Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @stardium heyecan yüksek, son günler olduğu için herhalde benim de içim içime sığmaz bir halim var. 🙂 İlk 2 başvurumda bu kadar heyecanlanmamıştım bu sene bir farklı oldu.

• ⭐⭐⭐

@Tuğrul-Eğdemir, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@MuratUsa bizim bu yıl başvuru sayımızda 10. senemiz ayrıca 5 yıl önce aile üzerinden başvuru yaptık ancak sizin söylediğiniz gibi işler öyle kolay olmuyor dil kursuna giderek orada legal çalışamazsın ben iki defa ailemle oraya gittik 3 ay Tampa ve 3 ay Savannah’ta kaldık bakalım bu yıl ne olacak size ve herkese bol şanslar

@Tuğrul-Eğdemir Tampa diyip anlatmazsanız olmaz 😁 @Rhonster pusuda bekliyor. Kendisi Tampa diyor başka bişey demiyor 🤭

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@MuratUsa bizim bu yıl başvuru sayımızda 10. senemiz ayrıca 5 yıl önce aile üzerinden başvuru yaptık ancak sizin söylediğiniz gibi işler öyle kolay olmuyor dil kursuna giderek orada legal çalışamazsın ben iki defa ailemle oraya gittik 3 ay Tampa ve 3 ay Savannah’ta kaldık bakalım bu yıl ne olacak size ve herkese bol şanslar

@Tuğrul-Eğdemir Tampa diyip anlatmazsanız olmaz 😁 @Rhonster pusuda bekliyor. Kendisi Tampa diyor başka bişey demiyor 🤭

Tampa mı verin bana nerde o Tampa Tampaaaaaa 😃

• ⭐⭐⭐

Bir Amerikan atasözü dermiş ki,

"Fortune favors the bold."

Anlamı : Şans cesur olandan yanadır. Cesurca istediklerinin peşinde giden insanlar, güvenli bir şekilde yaşamaya çalışan insanlardan daha başarılıdır.

Ben İnternetin yalancısıyım 😁

• @Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bir Amerikan atasözü dermiş ki,

"Fortune favors the bold."

Anlamı : Şans cesur olandan yanadır. Cesurca istediklerinin peşinde giden insanlar, güvenli bir şekilde yaşamaya çalışan insanlardan daha başarılıdır.

Ben İnternetin yalancısıyım 😁

o çok doğru bir söz.. kamp yapmaya başlamadan önce bana otostop çekeceksin deseler hadi lan derdim.. şimdi otostopla hiç alakası olmayan arkadaşlarım bazen soruyorlar.. nasıl otostop çekiyorsun, ya almazlarsa diye.. ben de şans cesur olanındır diyorum. siz çıkmıyorsunuz, hiç bir zaman araç bulamayacaksınız.. ben çıktığım için buluyorum 🙂

• offf zaman akmıyor sankiii. resmen şafak sıkıştırıyor askerde böyle şafak saymadım 🙂

• @haymatlos_ Tampa ABD’nin en büyük askeri deniz üssü var iklimi çok sıcak ve nemli çevresinde gezilecek birçok yer var yıl içinde güneşin çok görüldüğü bir yer bazen aniden yoğun şekilde tropikal yağmurlar yağıyor ama alt yapı çok iyi olduğunda etrafta bir su birikintisi ve sel gibi bir durum yok Meksika körfezinde yılın bütün aylarında denize girebilirsiniz plajlarındaki kumlar beyaz renkte bana biraz garip gelmişti Sarasota çok beğenmiştik her türlü deniz ürünü bol ve ucuz güzel bir şehir ama bize çıkarsa Savannah’a gideceğiz eşinin ailesi şu an oradalar bol şans

• ⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ Tampa ABD’nin en büyük askeri deniz üssü var iklimi çok sıcak ve nemli çevresinde gezilecek birçok yer var yıl içinde güneşin çok görüldüğü bir yer bazen aniden yoğun şekilde tropikal yağmurlar yağıyor ama alt yapı çok iyi olduğunda etrafta bir su birikintisi ve sel gibi bir durum yok Meksika körfezinde yılın bütün aylarında denize girebilirsiniz plajlarındaki kumlar beyaz renkte bana biraz garip gelmişti Sarasota çok beğenmiştik her türlü deniz ürünü bol ve ucuz güzel bir şehir ama bize çıkarsa Savannah’a gideceğiz eşinin ailesi şu an oradalar bol şans

Sarasota da yakın bildiğim kadarıyla Tampa'ya eklemek istediğiniz şeyler varsa merakla bekliyorum 😃 Tampa hakkında bilgi açıyım şuan 😃

• 4 saat 10 dk var...

• @blackeagle82 Çekiliş 6 Haziranda değil mi? Neye 4 saat kaldı.

• Bu konuda acaba 800. sayfayı görür müyüz diye konuşulduğunu hatırlıyorum da an itibariyle 910. sayfadayız 😃 bu hepimizin eseri!!

• @blackeagle82 Size zaten çıkmış sıra gelmemiş herhalde tekrar mı basvurdunuz

• @Breeze geçmiş olsun. buraya bir kitap çıkaracak kadar çok deneyim yazabilirim. evliliğimizin ilk 5 yılında defalarca evimiz ya hırsız girdi ya da teşebbüs etti. evde bir şey de yok biri gözlük alıp gitmişti o derece ama insan o kadar tedirgin oluyor ki!! parmak izi alanlar ayrı, karakoldaki insanlar ayrı hepsini Allah'a havale ediyorum. Son raddede olayı kavradık savcılığa gittik çünkü karakol bu durumlarda dilekçe almaktan kaçınıyor. Savcı da bir şey yapmadı. Eve güvenlik için alarm taktırdık çünkü bir sigortacı tanıdığım en caydırıcı olanın bu olduğunu söyledi gerçekten sonra 6 sene bir şey olmadı. Bu ve benzer durumlar arabamız için de yaşandı sonra kol gibi aidat ödediğimiz siteye geldik. Çünkü kendi önlemimizi almak zorundaymışız polisler öyle dedi!

• Sanki bu pasaport numarasi isteyisleri bu sene icin katilimci sayisini baya azaltti diye dusunuyorum

• Neticede yayinladndigi tarihe kadar kimse pasaport istalediklerini bilmiyordu..Mesela biz isyerinden 2 arkadasim da basvuracakti...Yanilmiyorsam ayin 22 si falandi...o arkasalarin pasaportu yetismedi basvuramadilar

• @serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Neticede yayinladndigi tarihe kadar kimse pasaport istalediklerini bilmiyordu..Mesela biz isyerinden 2 arkadasim da basvuracakti...Yanilmiyorsam ayin 22 si falandi...o arkasalarin pasaportu yetismedi basvuramadilar

Hocam geçtiğimiz senelerin birinde çekilişte ilk 2 haftada yapılmış olan başvuruları iptal edip diğerlerinin arasından seçim yapmışlardı buna rağmen kazanamamıştık bu pasaport meselesine çok güvenmeyin derim.

• @serdal Bu konu o kadar çok tartışıldı ki forumda artık kimsenin yazacak hali kalmamış bu konu hakkında. Sahte pasaport numarası gibi konular örneğin çok tartışıldı artık söz bitti gerçeği öğreneceğiz iki gün sonra.

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aat 20:00'dan sonra açıklanır ama sistemde çok yoğun trafik olacağı için bir sonraki gün hatta 2 gün sonra bile ancak ulaşabilirsiniz. Siteye giremed

Teşekkürler hocam

• @this-time89 bu konu netleşmişti diye hatırlıyorum.Sahte numaraylada başvuranlar çekilişe dahil olacaklar ancak mülakatta elenecekler Us'in amacı burda çoklu başvuruları önlemekti diye konuşulmuştu.Şimdi yeniden bir tartışmayı alevlendirmeyim.

• Bağlantı sorunları ve discord kullanımı ile alakalı sorularınızı bana özelden iletebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |