Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Eger 23 haziran gunu EO suresi uzaltılmamıs olur ise gecerliligini kaybediyor mu? Yoksa Trump'in istedigi anda ayni EO kararlarini son gunune bakmaksizin uzatabilir mi?

• @crazycells teşekkür ederim, umut vermemeye çalışsanızda yinede umutla dolduk ☺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstf, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Eger 23 haziran gunu EO suresi uzaltılmamıs olur ise gecerliligini kaybediyor mu? Yoksa Trump'in istedigi anda ayni EO kararlarini son gunune bakmaksizin uzatabilir mi?

Yenisini cikarabilir, onunde bir engel yok maalesef.

• @mstf istediğini istediği zaman yapabiliyor çünkü bu EO ama uzatacağını kimse sanmıyor

• Haziran 22 mihenk zira wuhan arap yarımadası açılan konsolosluklar var (geçenlerde link atmıştım) iyi günler gelecek inşallah

• @zinos yok kardeşim daha öyle düşünme otelden çıkış için halen erken ayrıca velev ki çıktık Allah bir yol açar o otelden daha iyilerini yaşayacağımız bir otel yaşatır belki oteli satın aldırır hepimiz aynı gemideyiz ama daha değil müsterih olun bu işin sonu hayırlı olacak

• Ben de süreçten oldukça demoralize olmuş biri olarak nedense pozitif hissediyorum, hayırlısı 🙂

• Her yerden haberler duyuyoruz, ama hepsi ucu açık resmi hiç birşey yok. 1 seneyi aşkın zamandır bekliyoruz, 2 hafta daha sabredelim. Ben başından beri hep iyimser bakmaktayım. Herkes için güzel olacağından eminim. Kaderde ne varsa herkes onu yaşıyor. @Muhtaradana dediği gibi güzel haberleri almamız yakındır. Eylül ayının son gününe kadar zaman var, umutlu olalım...

• @MySea Nisan 21 k Mayıs 30 k idi Temmuz 21 k agostos 30 k Eylül 40 45 k belki kuweyt konsolosluk ta kısıtlama getirecek miş ne kadar alım olur meçhul gerisi yalan olur gibi

• @ahmeter32 bu bahsettiginiz k lar ne?

• @mkonca, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@ahmeter32 bu bahsettiginiz k lar ne?

k ingilizcede "1000" demek oluyor. 21k demek 21000 demek ve bahsettikleri rakamlar sıra numarası.

• @mstf This proclamation shall expire 60 days from its effective date and may be continued as necessary. Whenever appropriate, but no later than 50 days from the effective date of this proclamation, the Secretary of Homeland Security shall, in consultation with the Secretary of State and the Secretary of Labor, recommend whether I should continue or modify this proclamation.

• @rabbit62 ha onu sormadim.30k agustos 40-45 k eylul neye göre söylüyor

• @mkonca, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@rabbit62 ha onu sormadim.30k agustos 40-45 k eylul neye göre söylüyor

He pardon. Geçen aylar bültende gözükenler, gelecek aylar ise içinden geçenler 🙂

• @mkonca Nisan ve Mayıs aylarında bülten numaraları temmuz ve agostos taşınırsa belki belkide numaralar yükselecek belki de yasak gelecek bu sene hep belkileri oynuyoruz zaten.

• 1 temmuzda konsolosluk çalışmaya baslasin. ankara bütün dosyaları temizler. tek seferde aynı gün vizesini alanlar şanslı, eksik evrak, yetersiz para vs den isi uzayanlar sıkıntılı. ama 55 bine kadar giderler. Asil soru EO uzayacak mi? Uzarsa bu süreç biter. Kimse beklentiye girmesin. Benim naçizane görüşüm bu. Vizesini alip abd'ye gitmemeyi secip vize süresini dolduranlar dahil.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@nfs741 iletinizde dosya numaraniz acik bir sekilde yaziyor haberiniz olsun.

• @nfs741 İletinizde her Bilgi görünüyor haberiniz varmı ? Çok tehlikeli çokkkk. Silin yada kapatın lütfen.

• Tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |