Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cato Diyemeyiz çünkü 24.900 numarası olup onay alan sadece 1 kişi var bildiğim kadarıyla. 23 bin ve 24 binlere daha onay maili gelmedi. Bu durumda cut-off 30 bin bile açıklansa bir önemi yok çünkü mayıs ayında mülakata giremeyecekler. Bana göre onay mailleri şu an cut-off numarasından çok daha önemli. İnşallah önümüzdeki bir kaç gün içinde onay mailleri gelir ve bunlar mayıs ayı için mülakat alabilirler.

• @mexido ben de öyle düşünüyorum, ekranda gördüğü bilgilerle sizin söyledikleriniz örtüştükden sonra bi problem olmuyor yani mühendis veya doktor olmanız bu konuda fark yaratmıyor lise diploması veya 2 yıllık iş deneyimi yeterli oluyor

• @Manwe6265, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@mexido ben de öyle düşünüyorum, ekranda gördüğü bilgilerle sizin söyledikleriniz örtüştükden sonra bi problem olmuyor yani mühendis veya doktor olmanız bu konuda fark yaratmıyor lise diploması veya 2 yıllık iş deneyimi yeterli oluyor

Kesinlikle burda doktor avukat yada issiz de olsan abd den mecburen ilk etapda sifirdan baslicaksin. O yuzden tr de nesin ne olmussun pek bir onemi yok bence.

• @irenicus umarım. Daha önce 24 subat ta onay mail ı gelip takiben 27 subat ta mülakat mail ı gelerek 27 Nisan da mülakata girecek forumdaşları gördüm. Umarım maşller sıklaşır

• @salih2825 çok doğru. Teşekkür ederim 🙂

• @cato İnşallah benzer durum bu ay da gerçekleşir.

• @Manwe6265 Sizin adınıza çok sevindim) Vizeniz hayırlı olsun, Amerika'daki yeni hayatınızda bütün güzellikler sizinle olsun, daima mutlu ve başarılı olursunuz inşallah) 🙌

• @Manwe6265 detaylı anlatımınız için çok çok teşekkür ederim. Vizeniz de hayırlı olsun darısı bütün talihlilerin başına 🙂

• @gülden Tebrikler hayırlı olsun

• @Manwe6265 Tebrikler yeni yaşantınızda her şey gönlünüzce olsun ayrıca paylaşımınız ve iyi dilekleriniz için teşekkürler şimdiden iyi yolculuklar 🖐

• @Manwe6265 Değerli kardeşim öncelikle senin adına canı gönülden çok sevindim. Tebrik ederim. Deneyimini, zihnimizde soru işareti bırakmadan anlattığın için teşekkür ederim. Yeni hayatının sana bol bol bol mutluluk getirmesini temenni ederim. Sağol. Varol.

• @Manwe6265 Tebrik ederim. Sürecinizi tüm detaylarıyla anlattiginiz için teşekkür ederim. Umarım yeni hayatınızda her şey gönlünüzce olur. Bol şanslar.

• @Muhtaradana teşekkürler cevaplarınız için

• @Ayvaz-Azizov süreç boyunca birlikte kaygılarımızı silen ve destek olan case buddy'me ayrıca teşekkür ederim 2 gün sonra güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🙏🙏

• ⭐⭐⭐

@Manwe6265, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırıp son 3 yıllık ve 10 sayfalık mülakat deneyimlerini sizler hazırlayınca ben de okuyunca ayrıntılı yazmak istedim inşallah bi faydası olur🙂

Bir faydası olduysa ne mutlu 🙂 çok güzel bir deneyim olmuş elinize sağlık 🙂

• Diğer forumlarda en yüksek onay mail alan kaç; bilgisi olan paylaşırsa memnun oluruz.

• @mesuthhh Hayırlı olsun tebrikler

• Onay maiileri ayın en son hangi günü gelmesi lazım? Mayıs için martın 3 ü diye hatırlıyorum ama çok az kişiye gelmiş bu normal mi?

• @Manwe6265 Öncelikle değerli paylaşımınız için teşekkür ederim, sürecinizi tamamlamış olmanıza çok sevindim. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim, şans sizinle olsun 🙂

• @Kenan-Doganay
    Belge iki senelik oldugu icin tam emin degildim yenisi isteyip istemeyeceklerinden, cok tesekur ediyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |