Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@FreeMen evet hocam forum aşırı durgun , ne zaman girip çıksam başlıklar bile aynı

2 ocağa kadar forumda hareketlilik olmaz zira mülakatlar 2 ocakta başlıyacak

Daha erken . Yeni yıl başvuruları ve seçimlerden dolayı Ekim-Kasım aylarından itibaren canlanır yeniden.

• @AgeGuns uzmanlik alanina karar verdin mi? en son onu sormustun forumda. @Rhonster 'in bahsettigi vize turu ile ilgili ne dusunuyorsun? cok zahmetli, uzun bir yol mu? yoksa guzel bir alternatif mi? umarim baska tsunamiler vurmaz ve talihliler mulakatlarina cagirilir, 🤔
    bizler de dv2022 ye devam ederiz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@nordlendingen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@AgeGuns uzmanlik alanina karar verdin mi? en son onu sormustun forumda. @Rhonster 'in bahsettigi vize turu ile ilgili ne dusunuyorsun? cok zahmetli, uzun bir yol mu? yoksa guzel bir alternatif mi? umarim baska tsunamiler vurmaz ve talihliler mulakatlarina cagirilir, 🤔
    bizler de dv2022 ye devam ederiz 🙂

ya kendimden söyleyeyim öyle zahmetli bir yol sayılmaz ama @AgeGuns un denkliği var mı yok mu onu bilmiyorum hastaneler ne istiyor şart olarak bilmiyorum. mesela Hemşirelik olarak 4 yıllık lisans istiyorlar o yüzden lise veya 2 yıllık mezunları hemşire olamıyor. vize içinse sadece para ve zaman gerekli.

• ⭐⭐⭐⭐

@nordlendingen https://www.zippia.com/tampa-fl-jobs/registered-nurse-dlp/?176059e5c50171553bdaf45d3b7d372e17d39c2a&modal-dlp=true demin gelen bir mail radyoloji için galiba abd de radyolojiye de hemşirelikten alım yapıyorlar türkiyedeki gibi ayrı bir bölüm değil galiba.

• durumlar nasıl acaba 😃 hersey yolundami? benim 2 haftam kaldı ondan sonra sınavlarım biticek, yaz tatiline gircem 😃 malum sınavlar icin hazırlanıp duruyoruz, fazla vakit yok.....

• Arkadaşlar bbc ve voa haberlere bakıyorum san dakika geçiyorlar , trump abd için çok daha kötüleşicek diyor , ayrıca artık maske takın kalabalık yerlere gitmeyin çağrısındada bulunmaya başladı , günlük 80 bin rakamları 100 bine doğru gidiyor

bizim hastanede 1 aydır pek insan gelmiyordu son 1 haftadır patladık resmen , türkiye yine iyi yönetti ama abd ne yazikki fena s*çtı bu süreçte...

2 ocak bile ertelene bilir...

• @nordlendingen kesinlikle nükleer tıp alanını istiyorum , hala mezun değilim mezun olur olmaz çalıştığım hastanenin nüklleer tıp bölümüne geçmek için tüm nifuzümu kullanıcam 😃

abd de işçi vizesi bile sıkıntılı bir sürü prosedürü vs olayı var

şuan daha çok ingiltere yi istiyorum hem orada akrabalarımda var , ayrıca avrupadan çıkmaya çalışsada neticede bir avrupa ülkesi kanunu nizami var

daha dost ve göçmen canlısı bir ülke

• ⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns hasta sayısı fazla ama yoğun bakıma yatan kritik hasta sayısı bir öncekine göre çok az bu da insanların pasif bağışıklık kazandığını gösteriyor aşıyı da insan üzerinde denemeye başladılar ilk testler olumlu sonuç vermiş bile.

• ⭐⭐

Uzun süredir bakmamıştım dedim bayağı birikmiştir konular 🙂 biz ev alma niyetine girdik kesin bu sene bize çıkar çünkü evren bu şekilde çalışıyor 🙂

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Uzun süredir bakmamıştım dedim bayağı birikmiştir konular 🙂 biz ev alma niyetine girdik kesin bu sene bize çıkar çünkü evren bu şekilde çalışıyor 🙂

hayırlı olsun evet kesin çıkacak o zaman 😅

• ⭐⭐⭐⭐

Selsm gençler. Yaşıyoruz. Sezon yoğunluğu var. Yaz bitene kadar böyle bi görünüp kaybolacağım. Herkese keyifli beklemeler.

• ⭐⭐

Tam diyorum ki amannn herşey Amerika değil bak bir sürü aksilik çıktı greencard hayal olabilir ülkende düzenini bozma vs vs. Az önce Ayasofya da cuma namazı kılacaklar diye pandemi döneminde üst üste nefes nefese bekleyen fesliler sarıklıların Allahu Ekber nidalarıyla bariyerleri aşıp koşanların videosunu izledim, neden gitmem gerektiğini oğlumun geleceğini tekrar sorguladım

• ⭐⭐⭐⭐

kaçırmamanızı tavsiye ederim dün gece görülecekti galiba türkiyeden ama ben unuttum 😃 bari hala canlı yayın yapanlarına bakayım. Neowise kuyruklu yıldızı bir daha tam 6000 yıl sonra görülebilecek çıplak gözle

• @Zelene AGAHXHWXJAJCHAHXHAAQHQHXGAWHHXA onlar cennet ehli abi 😂

• ⭐⭐⭐⭐

Hell Yeahh ac/dc nin river plate konserinin tam yayınını yapıyorlar

• Bugün ayasofyadaydım , ortam güzeldi.

Kararı destekleyen birisi değildim , halada karşıyım cami olmasına.

Ancak ömrü hayatımda 1 defa yaşacağım bu olayı unutmamak için gittim bende bugün.

Herkesde maske vardı , izdaham olmadı , ben daha karmaşık olur diye düşünüyordum.

1-2 hatıra fotoğrafı çektirdim eve vardığımda saat 5 olmuştu bile.

Bir izin gününüde böyle yemiş olduk. Deydi ama.

Bazıları dalga vs geçmiş 🙂 Bence çok büyük bir olay keşke sizde gelip bu tarihi ana tanıklık etseydiniz.

• @AgeGuns kardeş birşeyi sırf siyasi amaçlar uğruna yapıyorlarsa hiçbir samimiyeti yok bu olayın aksine milli değerleri zafiyete uğratıyorlar...Atatürk ün isminin tek bir cümlede geçmemesini açıkla hadi bana ... ülkeyi verdikleri kararlarla o kadar kutuplaştırdılar ki sonumuz hayır değil

• ⭐⭐⭐

selam millet beni öldü sanmayın sakın hayattayım şu mevzular çözülene kadar kırıkkale istanbul arası gidip geliyorum ALLAH kimseye yaşatmasın herkese tekrardan selamlar en kısa sürede katılıcam aranıza tekrardan.

• 2022 için dv lottery olacak mı? Ekimde başvuru yapabilecek miyiz? Daha 2020 ve 2021 belirsizken, bu sene olmayacak gibi geliyor bana 😩

• ⭐⭐⭐⭐

@Passion olacak merak etme 🙂 sana bunu ispatlayamam ama gerçek olduğunu söyleyebilirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |