Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Jossie ben de henüz mail almadım beklemedeyim. Mail gelmediği için ds-160 ı da doldurmamıştım ama doldurayım, randevu için her türlü büyükelçilik mailini bekleyeceğiz zaten

• merhaba herkese şimdi mail geldi tekrar iptal ettiler randevuları 10 temmuzdu ne güzel yaa 3 defa iptal oluyor anlamadımki ne sıkıntı var yaa çok üzgünüm çok anlatamam

• @xdjsez size iptal ederken tekrar tarihi sizin mi almanız gerektiğini söylediler?

• evet iptal ettiler yeni randevu almamı söylediler ama mevcut tarih suan için yok size mail gelmiyormu ? gecen biride yazmıs bana mail gelmedi diye

• @graombze evet iptal ettiler yeni randevu almamı söylediler ama mevcut tarih suan için yok size mail gelmiyormu ? gecen biride yazmıs bana mail gelmedi diye

• @xdjsez genelde iptal edildinde mulakat tarihini kendileri düzenleyip veriyorlar ama tabii bu durum farklı zaten konsolosluklar açık değil ve ne zaman açılacağı belli olmadığı için iptal etmişlerdir diye düşünüyorum.onlar size ulaşır ya da siz mail atın ne yapacağınız konusunda ve süreç için bilgi isteyin (ben vize beklemiyorum amerika'da yaşıyorum)

• @graombze benim 3 seferdir iptal oluyor birini nişanlım aldı 2sini ben şimdi alamadım hemen ama bakalım bekliycez tesekkurler

• @xdjsez az daha sabir yakinda hersey normale dönecek

• Benimde 3. oluyo bu sefer gelen mailde sebebi soylenmedi diger ikisinde virus sebebiyle diye yaziyordu bende aradim tekrar virus sebebiyle oldugu benim surekli siteye bakip tarihleri kontrol edip kendim almam soylendi 3 seferdede.

• @graombze insaAllah kardeşim sağol

• merhabalar herkese k1 için randevu alabilen varm acaba 3-4 gündür tarih yok ama

• günaydın beyler hemen girin açıldı randevular ben 7 agustos alabildim siz?

• Merhaba. Nişanlım ofisi aradığında 22 gün içinde bildiri geleceği eğer gelmezse tekrar araması söylenmiş. Bu noa2'nin onaylanıp onaylanmaması anlamına mı geliyor? Daha önce böyle bir süre verilen kimse var mı?

• Arkadaslar merhaba ilginc bi soru sorcam. Benim kardesim icin Kredi cekmem gerekiyor.(100-200 bin kadar) Acaba Bankadan kredi cekmem k1 vizemi etkiler mi? Kendi uzerime cekmemde bi sorun teskil edermi? Konsoloslukta sorun yasar miyim?

• @lordgaladriel hayir sorun teskil etmez.Vize asamasin da nisanlinizin ekonomik durumu onemli sizin degil.Konsolosluk sizin krediniz, borclariniz vs bunlarla ilgili bu asama da soru sormaz bilgi istemez.

• merhaba arkadaşlar.malum süreçten dolayı k1 başvurumuzu gerçekleştiremedik.temmuz ayı için başvuru planlıyoruz.temmuz ve sonraki süreçte sizce bzii neler bekliyor. teşekürler.

• @ozy75 hayırlı olsun. Umarım süreç sizin için kolay ve hızlı ilerler. Öncelikle nişanlınız ABD den başvuruyu gerçekleştirmeli USCISe dosyanızı göndererek. Uscis den onay almanız normal şartlarda 3 ile 6 ay arasında hatta bazen daha uzun sürüyor. (Bizimki 104 gün sürmüştü.) Uscisden onay aldıktan sonra NVC süreci başlıyor. O da bizim 4 hafta kadar sürmüştü. Sonrasında dosyanız Ankara’daki büyükelçiliğe gelecek. Randevunuzu alacaksınız ve görüşmeye gideceksiniz. Normalde hızlı ve yolunda ilerleyen süreç pandemiden dolayı bizim için çok daha uzun geçiyor. Şu anda USCIS başvuruları kabul ediyor bir aksaklık yok diye biliyorum. Ama pandemi bu yani ne olacağı belli değil dünyada ikinci üçüncü dalgalar gelirse hayatın yeniden durma ihtimali var maalesef. Bekleyip göreceğiz. Başarılar dilerim,sevgiler.

• Arkadaslar merhaba su 60 gunluk gocmenlik durdurulmustu. Tekrar uzatilmasi k1 vizelerini etkiler mi? Bunun hakkinda bilgisi olam var mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lordgaladriel, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaslar merhaba su 60 gunluk gocmenlik durdurulmustu. Tekrar uzatilmasi k1 vizelerini etkiler mi? Bunun hakkinda bilgisi olam var mi?

ABD vatandaslarinin esleri ve cocuklari yasak disinda tutuldugundan sorun yasamamaniz lazim, tabii once konsoloslugun acilmasini bekleyecegiz.

• @crazycells Teknik bir konu gibi ama nisanlilar henuz evli degiller, yani es (spouse) olarak gecmiyorlar. Buna bir bakmak, incelemek lazim.

Benzer Başlıklar

• 114
  • 50
  • 2908
  • 1468
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |