Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gezgin-Paksoy (yazilanlari en bastan beri takip edemedim) gerci arkadaslar da yazmislar ama sizin sorulariniz daha cok Green Card sahiplerinin ABD disinda kalis sureleri ve Re-entry permitkonulariyla ilgili gibi... Isterseniz o konulari kullanin (kullanmissiniz sanirim zaten)...

Arkadaslarin yazdiklarini kisisel algilamayin bence, forum duzeni konusunda hepimiz cok hassasiz. Cunku bu duzen bozulursa bilgiye ulasmak hem forumdakiler hem de yeni gelecek herkes icin zorlasir. Zaten sizin de buna karsi ciktiginizi zannetmiyorum.

Cevap alamadiginizi dusundugunuz soru varsa ilgili baslikta bir daha sormanizda bir sakinca yok.

• Arkadaşlar merhaba. Sağlık muayenesini kesinlikle mülakat öncesi mi olmak gerekir. Mülakat sonrası olmak konsoloslukta sıkıntı çıkarır mı ?

• ⭐⭐

@denizler Mülakat sonrası sağlık kontrolü olabilirsiniz. Bu durumda mülakatta eksik evraktan AP durumuna düşersiniz. Daha sonra saglik kontrolüne girince evrakları gönderir vizenizi alırsınız.

• Sizce mülakat tarihim tahmini ne zaman olur çok korkuyorum final sınavlarım ile çakışacak diye 😢😃

• ⭐⭐

@erdemdmrl Kuvvetle muhtemel Mayis ayinda mülakata girersiniz. Finaller Haziran gibi yapılıyor genelde. Eğer sizin finallerde haziran ayında yapılacaksa mülakat ile çakışmaz.

• @Drywall evet haziran gibi başlıyor akademik takvime göre teşekkür ederim

• merhaba. mülakat tarihleri mail ile geliyor değil mi?

• @Gezgin-Paksoy mail ile de geliyor ama daha önce görmek isterseniz kazandığınızı öğrendiğiniz sayfaya girerek de görebiliyorsunuz.

• @denizler mülakat sonrası olur ancak sağlık sorunu çıkarsa extra tahlil isterlerse çıkış tarihiniz etkilenebilir. eşimde sağlıksorunu sıkıntısı çıktı ve extra tahlil verdiler. sonuçlar 6-8 haftada çıkacak sonra onaya gidecek vs. sıkıntılı süreçler. ancak sağlıklıysanız mülakattan sonrasına bırakın ama bence gerek yok.

• Arkadaslar mail simdi geldi bilginizr
    Congratulations! ​ Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Darisi diger bekleyen arkadaslara herkesin gonlunce olsun. Hayirlisi

• ⭐⭐

@stilll Tebrik ederim. Darısı tüm onay maili bekleyenlere.

• @stilll Teşekkürler

• @stilll harika bu işin çoğu bitti azı kaldı tebrikler hayırlısı olsun güzel haber için teşekkürler

• @stilll tebrikler.
    yüzlük dilimi de yazabilir misiniz? 26k da ilk mail alan kişisiniz şu an için.

• @bezdarniy Sizin imzanızı gördükçe “Bu nasıl bir şans “demekten kendimi alıkoyamıyorum😀 Süreciniz kolay geçer inşallah

• @stilll hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐

@stilll hayırlı olsun Tüm aşamaları inşallah kolay atlatırsınız.

• ⭐⭐⭐

@stilll, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaslar mail simdi geldi bilginizr
    Congratulations! ​ Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Darisi diger bekleyen arkadaslara herkesin gonlunce olsun. Hayirlisi

Tebrikler hayırlı olsun

• Arkadaşlar merhaba, bende bugün evrak onay emaili aldım. Darısı bekleyenlerin başına 🙂

• ⭐⭐

@MehtapT Tebrik ederim. Umarim mülakatta da başarılı olursunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |