Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bu arada ankara belediye meclisinde sık sık gördüğümüz akp li mümin altunışık görevinden istifa etmiş..partiden çok fazla belediyeye iş yaptırmamak adına baskı görüyoruz diyerek ayrılmış...bu akp ülkede virüsten daha tehlikeli bir hal aldı..

• bu arada yeni vaka 7400 küsür, ölüm 108 oldu...

• Önlemlerinizi alın, Evinizde kalın. Hayırlı akşamlar.
    Edit.

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

bu arada yeni vaka 7400 küsür, ölüm 108 oldu...

D63A031F-899D-4A98-B66C-093F247F1B88.jpeg

• Arkadaşlar, yanlış maske kullanımı oldukça tehlikeli. Dikkatli olun.

• Çinin pazarladığı kitler hatalı sonuç veriyormuş onun dışında wuhanda test sonucu negatif olanlara sonradan test yapıldığında sonuçlar pozitif çıkmış iki test arasında ne kadar süre var bilmiyorum ikinci test 1 saat sonra mı yoksa 3 gün sonra mı yapıldı veya negatif çıktı da eve gönderildi sonra rahatsızlandı mı tüm ülkeler için sıkıntı milyonlarca kit aldılar.

• ABD Başkanı Donald Trump, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında New York, New Jersey ve Connecticut eyaletlerini zorunlu karantina altına alabileceklerini duyurdu.

• ⭐⭐

İstanbul Valisi Yerlikaya: "Çocukların market ve pazar yerlerine alınmaması kararlaştırılmıştır."

• ⭐⭐

@mexido yine geç aldığı bir önlem bu adam çok kararsız yada ne yaptığını bilmiyor danışmanları arasında kalmış kime ve neye inanacağını bilmiyor

NewyYork vaka sayısı 52,318, ölümlü vaka 728
    New Jersey vaka sayısı 11,124, ölümlü vaka 140

• @Ramazan, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@mexido yine geç aldığı bir önlem bu adam çok kararsız yada ne yaptığını bilmiyor danışmanları arasında kalmış kime ve neye inanacağını bilmiyor

NewyYork vaka sayısı 52,318, ölümlü vaka 728
    New Jersey vaka sayısı 11,124, ölümlü vaka 140

Evet adamin bir dedigi bir dedigini tutmuyor zaten adam is adami ne anlar devlet yonetiminden.
    Gittikce kotulesiyor abd nin durumu boyle giderse italyayi bile gecebilir.

• ⭐⭐

Narkotik köpekleri gibi corona köpekleri eğiteceklermiş. Corona hastasını kokusundan tespit edecekmis;
    https://www.dur.ac.uk/research/news/item/?id=41405&itemno=41405

• ⭐⭐⭐⭐

Bugün Miamide 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı başladı. Alarmla birlikte polisler Walmart da yaşlıları evlerine göndermek üzere sepere ettiler. Bu konudan bayağı şikayetçi idi yaşlılar. Bizim sokağa çıkma izinine ilişkin Resmi yazılarımız geldi. Yakında sokağa çıkma yasağı baslayabilir. Social distance limit uygulanmaya başlandı. Markette zor oluyor. Ama bu ise en memnun olan benim. Miami Dade de 3 ölüm gerçekleşti. Allah Yardımcımız olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 siz de dikkat edin sayin @redsat2000 , bu donemde kullanmak uzere tek kullanimlik latex eldivenler almanizi tavsiye ederim. New York'ta da herkes kullanmaya basladi sokakta, ben de ilk gunden itibaren kullaniyorum sokaga cikarken... Zaten biri uzerinize hapsirmadigi surece, bu virusu vucuda almanin en kolay yolu viruse dokunmus eli yuzunuze degdirmek...

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells çok teşekkürler. Sizde lütfen çok dikkatli olun. Maske ve eldiven hep yanımızda mevcut işyeri ve disarida da. Malum isimiz gereği bir hatamız herkesi çok kısa zamanda etkiliyebilir. Bakalım günler nelere gebe bilmiyorum.

• ⭐⭐

Virus ABD’de cok agresif yayılıyor. Çözüm bulunamazsa, kayıplar çok olursa bu Trump hükümetinin sonu olur mu aynı zamanda? Çünkü yeterince tedbir alınmadığı apaçık ortada.

• @crazycells, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@redsat2000 siz de dikkat edin sayin @redsat2000 , bu donemde kullanmak uzere tek kullanimlik latex eldivenler almanizi tavsiye ederim. New York'ta da herkes kullanmaya basladi sokakta, ben de ilk gunden itibaren kullaniyorum sokaga cikarken... Zaten biri uzerinize hapsirmadigi surece, bu virusu vucuda almanin en kolay yolu viruse dokunmus eli yuzunuze degdirmek...

Siz New York ta yasıyorsunuz galiba

• Haber şöyle “ABD'de koronavirüs belirtileriyle gittiği acil servise 'sigortası olmadığı için' alınmayan genç hayatını kaybetti”

• ⭐⭐

@Semihmete Tedavi etmek zorundalar. Böyle bir şeyin gerçek olabileceğini sanmıyorum.

• @Edelweiss Amerikan medyasında yer alan haberlere göre, Kaliforniya eyaletinin Los Angeles kentinde yaşayan ve ismi açıklanmayan gencin ölümü tartışmalara yol açtı.

Kayıtlara göre 11 gün önce ölen gencin, hayatını kaybettiği gün solunum güçlüğü çekmesi sebebiyle yakınındaki bir sağlık ocağına gittiği ancak sağlık sigortası olmadığı gerekçesiyle geri çevrildiği belirtildi.

Sağlık ocağındaki yetkililerin sigortasız vatandaşlara hizmet veren bir devlet hastanesine gitmesini istemesinin ardından Antelope Valley Hastanesine giden genç, hastanede geçirdiği 6 saatin ardından hayatını kaybetti.

• ⭐⭐

Dunyada ve Amerikada eyaletlere göre corona vaka sayıları:
    ⤵

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |