Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ........

• Geri sayimi buraya birakip heyecaninizi katliyorum. Herkese iyi sanslar!

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@rastaman-vibration Bende senin yaşındayken başvurmaya başlamıştım, şuan yaş 21. Madem ailende seni destekleyecek, gelecek 2 sene anne ve baban adına da başvuru yap şansını 3 e katlamış olursun.

• @badman Bence çok mantıklı ve denemeye değer bir analiz. Bende bu şekilde düşünüyorum.

• @badman analizine göre ve genel şansızlığımı bildiğim üzere bana çıkmaz yakında dv2020 forumu açılır orda sohbete devam ederiz gibi görünüyor. Sloganımız Has Not Been Selected 😁

• Yasaklı

@ekpr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Amerika'yı baya baya gömmüşler.

Bu videolarda mı abartılmış yoksa biz mi Amerika'yı çok abartıyoruz?

İlk video vlog şeklinde evsizleri vs. çekmişler ikinci videoda Avrupa Amerika Türkiye karşılaştırması yapıyorlar.

Çoğu konuda haklılar. Avrupa her konuda Amerika ya fark atar. Özellikle Almanya ve Avusturya. Sorun şu ki insanların Amerika dan ne beklentileri olduğu. Filmlerde bile evsizleri, serserileri, oksijen israfı şahısları ve Amerika da ne kadar suç işlendiğini gösterir. Amerika bir kıta, video da California dan bahsediliyor ve söylenenler doğru. Fakat Amerika da bir çok eyalet var ve hepsi birbirinden çok farklı.

• Bu ileti silindi!

• @mertkandohman Güvenilirlik, yaşam kalitesi olarak Almanya ve Avusturya bencede daha iyidir. Fakat Avrupa da ırkçılık özellikle Türklere karşı hat safada. ve maalesef kendi dillerini bilmeden tutunmak çok zor.

• İnanmayı bende istiyorum hayal kuruyoruz buradaki herkes gibi sonra yine ihtimal göz önüne geliyor ve tekrar umutsuzluk kaplıyor. Birdahaki sene Amerika’da olmayı kim istemez ama işte inşallah çıkar. Bu sene ilk başvuruyu yaptım 5 gün sonra herşey belli olur

@badman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable hemşo brother, belli olmaz her an her sey olabilir.umutsuzluk iyi değil.negatif enerji yayar.sana küçükken deseler ki," erzincan dan kalkıp istanbul da küba yapımı pipo ile üsküdar a karşı poz verecen" inanır mıydın? ama şimdi burdasın.inanmak iyidir.

• Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren senin için işbirliği yapar.
    Paulo Coelho

Bu cümle hep hoşuma gitmiştir. Evet hiçbirşeyi bukadar çok istemedim. Daha önce istediklerimiz yüzeyseldi, olsa da olur tarzındaydı.

• @badman Brother zamanında bir agabeyim bana uzunca yıllar biraderim desede çocuklar bana anne dediğine göre Sister daha uygun olacak 🙂

• " @badman analiz kriterleri " 🙂 üstadım sen neşe katıyorsun varol 🙂

• NeGreen Card çıksın konu belli 😉

• @likable teflon kafalı yaratık

• @famel :)))))))))))) ay akşamda başka bir arkadaş bana siz erkek değilmisiniz demişti :)))))

• @heleniki DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@famel :)))))))))))) ay akşamda başka bir arkadaş bana siz erkek değilmisiniz demişti :)))))

bayanlar ayırt edilemiyor :)))

• Bu ileti silindi!

• @likable geçen senelerde bu kadar düşünmüyordum çıkmaz diyip takip etmiyordum, sadece sonuçlara bakıyordum. Evren ile işbirli yapmıyordum 🙂 Bu sene çok ümitliyim içimden bir ses bu sene şeytanın bacağını kıracağımı söylüyor. bütün evren işbirliği yapsın diye dua ediyorum artık :)İnsallah birdahaki sene amerikada Noel kutlarız 🙂

• Arkadaşlar 15 mayıs günü 2019 Green Card kazananlar diye bir konumu açsak ? Kazanan arkadaşları tebrik etmek için, hem kimler kazanmış öğrenmiş oluruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |