.)

Vel hasılı kelam. 2023 hızlıca yaklaşıyor.. belki de 2022, belki 2021... Bahçelinin ruh haline bağlı..

İlk okuduğumda yumruklaşmaya ihtimal vermedim de. Devir teslim töreninin olmayışı içimde kuşku bıraktı. covid-19 falan olsa açıklarlardı.

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Allah göstermesin len. Kazandı mı bir de.. Yazık.. Gitti Green Card. Hayatında adamın başına bir kez böyle talih kuşu konar. Onu da kaçırmış. Kim ki o.. Dur söyleme, kalbim dayanmaz sonra. Benim başıma gelse mahvolurdum.

Kazandı kazandı. Hem de 3 haneli bir CN ile. Üstelik kendisi gideceğine de çok inanıyor. Gidip düşman çatlatacak 🙂

• @EzgiLera, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@ibrahimasar, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Kazandı kazandı. Hem de 3 haneli bir CN ile. Üstelik kendisi gideceğine de çok inanıyor. Gidip düşman çatlatacak 🙂

😃 kim bu arkadaş nicki falan var mı foruma üye herhalde 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler öyle öyle ama isim verme dedi @ibrahimasar abi 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Chandler öyle öyle ama isim verme dedi @ibrahimasar abi 😃

hıı tamam o zaman 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

31

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |