Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rukiye-Sarı
    @Muhtaradana, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

Mülakat Veriliş Tarihi / Mülakat günleri

30 Ağustos. 3 ekim

27 Eylül. 5-8-8-1-7 Kasım
    28 Eylül. 4-4. Kasım
    29 Eylül. 1 kasım

29 Ekim 6-2-2-6-2-?-5-3-2-5-?-3 aralık

26 Kasım. 6-3-6 ocak
    27 Kasım. 6-13 ocak

28 Aralık. 6-4-11-3-10-4-3-4-7-6 şubat

29 Ocak 2-2-6-6-2-2-2-2-2-2-2 mart
    30 Ocak. 2-2 mart

Ayın son günü bile alabilirsiniz, endişe etmeyin

• @Dursun şu anda site dvprogram.state.gov oldu bilginize

• @Dursun neyi takip etmek istiyorsunuz, biz size doğru adresi atalım

• @Muhtaradana hocam verdiğiniz adrese girdiğimiz de kazandığımız dail vaka numarsı gelen sayfa açılıyor. Aynu bu sayfa da randevu verildiğinde tekrar randevu yeri ve nasıl hazırlık yapma gerektiğini takip etmem için bi internet adresi de veriliyor. Ama o internet adresi hata veriyor. Acaba aşırı yüklemeden dolayı mı oluyor. O adese bir türlü giremiyorum.

• @Muhtaradana inşeALLAH . Martın 2 3ne kadar bekliycem . Bi şey gelmezse yazıcam KCC

• arkadaşlar benim eşim başvuru yapmıştı. eşim başvuru yaparken evli değildik ve haliyle kızlık soyadını kullanarak kayıt oldu ve başvurduk.
    kazandığında mesela eski soyadı çıkıyor. ds260 gönderirken de eski soyadı internette çıktı. ama biz ds 260 doldururken yeni soyadını yazdık. bu sorun olmaz sanıyorum değil mi? evrak gönderirken de evlilik belgesi yanısıra hem eski soyadlı hem yeni soyadlı nufüs kayıt örneği de gönderdim.
    çekiliş kayıt esnasında eski soyadıyla (mecburen) kayıt olup ds 260 ı full yeni soyadı olarak doldurmam (ama her türlü ispat formunu göndermem) problem yaratmaz değil mi ya da ekstra yapmam gereken birşey var mı?

• 14K-21K arasındaki talilihlilerin bir çoğunun DS260 formunu daha yeni dolduruyor olmasının sonuçları umarım ciddi sarkmalara neden olmaz.

• @cato Sonuçlar Mayıs ayında açıklanmış 9 ay olmuş! Adamlar hala gidip gitmeyeceğine karar verememiş yada Biraz daha geç gideyim diye Ağırdan alarak geride kalan insanların haklarını yemiş olmuyor mu ? 9 ayda Yeni bir çocuk doğuyor Dünyaya geliyorken , bazı insanlar 9 ayda Dünyalarını değiştirme kararsızlığı yaşıyor 🤷♂️Göç etmek ciddi bir iştir buna Kafa olarak hazır olmayan yada karar veremeyen insan ne diye bu sürece başlar ve dahil olur anlamakta zorlanıyorum ? Geride umutla bekleyen insanlar olduğunu düşünmeden kendi çıkarını düşünmek doğrumu sizce ? Forum üyeleri ne düşünüyor bu konuda ?

• @Muhtaradana Teşekkürler

• arkadaşlar acil bir sorum var. şimdi farkettim. DS 260 doldururken evlilik tarihi kısmına düğün tarihini yazmışım. aslında resmi olarak nikah tarihini yazmam gerekirdi.
    nikahı biz 1buçuk ay önceden yaptık.

1- bunu değiştirme şansım var mı. ds 260 kısmına girdim bilgileri görebiliyorum ama editleyemiyorum.
    2-kcc ye mail atsam olur mu. atıyorsak da ne demem lazım.
    3-hiçbirşey yapmasam sorun olmaz mı çünkü sonuçta evlilik belgesini, nüfus kayıt örneğini vs bizim resmi nikah tarihini gösteren belgeleri zaten taratıp attım
    4-yapacakj bişey yok yandı mı green card :((((
    5-mülakat tarihi gelmedi. mülakat tarihini bekleyip Ankara ya mı site üzerinden forum göndereyim. çünkü kcc ye mail atıp dosyayı açtırınca problem oluyormuş diye okudum forumda

• evrak onayı veya maülakat tarihi için mail alan oldu mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gezgin-Paksoy 4 numaralı maddeyi siler misin bu kadar basit değil.

1. soru editleyemezsin çünkü mail atıp açtırman gerekiyor.
    2. sorunun cevabını zaten 5. seçenekte kendi kendine vermişsin. Bu ay sonuna kadar bekle eğer gelmezse mail atarsın. DS 260 açtırırsın. DS260 açtırıp problem olmuyormuş yazıyon da unuttun galiba burada forumda cak cık cukla işimiz olmaz. Kesindir her yazılan çünkü yaşayarak öğreniyoruz. Sana problem olduğunu bu siteden mi söylediler.

• @ayvalik10 Cevap Alıntı 1

S

sash 28 Eyl 2018 13:54

DS260 formusda 1-2 küçük düzeltme yapmam gerekiyor çokda elzem değil gibi , CN 5xxx, şu an açtırma talep etsem , randevu tarihimde gecikme yaşarmıyım , görünen aralıkta çağıralacğım. Düzeltmeler mailing adres ve üniversite adresi olacak , bunları düzeltmemiş olmam bir sıkıntı yaşatır mı ?
    DS260 formunu açtırıp da tekrar giremeyenler olduğu için düzeltme için açtırmaya da çekinmiyor değilim.

bunu görünce öyle yazdım. kesin problem olur demedim, okudum dedim sadece. ben en iyisi kcc ve konsolosluğa mail atayım. güncellesinler.

• Arkadaşlar evrak onay maili aldım. Darısı bekleyen arkadaşlara.

• @alp35 👏 👏 👏 Tebrikler.

• @Gezgin-Paksoy
    Bu bilgileri düzeltmek için Ds 260 formunu açtırmanıza gerek yok, mülakat esnasında söylersiniz düzeltirler

Ama yinede içiniz rahatlamıyacaksa şu ⬇️iletideki formatta [email protected] adresine e-mail atarsanız ds260 formunuzu 2-3 güne açacaklardır

https://yesilkartforum.com/forum/post/82470

• @alp35 haber verdiğiniz için teşekkürler

• @alp35 tebrik ederim hayırlı olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |