Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ryback yani uzatma falan bir zararı olmasında,, teşekkür ederim

• @grankart, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Ryback yani uzatma falan bir zararı olmasında,, teşekkür ederim

Türk kamu kurumlarının güvenlik soruşturmasından bahsediyorsunuz diye anladım. Sürecinize etki etmez.

• @crazycells @Muhtaradana nın dedigi maili malesef😕

• @Ryback aynen.. teşekkürler

• Günaydın arkadaşlar Nisan bülteni 30.000 açıklandı. Neler oluyor anlamadım. Bu yaşananlardan sonra bülten geçen ay gibi 200 artış ile açıklanır hatta hiç açıklanmaz diye düşünüyordum fakat bu kadar yüksek bir artış neler oluyor acaba görüşleriniz nedir paylaşırsanız sevinirim

• @ismailcanbolat benim nacizane paylaşabileceğim görüşüm sizinde takibinizdedir birçok küçük sayılı dosya birikimi olmuştu.Benim anladığım kentucky FIFO gibi bir sistemle çalışıyor yani bir nevi first in first out o bekleyen yada kendilerince de bitiremedikleri küçük numaralı dosyaları temizlemek için nisan sadece 200 dosya arttırdılar. nisan ayında aksayan yavaş kalan işlerini halledip nisan son mülakatta 21200 case no kişiyi bitirecekler mayıs duruma göre 21200-30000 dosya sayısı -dosyaların geri dönüş cevap oranı -kendi hızlarına- göre mayıs son mesai günü 30.000 case numarasına vize verebileceklerine önceden kanaat getirirlerse gene büyük bir atılım olup bülten yüksek çıkar heleki ellerinde verecekleri toplam vize sayısı çok miktardaysa current bile olabilir (tabi diğer covid 19 -politik s-400 -vs her ne konu günlük güneşlik rayında giderse ceteris paribus kalırsa)

• 1-) Mayıs Bülten ne zaman açıklandı?
    2-) Corona'nın, Türkiye için Vize Mülakatlarına ve Current olayına etikisi?
    3-) USA'de hangi eyalet ve şehirlere uçuşlar engelli şu anda?

Thanks already...

• @Warrior99
    1-Mart 13 gibi açıklandı
    2-Şu an için stabil normal işliyor.Yarın ne değişir bilinmiyor.
    3-Türkiyeden direk uçuşlarda engelleme yok diye biliyorum.

• @takvimcas siz current olduğunuza göre bugün yarın mülakat tarihi verirler galiba. @bolatmali arkadaşın almak istemediği riski siz almayı düşünüyor musunuz? Gerçi sizin en erken uçuşunuz Mayıs'ta olur o taktirde ama, o zamana kadar ne olur ne biter bilinmez, öyle değil mi..?

• @Warrior99 ben inanın bırakın usa giriş vs kendi adıma hali hazırda vize mülakatı gelir mi onu bile bilmiyorum benim için en güzel gösterge nisan başı mülakata girecek arkadaşların geri dönüşleri olacak durumlar bana göre biraz karışık

• @takvimcas merhaba vize mulakatı gelir mi; derken enideşinizin sebebi nedir?

• @cato benim şu yaşımda gördüğüm amerikan politikaları hiçbir zaman sabit bir strateji içinde olmaz kalkar bu işleri askıya alır erteler cut koyar ben ortam böyleyken pasaportumda göçmen vize görmeden hep endişeliyim onun için ben biraz karışıl düşünüyorum dedim ama şu an için tabiki herşey düzgün ilerliyor sıkıntı yok beni baz almayın zaten fikrin ne diye sorunca nacizane fikrim dedim inşallah herşey şimdiki gibi önümüzdeki günlerdede çok güzel olacak

• @takvimcas Kişisel düşüncem Mayıs değil Nisan ayı ortasında mülakata gireceğiz inşallah😊

• @Semihmete inşallah tertip 😊 güzel kalbine Böyle doğmasına sevindim.temennimiz o yönde

• @takvimcas İnşallah. Ben şahsen vizemi bugün alsam hemen beklemeden giderim. Eylül ayından beri bunu bekliyorum.Beyin olarak beden olarak göçmenliğe göç etmeye hazırız.

• @Semihmete tabi insanların ailevi durumları farklı olabilir ama bende hemfikirim hemen ilk TK01 uçuşunda olurum lakin bu zamanda bir ülke kimliği çok büyük bir değer hele ki bu devlet birleşik devletlerse.

• @Semihmete mülakat tarihi 2 ay öncesinden bildirilmiyor mu ?

• Anlık olarak bende onay mailimi almış bulunmaktayım , içime su serpildi ohh dedim ...Bu hissi isteyen herkesin yaşamasını ve tüm numaraların current olmasını diliyorum 🙏🏼🙏🏼

• @serotonin tebrikler hayırlısı olsun

• @serotonin tebrik ediyorum, hayırlı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |