Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Önemli bir bilgi midir bilemem ama 18 Şubat itibariyle Work and Travel grup randevular başladı ve şu an için Mart sonuna kadar tüm Salı ve Perşembe günlerini buna ayırmış durumdalar. Mayıs sonuna kadar da devam ediyor ki geçen seneler de yetişmediği için bu iki güne ek günler de açıldığı olmuştu. Totalde 7500 öğrencinin 3 ayda vize görüşmesi bekleniyor. Bu da elbet konsoloslukların kondisyonlarını etkileyecektir diye düşünüyorum.

• @Serpa tebrik ediyorum, Allah yolunuzu acik etsin 🙏

• @Serpa Tebrikler!

• Sevgili arkadaşlar Mülakat mailim biraz önce geldi..6 Nisan....Darısı tüm bekleyenlere...

• @esbay79 ooo tebrik ederim, hayırlı olsun

• @esbay79 hayırlı olsun, şaşırmaya devam 🙂

• @Manwe6265 evet erken başladılar dağıtmaya hayırlı olsun hepimize

• @esbay79 Hayırlı olsun))

• @Muhtaradana evet bence az açıklandı diye üzülenler boşuna üzüldüler değişik şeyler oluyor olacak herşey güzel olacak

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz bilgi için teşekkürler work and travel mülakat görüşmelerinin eu cut-off üzerinde muhtemel etkisi vardır, dediğiniz gibi buda konsolosluklarda ekstra bir yoğunluğa sebep oldu sanırım

• @esbay79 siz çekilişe Türkiye kontenjanından mı dahil olmuştunuz?

• @Serpa yeni hayatınızda başarılar dilerim, hayırlı olsun

• @Muhtaradana Hayır biz Bosna Hersek de yaşıyoruz

• @esbay79 hayır onu demek istemedim asıl talihlinin doğum yeri neresi onu merak ettim, çünkü hala diğer arkadaşlara mülakat tarihi verilmedi

• ⭐⭐⭐

@esbay79, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Sevgili arkadaşlar Mülakat mailim biraz önce geldi..6 Nisan....Darısı tüm bekleyenlere...

Tebrik ederim hayırlı olsun

• @Muhtaradana Doğum yeri 🇹🇷 😍

• @esbay79 Tebirler hayırlı olsun

• @Serpa Tebrik ederim Sayın Serpa. Forumda geçen mülakat deneyimlerine göre daha soft geçmiş gibi görünüyor. Acaba sakıncası yoksa hesapta ne kadar gösterdiniz? Sanırım tek kişi olarak. Detay verebilir misiniz?

• @Serpa tebrikler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |