Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ne yapalım oyun bitmedi daha, son ikiyi bekleyelim, başka faktörler yoksa gidişatın önceki senelere bakarak açıklanacak hali yok. beklemeye devam

• Ben bu işi anlayabilmiş değilim.6 aydır okuyucuyum.Bugün kafayı kırdım.
    Şimdi hiç şans yok mu herşey bittimi.Son ay bir atlama olması imkanı yok mu
    Bu vize sayısı falan nedir arkadaş.bitirmişlermi vizeyi.
    Oy Oy
    DV2018
    Case:32xxx

• Bu Simon denen uğursuz Kota artırmazlarsa zıplama olmaz diyor.
    Kota artırma neye bağlı? Tanıdığı olan yok mu.
    Napalım gidip keselimmi KFC nin önünde kendimizi. KCC miydi ?

DV2018
    Case32xxx

• @freeline yaaa ustam moralim altüst olmuştu kahkaha attım sayende Allahda seni güldürsün😁😁😁😁

• Hiçbirşey değilde şu beklemek adamı deli ediyor ...29XXX

• Bir detay gözüme takıldı arkadaşlar. Avrupa 21900 açıklanmış tamam anladım. Ama afrikanın rakamları gördünüz mü?

28000’den 38000’e fırlamış. Asya rakamlarıda 2800 artmış acaba aylara göre son iki bültende avrupada bir sıçrama yapmaları mümkün mü? Bence mümkün!

Bu arada Benim numaram 35xxx bende umut Hiiiiç kalmadı desem yeridir. Kazanan ve mülakata çağırılan diğer arkadaşlar adına sevineceğiz artık.

• Bir konuya daha değineyim bu yıl tüm bölgelerde yavaş ilerliyor bence afrika numaralarında olan sıçrama asia ve avrupadada olacak

• Son zamanlarda hiç bu kadar hayal kırıklığına uğradığımı hatırlamıyorum! 22600 case numarama bir türlü sıra gelmek bilmedi. Çok üzgünüm. Son iki bültende (bazı arkadaşlar tek bültende Ağustos ve Eylül ayı birlikte açıklanacak diyor) sıra artık kaça ilerler hiç bilmiyorum.

• Umudunuzu yitirmeyin siz çok büyük bir şans eşiğini aşmış insanlarınız, çıkıcak kadar şansınız olduysa numaralarınızada sıra gelicek inşallah.

• Bizim de 22400 case number.Herşeyi ayarlamıştık.Eşyalardan bir kısmını elden çıkarmıştık geçen hafta.Visa Bulletin i görünce biz şok.İş güç herşey 1 ay daha sarkıyor.Kira sözleşmemiz de bitti.Dua edin ev sahibi 1 ay daha müsaade etsin.Yoksa biz de konsolosluğun karşısına çadır kuracağız gibi.

• KCC yi ariyip increase the quota increase the quota diye deli deli bagircam.hergün ariycam.
    Kota işi gerçekmi
    Bu işi bilen var mı .
    Umut var mı biri bişi sölesin.Alo.arimmi KCC yi. deliye bağlarım.

EU32xxx

• @denizderya Kardeşim derdiniz bu olsun. bunlar aşılır.KCC yi napcaz? Ben EU32 yim. gidersiniz insallah önümüzdeki ay.

• @caglaror 2 mayista ben 3 seffaf dosya ile problem yasamadim. Evrak cantasini almadilar

• Sayın @freeline çok haklısınız.Sizlere bol dua ediyorum.Biz yurt dışındayız halihazırda .Malesef bulunduğumuz yerde ev kiralama krizi çok yüksek.Bu bizi tabi biraz gerdi.İnşallah son 2 ay en az 8000 civarı olur da bekleyen herkes muradına erer.Sıkıntısız 2 VB dileklerimle.

• @arnblt merhabalar konsolosluk ile irtibata geçtim. Ds-260 formunu açtılarsa hemen ve değiştirdim pasaport numarasını. Tekrar dan Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. 🙂

• Umudu biten akadaşlar gözünüzün önüne afrika gelsin. Maç henüz bitmedi. Dilerim son ayda olsa current olur. Dualarımız sizinle.

• Selamlar,
    EU da son 4 ay aciklanan gercek id adetleri 1200-1200-1070-656 bu açıklanan rakamların tek anlami var EU sana kota uygulayacağım.Bu kota söz edildiği gibi 18300 ise 18301 yapmamaya çalısıyorlar. AF yi bu kadar arrtirmalarininda kotanin EU ya kaydirilmayacagi anlamina geldigini dusunuyorum. Şu an itibariyle EU da bu ve onumuzdeki ay alinan vize adedine bakacaklar ve ona gore rakam aciklayacaklardir.

Yani Agustosta cagirmayip Eylulde cagirabilirler yada tam tersi olabilir baska bir ihtimalde bu ayki gibi iki ayda ufak artirislar yapabilirler diye dusunuyorum. Sanirim bu saatten sonra en dogrusu kendimizi olmayacakmis gibi hazirlayip olursa sevinmek olur.

• a dostlar,

kccyi aramayin.aradim maile yönlendirdi yönlendirdi çot diye kapadi 20 tlmi yidi.nom 32000 umudum 0

• ⭐⭐

@onur1601 benim yaklaşık 200 gerçek id kaldı ama benim bu durumda bile umudum baayyyaaa bir azaldı

• @arnblt benimde 1303 gerçek case no kaldı .. bir ümit bakalım abi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |