Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kcc'den hala tık yok, insan biraz endişe ediyor. Acaba kcc'yi arasak evrak isteğini ne zaman yapacağını sorsak o taraf için negatif bir algı oluşur mu ki?

• Yasaklı

@optimistic Merhaba hocam. 🙂

• @crazycells dosya numaram 4XXX bu numara ile 4000lerdemi oluyorum mesela 23000 gibi bir rakamlı biriyle arada fark oluyormu ? Teşekkür ediyorum şimdiden cevablara ☺

• ⭐⭐

@mio, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Kcc'den hala tık yok, insan biraz endişe ediyor. Acaba kcc'yi arasak evrak isteğini ne zaman yapacağını sorsak o taraf için negatif bir algı oluşur mu ki?

En son 4000li dosyadan evrak istendi. Telaşlanmanızı gerektirecek bir durum yok. Beklemelisiniz.

• Selamlar, Kcc evrak talebi maili geldi bugün. Askerlik erteleme için hakkım bulunuyor tecil ettireceğim ama güncel olarak 3 aylık bir tecil tarihim görünüyor şuan aldığım belgede. Göndereceğimiz askerlik durum belgesindeki tecil tarihinin bir önemi varmı acaba?

• @crazycells teşekkür ederim bilgi için şimdi rahatladım.

• Merhaba,DS formunu doldurmaya karar verdik 31xxx olduğu için çıkma şansımız yok diye düşünmüştük.
    Sorum şu ki , Benim pasaport tarihim 3 ay sonra bitiyor yenileme yapıp öyle doldurayım dedim doğru hareket mii ?
    Eşim ve çocuğum içinde pasaport almam gerekli mi ?
    Birde mutlaka şunları da yapmaya unutma dediğiniiz öneleriniz var mıdır ?
    Şimdiden teşşekkürler. Bu arada imza sekmesini bulamıyorum bende mı sorun var 😞

• Merhaba Arkadaşlar,
    4000 lerin başlarındayım. Dün E-mail geldi bana. Dosyamın yeniden acılması ile ilgili bir talebim olmamıstı. Bol şans ve sabır.

• @Ahmet-Karamanlargil, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba Arkadaşlar,
    4000 lerin başlarındayım. Dün E-mail geldi bana. Dosyamın yeniden acılması ile ilgili bir talebim olmamıstı. Bol şans ve sabır.

Bilgilendirme için çok teşekkürler 🙂

• Merhaba,
    Ds260 formunu doldururken kızım Amerika vizesine başvurmadığı halde başvurdu gözükmüş. Formu artırmamıza gerek var mı?

• Yasaklı

Rüyamda gördüm kcc den mail gelmiş,gönderdiğim evraklar onaylanmamış diye. 😃 Şu süreç hayırlısıyla bitse de rehatlasak.

• Oncelikle herkese selamlar, bu sene sürec nasil ilerleyecek kimse kestiremez. Cünkü daha once pandemi vs gibi bir durumla hic karsılasılmadı. Üstüne üstlük baskanlik secimleri vs gibi ek degiskenler mevcut. Herkesin gönlünü ferah tutmasindan yanayim 🙂 Olurda gidersek 15 bin dolar yani 110 bin tl suanda cok cok büyük para ülkemizde. Bu maceraya deger mi degmez mi onu da kestiremiyoruz zaten.Amerikada durum malum, issizlik-pandemi kırılıyor ülke suan.Açıkcası gidemezsemde cok üzülmeyecegim. Hepimiz icin hayirlisi olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozdmryavuzciftci, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells dosya numaram 4XXX bu numara ile 4000lerdemi oluyorum mesela 23000 gibi bir rakamlı biriyle arada fark oluyormu ? Teşekkür ediyorum şimdiden cevablara ☺

Evet, bu iletiden numaralari kiyaslayabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/bulten/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aygün-Akdoğan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells belirttiğim gibi olumsuz yanıt aldim eksik belge gönderilmiştir diye mail geldi

Belgelerin net ve okunakli olduguna emin olun. Su konunun ilk iletisine gore bir daha gonderin:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oguz-Talan, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Selamlar, Kcc evrak talebi maili geldi bugün. Askerlik erteleme için hakkım bulunuyor tecil ettireceğim ama güncel olarak 3 aylık bir tecil tarihim görünüyor şuan aldığım belgede. Göndereceğimiz askerlik durum belgesindeki tecil tarihinin bir önemi varmı acaba?

TC vatandaslari icin bu belge gerekli degil, o nedenle sorun olmayacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GökdereliUSA, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,DS formunu doldurmaya karar verdik 31xxx olduğu için çıkma şansımız yok diye düşünmüştük.
    Sorum şu ki , Benim pasaport tarihim 3 ay sonra bitiyor yenileme yapıp öyle doldurayım dedim doğru hareket mii ?
    Eşim ve çocuğum içinde pasaport almam gerekli mi ?
    Birde mutlaka şunları da yapmaya unutma dediğiniiz öneleriniz var mıdır ?
    Şimdiden teşşekkürler. Bu arada imza sekmesini bulamıyorum bende mı sorun var 😞

Yeni pasaport cikartip basvuru yapabilirsiniz.

Evet, Green Card alacak herkesin ayri birer pasaportu olmali.

Oneriler icin ilk iletideki forum kaynaklarini inceleyebilirsiniz. Forum video'sunu izlerseniz sekmelerin nerede oldugunu gorebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akdeniz, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba,
    Ds260 formunu doldururken kızım Amerika vizesine başvurmadığı halde başvurdu gözükmüş. Formu artırmamıza gerek var mı?

Yanlis mi isaretlemissiniz? Yoksa review kisminda mi farkettiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Berk-Şendil, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Oncelikle herkese selamlar, bu sene sürec nasil ilerleyecek kimse kestiremez. Cünkü daha once pandemi vs gibi bir durumla hic karsılasılmadı. Üstüne üstlük baskanlik secimleri vs gibi ek degiskenler mevcut. Herkesin gönlünü ferah tutmasindan yanayim 🙂 Olurda gidersek 15 bin dolar yani 110 bin tl suanda cok cok büyük para ülkemizde. Bu maceraya deger mi degmez mi onu da kestiremiyoruz zaten.Amerikada durum malum, issizlik-pandemi kırılıyor ülke suan.Açıkcası gidemezsemde cok üzülmeyecegim. Hepimiz icin hayirlisi olsun.

Her acidan bol sanslar dilerim 🙂

• @crazycells cok tesekkur ederim lordum 🙂

• Yasaklı

15.000 dolar şart değil değil mi ? Tek başına gidecek birisi 10.000 dolar gösterse yeter mi sizce ? Bildiğim kadarıyla net bir rakam yok çunku.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |