Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Acikca soylemek gerekirse, birisi Brit Simon digeri de siz, o kadar cok ve detayli ustelikte hic yorulmadan analiz yapiyorsunuz ki, ben ABD'de orta veya buyuk olcekli sirket sahibi olsaydim, kesinlikle sizlere is teklifi yapardim. Umarim bu yeteneginizi kullanmak isteyeceginiz bir alanda is bulabilirsiniz! 👏

• @MySea teşekkür ederim

• Amerikan konsolosluğu ne zaman açılacak sizce?@Muhtaradana

• @usanyc Bayramdan sonra.

• öncelikle herkese hayırlı olsun. umarım bundan sonra süreç gönlünüzce devam eder.
    bir iki sorum olacak.
    1-ds260 formunu açtırıp kartın geleceği adresi ve gideceğimiz adresi güncellemem gerekiyor. bunu şimdi mi yapmalıyım dosya onayını mı beklemeliyim.
    2-formu açtırmak için nereye mail atmalı ve ne yazmalıyım.
    soru basit ve tekrar olduysa özür dilerim. süreçten biraz uzak kaldığım için direk sormak istedim

• @dtkan mülakat tarihini aldıktan sonra görüşmede değiştire bilirsin

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Muhtaradana Acikca soylemek gerekirse, birisi Brit Simon digeri de siz, o kadar cok ve detayli ustelikte hic yorulmadan analiz yapiyorsunuz ki, ben ABD'de orta veya buyuk olcekli sirket sahibi olsaydim, kesinlikle sizlere is teklifi yapardim. Umarim bu yeteneginizi kullanmak isteyeceginiz bir alanda is bulabilirsiniz! 👏

İnşallah hocam. Herşey gönüllerince olsun 🙏

• @crazycells Anladım, teşekkürler.

• Merhaba. Bizim sıralamamız 53000 de . Eylül’de DS260 I yolladık. Evraklarımızı isteyen herhangi bir mailde almadık. Mail gelmeyince kendimiz gönderdik Mart’ta. Mail gelmemiş olması normal mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.

• @Muhtaradana çok teşekkürler yardımınız için..

• @eylulugvn normal daha 33 den sonra onay mailleri gelmedi sıra ile onay mailleri göndereceklermiş

• @nfs741 bu bilgiyi nerden edindiniz? Sırayla geleceğini maildemi yazıyor? Current olduktan sonra sırayla gelmiyor diye biliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@özlem-ata, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba. Bizim sıralamamız 53000 de . Eylül’de DS260 I yolladık. Evraklarımızı isteyen herhangi bir mailde almadık. Mail gelmeyince kendimiz gönderdik Mart’ta. Mail gelmemiş olması normal mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Evet normal, sirayla gonderiyorlar emailleri...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@nfs741 bu bilgiyi nerden edindiniz? Sırayla geleceğini maildemi yazıyor? Current olduktan sonra sırayla gelmiyor diye biliyorum.

KCC, siraya gore gidip emailleri gonderiyor. Herkesin formlarinin ayni anda okunmasi mumkun degil.

• Bu ileti silindi!

• @İrem-Güzel bugün orda yaşayan arkadaşıma arattım öyle demişler

• @nfs741 teşekkürler ben mülakat verme sırası gibi düşündüm, current olunca bir sıra kalmıcak denilmişti. Yine case numaralarına göre olacak demek. Biran önce ben başlasa artık onaylar..

• @crazycells current olunca bir sıra kalmıyor olayını Farklı algıladım ben o zaman yine case numarası önemli o zaman. Mülakat sırasınıdamı case numaralara göre vericekler. Ben artık case numarasın bir önemi kalmıyor gibi algıladım. Demek yanlış anladım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells current olunca bir sıra kalmıyor olayını Farklı algıladım ben o zaman yine case numarası önemli o zaman. Mülakat sırasınıdamı case numaralara göre vericekler. Ben artık case numarasın bir önemi kalmıyor gibi algıladım. Demek yanlış anladım.

Soyle dusunun... bir memur ayni anda onlarca dosyayi degerlendirebilir mi? Cevap, hayir... once birine, sonra digerine, sonra oburkune bakabilir...

Veya siz ayni anda 10 kisiyle el sikisabilir misiniz? Hayir 🙂 bir siraya gore el sikismak zorundasiniz, cunku ayni anda 10 kisinin elini sikamazsiniz 🙂

Ayni sekilde, konsolosluk ben bu ay 200 kisiye vize verebilirim dediginde, KCC listenin en ustundeki 200 kisiye bu sirayi verecektir, listedeki dosyalar arasinda rastgele secim yaparak degil... Eskiden bu listenin ustundeki kisinin numarasi aktif degilse, bu kisiye randevu veremediklerinden sonraki kisiye geciyorlardi; ama artik boyle bir durum yasanmayacak. Bilgilerimize gore, KCC'nin elinde dosya numarasi, DS-260 form gonderme tarihi ve mulakat icin gerekli belgeleri gonderme (ve tam olma) sirasina dayanan bir liste var. Dolayisiyla o listeye gore vize mulakatlari vermeye devam edeceklerdir.

• @crazycells açıklama için teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |