Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Mustafa34, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Semihmete 5k, 10 k ne demek? cahiliğimi hoş görün lütfen şimdiden teşekkür ederim

bin demek internet aleminin kısaltmalarından.

• @zinos su anda konsolosluk ve buyuk elcilik calisiyor. Mesai devam. Sadece bu islemleri yapmiyorlar. Evet sinirlamanin kalkmasi ile baslayacaklarmis. Tabi kisitlama uzatilmazsa. Su anda tek odaklanmamiz ve dua etmemiz gereken konu uzatilmamasi.

Herkese iyi bayramlar.

• ⭐⭐

@iwrdr dv2021 için başvuru yaptınız mı?

• @iwrdr kcc hic aradınızmı

• @iwrdr, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@zinos su anda konsolosluk ve buyuk elcilik calisiyor. Mesai devam. Sadece bu islemleri yapmiyorlar. Evet sinirlamanin kalkmasi ile baslayacaklarmis. Tabi kisitlama uzatilmazsa. Su anda tek odaklanmamiz ve dua etmemiz gereken konu uzatilmamasi.

Herkese iyi bayramlar.

Acil durumlar dışında konsolosluğu çalıştığı pek söylenmez; Amerikan hükümetine iş yapan inşaatçı bir abimiz uzun zamandır konsolosluğun çalışmaya başlamasını bekliyor, işleri aksamış durumda.

• U.S. embassye yazdım, travel statede Twitt attık, instagramdan yazdım, kccyi arıyoruz otomatik aynı cevap artık arayasım gelmiyor. Hiç kimsenin mi cevabı yok bize.

• @İrem-Güzel Bayramdan sonra güzel haberler alırız inşallah.

• Evrakları mayıs başında tekrar yolladım ve bu sefer detay bilgileri de ekledim. Öncesinde mail atıp sormuştum ne durumda evraklar diye herkese gelen mesaj geldi bana da. Aramayı da düşünmüyorum Kcc yi. Nasip kısmet olursa olur bu saatten sonra. Olmazsa da sağlık olsun ne yapalım. Çok yorucu bu bekleyiş, belirsizlik.

• Şuanda bütün numaralar current oldu dimi ?

• @dnzozdm evet

• ...........

• bir umutla bekleyeceğim eğer nasipde varsa kimse engel olamaz

• @usanyc yüksek case numaralara sıra gelmez mi dedi yani bu adamın da ne dediğini net anlayamıyorum DV lottery ile ilgili sadece basic konuları biliyor gibi geliyor bana.

• @İrem-Güzel Zaman kaybından dolayı tüm caselerin görüşmeye giremeyebileceğini , konsolosluk açıldığında randevu sıklıklarının ne şekilde ayarlanacağının da etkili olabileceğini ve süreç tekrar başladıktan sonra yorumlamanın daha doğru olduğunu söyledi kısaca.

• ⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@usanyc yüksek case numaralara sıra gelmez mi dedi yani bu adamın da ne dediğini net anlayamıyorum DV lottery ile ilgili sadece basic konuları biliyor gibi geliyor bana.

geçen yıldan milleti çok yanlış yönlendirdiğide oldu Ayhan Öğmen'in çok net bilinen şeylerde bile yanlış konuştuğu videolar vardı o yüzden laflarına güvenmenizi tavsiye etmem.

• @MySea @Semihmete

Ev kiralamaniz,esya almaniz ve bir sure otelde konaklamanizi ele alirsak $10.000 ile ilk 3 ayi idare edebilirsiniz. Ilk aylar otellerde kalabilirsiniz. Haftalik 350-400 dolar olan mutfakli genis odalari olan oteller var.
    Eger kredi gecmisiniz yok ise ev kiralarken 1 kira bedeli kadar depozito aliyorlar.
    ( ev arkadasi bulursaniz o ayri tabii) Normalde $150-200 dir depozito
    Internet satin alirken, elektrik,gaz actirirken hep depozito odersiniz ve daha sonra bu depozitolar 1 sene icinde size iade edilir.
    Kredi puani yapacaginiz icin bankalardan ucretli olarak kredi karti alacaksiniz.( $200-$500 arasi ona ayirmaniz gerekir, bazi bankalar daya uyguna da veriyor)
    (Capital One-Discovery Bank iyi bankalardir)
    Hesaplar genelde tutmuyor o yuzden biraz saglam gelmekte fayda var.
    Elimden geldigi kadar bir sorunuz olursa memnuniyetle cevap veririm.
    Iyi gunler

• Bu ileti silindi!

• @Gencovaista anladım sağolun mantıklı dediği o zaman

• Arkadaşlar herkesi anlıyorum, pozitif düşünüyorsunuz. Bir de gerçekler var. Biz Türkler olarak kriz ortamlarına alışkınız ama ABD pek öyle değil. Şuan 38 milyon işsizlik ve her gün 1000 civarı ölüm var. Ayrıca bu immigration ban her kesimden destek görüyor.

Okuduğum kaynaklara göre çok yakın bir zamanda yeni ve daha kapsamlı bir EO geleceğini söylüyorlar. Niye yapsınlar hiç bir fikrim yok ama umarım dv’cileri kapsam dışı bırakırlar.

• ARTIK GÜZEL BIR HABER ISTIYORUM!!!!!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |