Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar visa bülteni D-maddesi şerhi için yorumu olan var mı??

The May rank cut-off movements for all DV regions continue to be greater than might ordinarily have been expected, in order to generate applicant demand under the respective annual limits. This is because fewer DV applicants are actively pursuing final action on their cases at consular posts abroad, and the volume of USCIS adjustment cases remains low. If large numbers of applicants eventually do begin to have their cases brought to final action, rank cut-off date movements will necessarily slow or stop, and retrogression would become a possibility. At this time, it is not possible to say when such action might be required, but late summer would be the most likely time.

• @takvimcas, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar visa bülteni D-maddesi şerhi için yorumu olan var mı??

The May rank cut-off movements for all DV regions continue to be greater than might ordinarily have been expected, in order to generate applicant demand under the respective annual limits. This is because fewer DV applicants are actively pursuing final action on their cases at consular posts abroad, and the volume of USCIS adjustment cases remains low. If large numbers of applicants eventually do begin to have their cases brought to final action, rank cut-off date movements will necessarily slow or stop, and retrogression would become a possibility. At this time, it is not possible to say when such action might be required, but late summer would be the most likely time.

Benim anladığım düşük numaralı DV kazananları işlemlerinde yavaş davrandıkları için yüksek sayı açıkladık. Ancak düşük numaraları arkadaşlar işlemlerine başlarlarsa yoğunluk olabileceğinden yüksek numaralı kişilerin işlemlerinde yavaşlama olabilir gibi bir anlam çıkarttım. (Kendi yorumum)

• @stras evet dediğiniz gibi yavaşlama durma veya geriye alma gibi durum olabilir diyor.

• @stras aynen aynen sanırım 30 bin Mülakatı numara mayıstan sonraya sarkabilir çünkü arada halen işlenmemiş dosyalar var dolayısıyla arkadaşlar temkinli beklemek gerek mayıs için sarkma olabilir

• ⭐⭐⭐

@stras, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@bolatmali current curent geliyor sıra.😁 👏 👏 👏 👏

İnşallah inşallah abi herkes hayallerine kavuşursun

• Merhaba arkadaslar bugun kcc onayi aldim simdi ne yapmam gerekiyor ltf yardımcı olun bilgisi olan varsa

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Umit-Muhamedov, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaslar bugun kcc onayi aldim simdi ne yapmam gerekiyor ltf yardımcı olun bilgisi olan varsa

Suradaki konuyu takip etmelisiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri

• @Umit-Muhamedov
    İmzanızıda güncellerseniz size daha doğru ve net bilgiler verilecektir
    Nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız
    📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

• ⭐⭐

@Umit-Muhamedov Tebrik ederim. Başarılar dilerim. @Muhtaradana ' nın dediği gibi imzanızı eklerseniz daha sağlıklı bilgi verilecektir.

• Seyahat sınırlaması hakkında mail alan var mı benden başka?

• @Mert-Güngör Nereden aldiniz email?

• @Mert-Güngör ben de az önce aldım. Mülakat deneyimleri başlığı altında paylaştım maili.

• @MySea visa information center’dan

Dear Visa Applicant,

Entry of foreign nationals who were physically present within the 26 countries that comprise the Schengen zone, the Islamic Republic of Iran, or the People’s Republic of China, not including the Special Administrative Regions of Hong Kong and Macau within 14 days prior to their arrival at the port of entry in the United States is suspended, per Presidential Proclamations 9984, 9992 and the subsequent proclamation issued March 11, 2020. There are certain exceptions to the suspension of entry, including exceptions for U.S. lawful permanent residents and certain family members of U.S. citizens and lawful permanent residents, among other exceptions listed in the proclamations. If you reside in, have traveled recently to, or intend to transit or travel to China, Iran, or the Schengen Zone (which, for purposes of the Proclamation, includes Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, and Switzerland) prior to your planned trip to the United States, we recommend you postpone your visa interview appointment until 14 days subsequent to your departure from the subject country(ies). Additionally, if you are experiencing flu-like symptoms, or believe you may have been exposed to the novel coronavirus, you are strongly encouraged to postpone your appointment by at least 14 days. There is no fee to change an appointment and visa application fees are valid for one year in the country where the fee was paid.

• Uyari yapiyorlar, kisaca yasaklanmis ulkelere gitmeyin, oralardan transit yapmayin, hastaysaniz en az 14 gun mulakata gelmeyin demek istemisler.

• ⭐⭐

@MySea Bu ulkelere yakinda Turkiyeyi de ekleyebilirler. Bugun en son sayi 5 olmustu.

• Benim izlenimim yakinda ABD, tum overseas yani deniz asiri ulkelerden ucuslari yasaklayabilir. Cunku burada gerek federal gerekse eyaletler bazinda onlemler alinmaya basladi. Bazi eyaletlerde acil durum (OHAL) basladi, bazilarinda okullar tatil edilmeye basladi. ABD dunyada disaridan en cok ucus yapilan ulke. O yuzden, heran yeni ucus yasaklamalari gelebilir. Bu ogleden sonra Baskan Trump yeni bir basin toplantisi yapacak sanirim.

• @crazycells tesekur eserim

• @bolatmali turkmenistan ama mulakat ankara burda okudugum icin

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Benim izlenimim yakinda ABD, tum overseas yani deniz asiri ulkelerden ucuslari yasaklayabilir. Cunku burada gerek federal gerekse eyaletler bazinda onlemler alinmaya basladi. Bazi eyaletlerde acil durum (OHAL) basladi, bazilarinda okullar tatil edilmeye basladi. ABD dunyada disaridan en cok ucus yapilan ulke. O yuzden, heran yeni ucus yasaklamalari gelebilir. Bu ogleden sonra Baskan Trump yeni bir basin toplantisi yapacak sanirim.

Aynı düşüncedeyim.
    Fakat daha ilk girişini yapmayanlar olarak nasıl bir yol izleyeceğiz bilemiyorum..
    1 aya vizenin süresi bitecek, gitsek mahşer yeri gibi. Bu mahşer yerinde nasıl ev tutucaksın, eşya alacaksın, yeni bir hayata nasıl başlayacaksın?
    Kalırsan ve konsolosluk bir çözüm yolu üretmez ise bunca emek?

• ⭐⭐

@bolatmali Bana sorarsanız hiç riske girmeden zaman kaybetmeden gidin ve girisinizi yapin derim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |