Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @İrem-Güzel şu aşamada ds 260 formunu açtırmak sürecinizin gecikmesine neden olabilir, eğer açtıracaksınız mülakat tarihi aldıktan sonra yapmanız tavsiye ediliyor
    Şu aşamada evrak onayları gelmeye başladığında geç gönderenle,erken gönderenin arasındaki farkı görebileceğiz
    Ama bizim tahminimiz evraklarını erken gönderenin daha avantajlı olduğu yönünde, ama evrak onayının mülakat tarihi üzerindeki etkisi dv 2019 deneyimlerinde açıkça belli oluyor

Şu aşamada tüm numaralar current olduğu için kimin dosyası daha erken işlenir hazır olursa o dosyanın daha erken mülakat tarihi alacağı düşünülüyor

• @Muhtaradana bu haber çok iyi oldu ama işte size de dedim ya tarihi geçmiş pasaporta evrak Onayı verirler mi? 28 nisan son? Bende açtırmak istemiyorum ya sadece evrak onayı alamamaktan çok korktum.

• @Muhtaradana @crazycells e sorsam cevaplar mı:) 28 nisan da biten pasaporta evrak onayı verilir mi?

• @İrem-Güzel evraklara siz güncel pasaportun taranmış halini eklediniz sanırım bunlara bakıp onaylıyacaklar, endişe etmeyin
    Biz daha önce bir arkadaşımızın onaylanmayan evrak onayında sorun olarak sadece süresi geçmiş pasaportun problem olabileceğini tespit etmiştik, yeni pasaportu tarayıp evrakları gönderince onay aldı

Bu süreç içerisinde kcc den evraklara sorun olup olmadığını telefonla iletişime geçerek sorun lütfen

• @İrem-Güzel şu anda etiketleyerek sordunuz, görünce cevap verecektir

• @Muhtaradana :))) öyle yapmışım kendime de güldüm sağolun

• Arkadaslar merhabalar,

2020EU00014XXX case numarali April 03, 2020 08:00 AM gununde olan randevum iptal edilmişti, assagida belirttiğim e-mail ile.

Dear Applicant,

The U.S. Embassy Ankara is closed for routine consular services at this time, including immigrant visa appointments. All appointments scheduled between March 18 and April 3 have been canceled. If you must travel urgently due to a serious medical or family emergency, you can send your request for an expedited appointment by logging into your account at https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv. Go to Group Actions, select the “Request Expedite” option and send your request. If your appointment date has already passed, please use “Missed my Appointment” tab under Group Actions to send your request. When requesting an expedited appointment, please clearly explain the nature of your emergency.

We will reschedule all non-urgent immigrant visa appointments when we reopen for consular services. There is no set date that this time.

If you have trouble logging into your account, go to https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv/information/contact_us

Best regards,
    US Visa Information Service
    Unsubscribe:
    https://app.icontact.com/icp/mmail-mprofile.php?r=77422228&l=129380&s=3453&m=975408&c=349536

This message was sent to [email protected] from [email protected]

The Visa Information Service
    3170 Fairview Park Drive
    Falls Church, VA 22042

Bununla ilgili size danışmak istiyorum. Yeni bir randevu icin su anda bisey yapmam gerekiyor mu? Yoksa, beklemeli miyim?

Cok teşekkürler şimdiden.

• @tugberkgoc Ais kaydınıza girip randevumu kaçırdım sekmesinden yeni bir randevu talep edin

Bu arada case numaranızın son 3 hanesine gizleyin lütfen 14XXX gibi

• @Muhtaradana Çok teşekkürler. Yeni bir randevu talebinde bulundum.

Merakimdan soruyorum, bu donemde vize mülakatı benim gibi iptal olan kisiler var mi?

• arkadaşlar merhaba dosya no 51XXX evrak talebi 21.10.19 da geldi ve yolladım ancak 3-6 hafta arasında onay maili gelecek dendi ve gelmedi sizce normal mi yoksa kcc ye mail atmalı mıyım?

• @İrem-Güzel Merhaba,
    Tecrubeme göre hele hele şu andaki durumlara göre DS-260 yı unlock etmeseniz çok süper olur çünkü süreniz uzayabilir. Onun yerine önce yeni pasaportla mail attıp unlcok gerekli mi değil mi diye sormanız daha çok mantıklı olacaktır.

• @Adama-Coulibaly teşekkür ederim öyle yaptım bende sağolun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana @crazycells e sorsam cevaplar mı:) 28 nisan da biten pasaporta evrak onayı verilir mi?

sorun olmamasi lazim. Ne zaman yeni pasaport cikartacaksiniz? Yeni pasaport cikartinca sadece bu belgeyi scan edip email ile gonderebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tugberkgoc, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana Çok teşekkürler. Yeni bir randevu talebinde bulundum.

Merakimdan soruyorum, bu donemde vize mülakatı benim gibi iptal olan kisiler var mi?

herkesin basina geldi 🙂
    merak etmeyin...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@YlimazzYilmazz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar merhaba dosya no 51XXX evrak talebi 21.10.19 da geldi ve yolladım ancak 3-6 hafta arasında onay maili gelecek dendi ve gelmedi sizce normal mi yoksa kcc ye mail atmalı mıyım?

normal. Eger cekinceniz varsa ayni belgeleri bir daha gonderebilirsiniz.

• @crazycells 2019 tahlisi excele ulasamiyoruz.Link yenilendiyse alabilirmiyim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmeter32, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells 2019 tahlisi excele ulasamiyoruz.Link yenilendiyse alabilirmiyim.

birileri dosyayi kilitlemis, kilidi kaldirdim: http://bit.ly/2L0H2pM

• @crazycells çıkarttım dün bütün belgelerle beraber new pasaport diye başlık verip altınada açıklama yapıp gönderdim çok sağolun cevap için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells çıkarttım dün bütün belgelerle beraber new pasaport diye başlık verip altınada açıklama yapıp gönderdim çok sağolun cevap için

hayir, gonderdiginiz email'lerde baslik dosya numaraniz olmali. Yazmak istediginiz diger bilgileri email body'e yazmalisiniz.

• @crazycells hepsine başlık verdim talimattaki gibi pdf olarak tek tek ama eski pasaportumuda silmek istemedim onada uzantısı ile böyle yazdım. 2020EU49567_Irem_Guzel_Passport_New. Yanlış mı yapmışım benimde kafam karıştı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |