Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Şajan-Hatamov sıra numaran kaçda

• @nfs741 15 binde

• tekrar başladılar o zaman

• @Şajan-Hatamov hangi konsolosluktan email geldi size?

• @Şajan-Hatamov, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@nfs741 15 binde

Ne zamana alabiliyorsunuz randevu

• @Şajan-Hatamov sizin için sorun olmazsa, kişisel bilgilerinizi gizleyip ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?

• @Şajan-Hatamov rica etsek hepimizin beklentilerini karşılayacak şekilde bir cevap verir misiniz? Aylardır hepimiz çok yiprandik.

• Bu ileti silindi!

• @MySea, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bu haftasonu EO'da 50 gun doluyor. EO'a gore 50. gunde dept of state, dept of homeland security ve dept of labor Baskan Trump'a rapor sunacaklar ve uzatilmasi veya uzatilmamasi konusunda gorus bildirecekler. Trump da o yonde bir karar verecek.

o yönde karar vermek gibi bir zorunluluğu yok. zaten trump da önerileri pek sallayan biri değil. kafasında ne varsa onu uygulayacaktır. ayrıca 50. günde değil, en geç 50. güne kadar rapor sunabilme şansları var. yani yarın da sunabilirler.

• @Şajan-Hatamov, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar bana tekrar mail geldi randevu alın diye

güzel haber. umalım da eo'nun uzatılmayacağıyla ilgili off the record bir bilginin habercisi olsun bu.

• @arnold-layne, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@MySea, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bu haftasonu EO'da 50 gun doluyor. EO'a gore 50. gunde dept of state, dept of homeland security ve dept of labor Baskan Trump'a rapor sunacaklar ve uzatilmasi veya uzatilmamasi konusunda gorus bildirecekler. Trump da o yonde bir karar verecek.

o yönde karar vermek gibi bir zorunluluğu yok. zaten trump da önerileri pek sallayan biri değil. kafasında ne varsa onu uygulayacaktır. ayrıca 50. günde değil, en geç 50. güne kadar rapor sunabilme şansları var. yani yarın da sunabilirler.

Evet son zamanlarda ekonomi oyle iyi boyle iyi derken bunu eo gibi aldigimiz kararlar butunune borcluyuz boyle gitmesini saglamak icin eo uzatiyoruz da diyebilir

• Merhaba Arkadaşlar, sabahtan beri bu hatayı alıyorum adres bölümünü geçemedim hiç Ds 260 formunu doldururken, böyle bir hata alan var mı acaba

Your request cannot be processed at this time.

• @Serkantepe sorunuzu ilgili başlık altında sormalısınız ⬇

DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari https://yesilkartforum.com/forum/post/139345

• @özlem-ata Biz dün KCC’yi aradık. Eşim evrakları gönderdiğimizi ama hiç cevap verilmediğini durumun ne olduğunu sordu. Telefondaki kadın “görünen o ki evraklarınız hala incelenmemiş“ dedi (Mart’ta göndermiştik evrak istek maili gelmeden) güncelleyip tekrar göndereceğiz ama umudum kalmadı pek 😞 @crazycells @Muhtaradana

• @özlem-ata case nunaranız nedir

• @Muhtaradana 53000 deyiz. Sizler gibi yazamadım tam.

• @özlem-ata şu anda beklemeliyiz, önümüzdeki 2 hafta içinde her şey netleşecek,sonuna kadar işin peşini bırakmayın lütfen

• Merhabalar
    Ds 260 formuna 4 gündür giriş sağlayamıyorum farklı ip telefon bilgisayar VS her denemede ya ilkform giriş sayfasına atıyor yada işleminiz suanda gerçeklestirilemiyor diye hata alıyorum ne yapmalıyım bu durumla karşılasan var mı

• Merhaba arkadaşlar öncelikle Greencard talihlilerine hayırlı olsun Çıkmayanlara ise önümüzdeki senelerde şans diliyorum. Sizlere bir kaç sorum olacak .

1. Pasaportumun tarihi Temmuz 2021 de bitiyor DS260 formuna elimdeki pasaportla basvurup görüşme tarihinde yeni pasaportumla gitsem olur mu.?

2. 8 aydır Yunanist'dayım bir dil kursu için gelmiştim Greencard başvuru sürecinde burdaydım fakat adresimi Türkiyedeki adreslerimi kullandım.
      DS260 formunda 16 yaşından itibaren kaldığımız adresler isteniyor Yunanistandaki ve Türkiye'deki adreslerimi yazıp görüşmeye Ankara'da katılabiliyormuyum..?

• Your request cannot be processed at this time. Ds260 forum doldururken Bu hata neden veriyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |