Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tugb-ylmz Anlaşılan 750 $ ödeyeceğiz bende ne güzel ücretsiz diyordum xd lol teşekkürler

• @tugb-ylmz selamlar,
    Siz basvurunuzla ilgili geri donus alabildiniz mi?
    Biz $750 olarak formumuzu yolladik 22 Mart tarihinde, bugün tutar yanlis duzeltip tekrar gondermemiz icin notice geldi. Fikri olan var mi bu konuda? 😕

• @LagunaCr merhaba. Ben de dosya ile ilgili gelişmeleri yazacaktım. Biz 1 nisanda dosyamızı gönderdik. 23 nisanda bir e-mail aldık. Dosyayı 2 Nisanda teslim aldıklarına dair. Aynı zamanda da eşimin gönderdiği 750$ bankadan çekilmişti. Daha sonra da yine bir notice daha aldık. Oturumun 48 aya uzatıldığına dair bir notice. Bu kağıdın postalandığı yazıyor. Ama hala eve gelmedi. Biz o kağıdı beklerken 26 nisanda, 17 Mayıs için parmak izi randevumun verildiğine dair bir e-mail daha aldık. Biz Connecticut eyaletindeyiz. Belki bölgesel bir farklılıktır. Ya da bu ücretlendirme yeni olduğu için görevliler de açıkça bilmiyor olabilir diye geldi aklıma. Umarım işinizi kolayca halledebilirsiniz.

• @tugb-ylmz hayirli olsun, dilerim halledebilirim. Anlayamadim sebebini, son bir sorum olacak cashier check’inizin orjinalini mi yolladiniz yoksa fotokopi mi?

• @LagunaCr teşekkür ederim. Eşim ödeme şeklini kredi kartı olarak yapmış. Ama her ödeme şekli için istenen farklı formlar olduğundan bahsetmişti.

• @LagunaCr Merhaba bizde Texas’tan 15 Nisanda dosyamızı gönderdik, çek ile $750 ödeme gönderdik,25 Nisanda bankadan çeki tahsil etmişler ama bize herhangi nir mail gelmedi henüz, çeki yanlış yazmış olabilirmissiniz rakam hatası ,isim hatası olabilir, Uscıs sitesinde örnek çek görüntüsü vardı biz ona bakarak yazmıştık

• @LagunaCr Bu arada çekin orjinali gitmesi gerekiyor

• Merhaba arkadaslar.

Bizde bu surece baslayacagiz haziran ayinda. Bazi sorularim var tecrubeli arkadaslar bilgilendirebilirse cok mutlu olurum:

I-751 dosyasini online bir sekilde file etme sansimiz var mi yoksa hersey fiziksel posta yoluyla mi olmak zorunda?

Fiziksel posta yolu ise hangi posta servisini kullanmak en mantikli? USPS mi yoksa digerleri mi?

Odeme yontemini nasil yapabiliriz en uygun ve hizli yol nedir?

Kanit olarak ben ve esim sunlari sunacagiz:
    Kira sozlesmesi ikimizin adi ustune,
    Lease opsiyonu ile birlikte araba aldik ikimizin ismi ustune cekildi finance,
    Arabanin kaskosu yine ikimizin adina
    Benim saglik sigortam family package esimi dahil ettim onun dosyasi
    Joint account olarak birbirimizi maas hesaplarimiza ekledik fakat ne tarz bir belge sunabiliriz tavsiyeye acigim.
    Birlikteyken ailemize yeni bir kedi evlat edindik onun dosyalarinin bir kismi onun adina diger kismi benim adima bunlari eklemem uygun olur mu?
    Birlikte cekildigimiz fotograflarida ekleyecegim.
    Bunlar disinda neler eklememiz gerekli? Her turlu tavsiyeye acigim.

• Merhaba @crazycells ve deneyimlemiş arkadaşlar, dün uzatma kağıdımız elimize ulaştı. Bir aya kadar trye gideceğim. Dönüşte bu uzatma kağıdı yeterli oluyor mu yoksa başka bir işlem yapmak gerekli mi?
    Şimdiden teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |