Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dolar böyle yükselmeye devam ederse bence hiç kimse gidiş parası bulamicak

• DV2020 bekleme odasına kadar burdayız o zaman. Kaybetmek herkese nasip olmaz 😄

• Düne kadar hanımın her isteğini beklemeye alıyordum bunlar neler mı?
    Halılar değişecek
    Perdeler değişecek
    Evde tadilat işleri
    Evin bakım onarım işleri.

Hep gc çıkması ihtimali olabilir diye erteledim

Dünden beri hanım başımın etini yiyor 😊

Yardim edin dostlar😊

Ayrıca dv 2020 olma olasılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sistem değişir mi?

• @tufanveasli DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Düne kadar hanımın her isteğini beklemeye alıyordum bunlar neler mı?
    Halılar değişecek
    Perdeler değişecek
    Evde tadilat işleri

Yardim edin dostlar😊

Sistem değişir mi?

bence tum istekleri yapma derim, ekimde cekilisler acilicak yine, sonra kis mis derken mayis ayida gelecek hemen 😃

• @tufanveasli aynı dertten müzdaribiz. Halledicem dedim ama dur bakalım bu sene bir kaç koklatmalık bir iki şey alıp bu seneyi atlatmam lazım (:

• @wargrider haklısınız bende ayni hesapları yapıyorum düşüncem çocuk eğitim konusunda standartların üstüne çıktığında yurt dışına kaçma planları yapacak. Benim de Amerika rüyasına kapılma sebebim bu . Dediğiniz gibi bizden geçti çocuk için daha önceden gidip bir düzen kurmak iyi olur.

• @wargrider DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

O zaman devam diyoruz ver elini DV2020!!!!!

Tamam desek iyi di 🙂

Düne kadar hanımın her isteğini beklemeye alıyordum bunlar neler mı?
    Halılar değişecek
    Perdeler değişecek
    Evde tadilat işleri

Yardim edin dostlar😊

Sistem değişir mi?

Hahhahahha kendimizi gordum sizde 😂cocuga oda yapalim canim.mayistan sonra.perdeyi degistirelim canim.mayistan sonra.mayisa kadar don bile almam diyordu.simdi kara kara dusunuyor esim 😂 yavas yavas yapariz dimi.hepsi birden olmaz dimi 😁

• @borat yazdıktan sonra fark ettim 😀😀😀

• @heisenberg cok haklisiniz 😔

• @heisenberg DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Bir moral de ben vereyim.. mektupla başvuru yapılan yıllardan beri 1-2 yıl hariç hep başvuru yaptım. İmza kısmına sığmadığı için o yılları yazmadım. 41 yaşındayım. 3 tane de çocuğum var. Her yıl eşimle birlikte başvuruyoruz. Gideceğimiz eyalet-o eyaletin hangi bölgesinde yaşayacağımız-hangi bankada hesap açtıracağımız-hangi mobil operatörün hattını alacağımız-hangi sektörde hangi işi yapacağım-giderken valizimizde neler bulunmalı dahil her şeyimiz kafamızda planlı ve düşünülmüş durumda ve şans katsayımız x2 olduğu halde yıllardır GC bize çıkmamakta inat ediyor. Esasen çıkmaması kabul edilebilir çünkü sonuçta bu bir loto. Beni daha çok üzen foruma 1 hafta önce üye olmuş, konudan bi haber, "-gitsem mi..gitmesem mi?.." diye hala karar vermemiş ve gerçekten gitmek isteyen bir insanın bence böyle düşünerek "hakkını gasp etmiş" şahıslar. Tabi ki piyangoya katılmanın bir kriteri-önşartı veya zorunluluğu yok. Çıktığında da isteyen gider, isteyen gitmez. Bunun farkındayım ama böylesi cümleler duyduğum zaman çok üzülüyorum. Yaw arkadaş bu ülkeye bu kadar bağlıydın madem..işin-araban-evin-konforun senin için bu kadar vazgeçilmezdi de neden greencard a başvurdun. Ben 41 yaşımda hayatımı tek kalemde silip, eşimle birlikte her ay kazandığım 11.000 TL ye arkamı dönüp tabirle "pizza dağıtmaya" hazırken şahıslar "gitsem mi....gitmesem mi..." deyince "-arkadaşım..bulmuşsun bunuyorsun...kazandığın şansın hakkını ver." demek geliyor. Gidin arkadaşım...gidin ve ikincisini yaşayamayacağınız hayatınıza bir şans verin. Konforu bozmadan refaha kavuşamazsınız. Tüm bunlara rağmen her gün ailemi insana yakışır bir hayata kavuşturmak için yurtdışı hayaline ve çabalamaya devam edeceğim. Yazdığım satırlar bir kıskançlık gösterisi değil, elindeki fırsatın değerini bilmeyenlere dair kızgınlık hissidir. Umarım polemik ve altı boş tartışmalara yol açacak şekilde anlaşılmaz. Zira bu ülkeden gitmek istememizin sebeplerinden birisi de insanlarımızın birbirine olan önyargısı-anlamadan tartışmaya kalkması. Forumda aktif olmamamın sebebi de budur. O yüzden son satırı tüm içtenliğim ile yazıyorum. GC kazanan arkadaşlarım...hayırlı-uğurlu olsun..lütfen..ama lütfen gidin ve hem kendinizin hem çocuk ve torunlarınızın kaderini değiştirin. Korkak olmayın.. sağlıklı olunduğu sürece para bir şekilde kazanılır. Dil öğrenilir..Sorunlar aşılır..Korkmayın...(Çıkmayan arkadaşlar => beraberce bir yıl daha beklemek zorundayız. Belki böylesi bizim için daha iyi olacaktır. Umarım en doğru zamanda-en iyi şekilde gideriz. Mücadeleye devam..)

Mükemmel bir şekilde ozetlediniz. Son cumlenizde söylediğiniz gibi kaderci olup beklemeliyiz eminim ki doğru zaman gelecek.
    Ps: sizi o profil fotoğrafıyla biraz zor alırlar 😂

• @Sunshine 😀😀 valla bizim hanım unutturmama olanak tanımıyor, sıkıştım kaldım.

Hayır 1 sene daha beklese ne olur sanki 😁

@Sunshine 😀😀 valla bizim hanım unutturmama olanak tanımıyor, sıkıştım kaldım.

Hayır 1 sene daha beklese ne olur sanki 😁

Hahhahah.ya iyi de garantisi yok ki.25 yil cikmasa napcaz.icimizde mi kalsin her sey 😂 sizin esinizi bilmem ama kizima artik oda yapmaliyim.4 yasina geldi cocuk park yatakta yatiyo hala 😂sigmiyorum yeter diye isyan ediyo.😃

• arkadaşlar bana çıktı şimdi ne yapacagımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirmsiniz ds 260 formu nu ne kadar süre içersinde doldurmam gerekli lütfen yardım edin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burhankaya55 DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

arkadaşlar bana çıktı şimdi ne yapacagımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirmsiniz ds 260 formu nu ne kadar süre içersinde doldurmam gerekli lütfen yardım edin

acele etmenize gerek yok, onumuzdeki birkac gun sadece forumdaki konulari okuyup surece asina olun. Su konudan baslamaniz gerekiyor:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari

• ailemin ve benim pasarportum yok yani bunu hazırlamam 1 hafta alır umarım geç kalmış olmam crazycells

• merhaba kaybedenler kulübü 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burhankaya55 DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

ailemin ve benim pasarportum yok yani bunu hazırlamam 1 hafta alır umarım geç kalmış olmam crazycells

Su an icin bir pasaporta ihtiyaciniz yok. Eger forumdaki bilgileri okumadan surece baslarsaniz kendi isinizi zorlastirirsiniz 🙂 Size tavsiyem size soyledigim konuyu okumaniz sonrasinda imzamdaki paketi indirip gozden gecirmeniz. DV2019'un baslamasina 5 aylik bir zaman var. Acele etmenize gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burhankaya55 Ayrica sorularinizi lutfen halihazirda acilmis DV2019 konularinda sorun, daha sonradan bu konuyu okuyan arkadaslarin da bu bilgileri almasi onemli. Bu konu surece devam edenlerin konusu degil 🙂

• Delete..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |