Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serotonin yok aynı tablo ama yine birisi oynama yapmış @crazycells

• @serotonin linkte doğru 55 k li arkadaşlar vardı 50k li 7 8 kişi vardı şimdi 3 kişi var benide siliyorlar.Ekliyorum sürekli ama kimse artık siliyor 😁

• @Muhtaradana sinir bozucu ya, böyle arşiv yapamayız ki çoğu kişinin bilgisi silinmiş

• @serotonin merak etmeyin yedekleri vardır

• @Muhtaradana sanırım silinme değil ama bütün sıralar karışmış şimdi buldum adımı saçma bi yerde 😅

• .........

• @usanyc numarası sizden yüksek insanlara haksızlık oluyor, kcc normal çalışıyor şuanda siz de biraz daha umutlu olun

• Bir arkadaşım 29*** numarası 1.5 ay önce nvc den belgeleri ıstemısler yollamasına ve numarasının gelmesine rağmen bir ses çıkmamış normalmıdır bu durum arkadaslar ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nevermore, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bir arkadaşım 29*** numarası 1.5 ay önce nvc den belgeleri ıstemısler yollamasına ve numarasının gelmesine rağmen bir ses çıkmamış normalmıdır bu durum arkadaslar ?

evet, bir sorun gorunmuyor.

• Arkadaşlar greencardın gönderimiyle ilgili bir şey söylemek istiyorum biz formu doldururken şikago adresiyle doldurmuştuk sonra girişte görevliye los angeles adresi verdik 1 hafta sonra da long beache taşındık akabinde uscis internet sitesinden adres değişim formu doldurduk site bizi usps te de güncelleme yapmamız için yönlendirdi usps e de üye olup 1.05 dolar ödeyip gönderilen tüm paket ve mailleri e mailimizde online kontrol etmeyi yaptık şimdi her sabah gelicek şeyler otomatik olarak emailimize düşüyor bence çok faydalı,dün bir ayımız dolmadan green card geldi , herhangi bir call centerı da aramadan süreci bu şekilde yaptık ve doğru adresimize kartımız geldi sizle de paylaşmak istedim.

• Tüm mulakat görüşmelerini durdular qaliba. Mayıs ayı için mulakat alanlara mail gelmiş . Nisan ayı için bi mail alan oldumu @Muhtaradana @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@AnarH, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Tüm mulakat görüşmelerini durdular qaliba. Mayıs ayı için mulakat alanlara mail gelmiş . Nisan ayı için bi mail alan oldumu @Muhtaradana @crazycells

Nisan ayindakiler icin de ertelemeler olacak ama hangi gunden sonra islemlerin baslayacagi henuz aciklanmadi. Aciklama icin Nisan basini bekleyecegiz sanirim...

• @dilara1424, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar greencardın gönderimiyle ilgili bir şey söylemek istiyorum biz formu doldururken şikago adresiyle doldurmuştuk sonra girişte görevliye los angeles adresi verdik 1 hafta sonra da long beache taşındık akabinde uscis internet sitesinden adres değişim formu doldurduk site bizi usps te de güncelleme yapmamız için yönlendirdi usps e de üye olup 1.05 dolar ödeyip gönderilen tüm paket ve mailleri e mailimizde online kontrol etmeyi yaptık şimdi her sabah gelicek şeyler otomatik olarak emailimize düşüyor bence çok faydalı,dün bir ayımız dolmadan green card geldi , herhangi bir call centerı da aramadan süreci bu şekilde yaptık ve doğru adresimize kartımız geldi sizle de paylaşmak istedim.

dilara hanım merhaba degisikligi bu sayfadan yaptiniz degil mi?

bölüm olarak i90>10 years renewal sekmesinden mi yapmiştiniz

• @Burak-Erdoğan merhaba , evet buradan yaptık 🤗

• @dilara1424 hayırlı olsun, süreci tamamladınız tebrikler

• ⭐⭐⭐

@dilara1424 hanım hayırlı olsun.

• @crazycells yeni bir mulakat tarihi olucakmı? Yoksa DV2020 bittimi?

• @AnarH Merhabalar. Bizim mulakatimiz 13 Nisan'da ancak bir iptal maili almadık henüz.

• ⭐⭐⭐

@imgey, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@AnarH Merhabalar. Bizim mulakatimiz 13 Nisan'da ancak bir iptal maili almadık henüz.

İnşallah iptal olmaz

• @AnarH tabi olacak, bu işler sakinleştiğinde konsolosluk tekrar çalışmaya başlıyacak, o zaman yeni mülakat tarihleri dağıtılmaya başlanır

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |