Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Manwe6265 hocam çıktısı alınıp vakti gelene kadar saklanması gereken bir deneyim paylaşmışsın. Şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Umarım yolu kalanında da hiçbir sorun yaşamaz ve birçoğumuzun hayallerini yaşamak adına bir an önce Amerika'daki yeni hayatına başlarsın. Tekrar tebrikler.

• @Manwe6265 Imdb 10/10 🙂 Adınıza çok sevindim, bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum. Bu güzel deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana hocam bugünde konsolosluk önünde bayağı sıra gördüm düne göre daha fazla idi.
    İnşallah arkadaşlarımızın tamamı vizesine kavuşur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Manwe6265 eline koluna tüm vücuduna tekrar teşekkür ederim bu kadar gerisi düşünen insan olduğun için hayırlı olsun. Bundan sonra da her sorunun su gibi kadar gider hep yazıda ki gibi mutlu olman dileğiyle

• @Kenan-Doganay evet kendi doğduğu ülkeden adli sicil belgesi alması gerekli, zaten siz bunu almışsınız, bu belgeyi yeminli tercümanla ingilizce ye çevirttirip mülakata götürmelisiniz

• @250311hd tebrik ederim, hayırlı olsun

• @hadiharmandar
    şöyle bir yazı götüren vardı

Evinde misafiri olacağı kişi tarafından yazılmış
    Benim yanımda şu tarihler arası kalacak
    Kendisine evimde bir oda vereceğim
    İlk aylardaki adaptasyon sürecinde destek olacağım tarzında ingilizce bir mektup

• ⭐⭐⭐

@Manwe6265 gerçekten çıktısını alıp nasip olurda birgün aynı yollardan geçersek yanımızda götürüp harita yapacağımız bir yazı olmuş. Yüreğinize kaleminize sağlık. Herşey gönlünüzce olsun... İyi insalar ile karşılaşın hep 🙏

• @Manwe6265 Gerçekten çok sevindim. Detaylı anlatımınız için çok teşekkürler. Umarım hayallerinizi birer birer gerçekleştirdiğiniz, huzurlu, mutlu, stresten uzak ve sağlık dolu günler yaşarsınız.

• @Manwe6265 tebrikler yeni yaşamınızda tüm güzellikler sizinle olsun... Bu arada güzel anlatımınız için de çok çok teşekkür ederim. Darısı bekleyen tüm arkadaşlarımıza 😀 😀 🙏 🙏

• @fatma-aykut Ben de bu konuyu merak ediyordum.Cevap verenlere teşekkür ediyorum

• @Manwe6265 Kaç para gösterdiniz ?

• @Semihmete 15k euro 5k dolar
    Sigortayla ilgili hiç bişey sorulmadı

• @Manwe6265 tebrik ederim, vizeniz hayırlı olsun
    Gerçekten çok külli bir deneyim aktarmışsınız, içinde herşey var, bu deneyim mülakat deneyimleri içerisinde en güzel ve ayrıntılı deneyimler içerisine girer, eminim yıllarca bu deneyimden insanlar yararlanacaktır

Evet, fotoğraf mutlaka yeni olmalı, biyometrik fotoğraf olmamalı (sırf bu yüzden Vizesi onaylanan bir arkadaşımızın Vizesi pasaportuna basılamamıştı, kendisinden yeni ve uygun formatta fotoğraflar istediler) fotoğraflar için en doğru olanı unganlar yada konsolosluğun çevresindeki fotoğrafçılardan Amerika Vizesi için fotoğraf çektireğinizi belirterek yeni fotoğraflar çektirmek olacaktır)

Sayın @Manwe6265 sizin adınıza çok sevindim,Amerika'daki yaşantınızın çok güzel olacağına inanıyorum, bundan sonrası için size bol bol şans ve mutluluklar

Bu süreç içerisinde forumda çok aktiftiniz, Amerika'daki deneyimlerinizi de okumak isteriz😊

• 25K cut. Off olacsk diyebilir miyiz?

• @EDM
    Sıraladığınız belgeler tam gözüküyor, aşağıda attığım linklerdeki bilgilerle karşılaştırın lütfen
    Sadece eğitim bilgileri kısmında diplomanın yanına doğrulanabilir bir belge temin etmemiz çok iyi olur

Diplomanın yanında götürülecek bu belgeler

Üniversite öğrencisi için

• E-devlet Lise mezuniyet belgesi+e-devlet üniversite öğrenci belgesi

Üniversite mezunu için

• E-devlet lise ve üniversite mezuniyet belge çıktısı

Lise mezunları için

• E-devlet lise mezuniyet belgesi

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/97192

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/97191

Ais kaydındaki ds260 numarası,

Ds260 formunu submit(gönderdiğimiz) en son barkodlu sayfada AA ile başlayan numara varya işte bu numara ais için ds260 numarası, bu numara eş, çocuklar ve sizin için ayrı ayrı olur

Ais için şu linklerde inceleyebilirsiniz️

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/116358

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/82700

Mülakat tarihini değiştiremezsiniz, yalnız katılmasınız sonra Ankara konsolosluğundan yeni bir mülakat tarihi istersiniz(ama bu aşamada size bunu ben tavsiye etmiyorum, mülakata katılmaya çalışın)

• @cato 30k olacak

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim onay alacağınız günü heycanla beklemeye devam az bişey kaldı deneyiminizi okumak dileğiyle bundan sonra aktif olmaya forumu okumaya devam edeceğim 🙂

• @Adama-Coulibaly Sıkıntı yapma inşallah onayın kısa zamanda gelir

• @Manwe6265 tebrikler, darisi bu sene kazanirsak bize diyelim artik 🙂 Bu arada mulakattan once issiz olmak sorun yaratmadigini farkettim. Zaten sifirdan bir hayata baslicagiz tr de is sahibi olsak yada olmasak bir onemi yok diye dusunuyorum mulakat oncesi yanlis mi dusunuyorum acaba?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |