Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Sponsor kullanarak zaten teorik olarak hic bir sey gostermeseniz bile vizeyi alabilmeniz lazim, o nedenle sponsor gosteren arkadaslarin bilgileri kanimca cok gercekci olmayacak formulu belirlemede. Amac, insanlarin sponsor kullanmadan ne kadar maddi birikimle vizeyi aldigini bulmak.

Sizin gorusleriniz nelerdir?

Maddi teminatın yetersiz görülmesi sadece paradan kaynaklı değil bence. Bir çok etken var gibi konsolosluğun bu kararında.
    Bu yüzden görüşmeye girip sponsorluk belgesi, iş teklifi ve ya daha fazla cash istenen adaylarında doldurması uygun olacaktır.
    Sorunsuz vizesini alan talihlilerin uyguladıkları doğruları, mülakat esnasında takılanlarında yanlışlarını görebiliriz bu sayede

tamamdir, bu durumda vizeyi almis herkese soyler misiniz (sponsor olsa da olmasa da), bu cizelgeyi doldursa cok iyi olur...

• @crazycells tamamdır, arkadaşlarımıza haber verdik

• @crazycells evet, şu anda bu şekilde güncellenmişsiniz sanırım

• @crazycells doğru söylüyorsunuz, zaten mülakata gidenlerin çok büyük kısmı sponsorsuz gidiyor dolayısı ile bu kişiler az olacaktır
    Bu bilgiyi çizelgenin üstüne yazalım bence, bu şekilde insanların kafası karışmaz, sadece sponsorlu mülakata girilirse banka hesabındaki miktarın çok fazla önemli olmadığını anlamış olurlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells evet, şu anda bu şekilde güncellenmiş siniz sanırım

Evet, guncelledim. Vizeyi almis herkes yazsin bilgileri, biz daha sonra ona gore sonuc cikaririz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells doğru söylüyorsunuz, zaten mülakata gidenlerin çok büyük kısmı sponsorsuz gidiyor dolayısı ile bu kişiler az olacaktır
    Bu bilgiyi çizelge in üstüne yazalım bence, bu şekilde insanların kafası karışmaz, sadece sponsorlu mülakata girilirse banka hesabındaki miktarın çok fazla önemli olmadığını anlamış olurlar

Daha iyi belli olsun diye, sponsor sorusunu one cektim. Ayrica ingilizce seviyesi ve egitim seviyesi sutunlarini da ekledim.

• @crazycells elinize sağlık

• @crazycells Ben, bı 10 bın dolar daha artiracagim. Mülakatta 9,617 dolar gostermistim. 2 katını daha arttırın dedi.Bu hafta içinde hallederim inşallah.

• @crazycells aslında gruptan Nil hanımın hazırladığı aynı formatta bir dosya daha var arkadaşlarımız Manuel olarak bu dosyaya 47 giriş yapmış ne yapalım birleştirelim mi dosyaları

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgem, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Ben, bı 10 bın dolar daha artiracagim. Mülakatta 9,617 dolar gostermistim. 2 katını daha arttırın dedi.Bu hafta içinde hallederim inşallah.

Mumkunse 25.000 dolari zorlamaya calisin, ne kadar cok gosterirseniz o kadar iyi olur. Ikinci sefer de kabul edilmezse, sadece sponsor gosterirseniz kabul ederiz diyebilirler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells aslında gruptan Nil hanımın hazırladığı aynı formatta bir dosya daha var arkadaşlarımız Manuel olarak bu dosyaya 47 giriş yapmış ne yapalım birleştirelim mi dosyaları

Evet, mumkunse birlestirelim. Ama isimleri anonimlestirmemiz lazim. Ismi Mehmet olan biri M. olarak yazabilir, ya da kendine baska bir nickname bulabilir veya forum nick'ini kullanabilir.

Bir de mesleklerin bizim icin onemi olmayacak, cunku biz herkes icin gecerli bir formul bulmaya calisiyoruz....

Misal bir kisi icin 30.000 dolar, bundan sonraki her kisi icin 15.000 dolar gibi bir formul buyuk ihtimal direkt kabul alacaktir... Bu sayilari ne kadar dusurebilecegimizi gormemiz lazim...

• Merhabalar. 6 mart 2020 saat 9:15 e mülakat randevusu maili almış bulunmaktayım. İmzamı güncelledim ancak excell dosyasına ekleyemiyorum. İlgilenen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Teşekkürler

• @crazycells Sayin crazycells,Daha once forumda belirtmistim. Benim mulakat yerinin Suudi Arabistan Riyadh ve mulakat tarihi 26 Mart.Hemen akabinde soylemistiniz KCC Ile iletisime gecin diye ve bende aynisini yaptim.Pazartesi (03.02.2020) saat 15:30 gibi Ankara elciliginden bir Mulakat emaili aldim ve Mukalat yerimin Ankara ve Mulakat tarihi 5 mart. Ancak kafam karisti. KCC den ayni gun pazartesi gunu 2 tane e-mail aldim. 1.sinde Cheryl diye birinden ve bana,
    Your case has been forwarded to the United States Embassy in Riyadh. Because your case has been scheduled, KCC can no longer unlock your application. Any further inquiries regarding this case must be directed to them demis.
    2. email ise Tumi diye birinden ve bana yazdigi, Once the DS-260 for the Principal Applicant has been submitted, the Interview Location can only be updated by the Kentucky Consular Center (KCC). Please send your request to [email protected]. You will need to include information that explains why you need the interview location changed. Unless they are in the U.S. and adjusting status, all applicants on the case will be scheduled for interview with the Principal Applicant. You should contact the U.S. Embassy or Consulate directly to arrange separate interviews, if needed.

If you need to change your interview location because your residency has changed, you will need to include the new address in your email along with your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY). You will also need to request that KCC unlock your DS-260,

Oysa ki Ben telefonla gecen hafta Persembe(30.01.2020) Chris diye biriyle konustugumda bana Riyadh veya Ankarayla konusmana gerek yok kendim Ankarayla kontagi kurarim demisti. Ben ayni zamanda visa status check yaptigimda CEAC.STATE.GOV sitesinde ve aynen boyle yaziyor
    U.S. Department of State
    IMMIGRANT VISA APPLICATION
    Ready
    Immigrant Visa Case Number: 2020EU13XXX 01 ANK
    Case Created: 27-Oct-2018
    Case Last Updated: 03-Feb-2020
    VE kazandigimiz siteye baktigimda hala Mulakat yerim Riyadh ve Mulakat tarih 26 Mart gozukuyor.
    Sizce Ankara nin bana verdigi Mulakat mi son Guncel halidir ??? Veya Benim KCC nin emailine cevap olarak istanbuldaki current adresimi gondereyim mi ? Aslinda benim istanbuldaki previous adresim ben Riyadh tan ayrildiktan sonra benim tekrar current adresim oldu.

Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler.

• @crazycells Kişi başı en az 15 bin dolar gormek istiyorlar zaten. Arizona pahalı bir eyalet değil ki. Neden bu kadar yüksek para görmek istiyorlar anlamadım.

• @Murti Tebrik ederim. Hayırlı olsun.

• @bezdarniy Tebrik ederim. Hayırlı sonuçlarla biter umarım.

• @crazycells ben 3.sınıf olduğum için evrakları kontrol eden kişiye daha öğrenci olduğumu ve 4.sınıf bitince yani 1 sene sonra mezun olduktan sonra gidip yaşayacağımı ve o zaman iş teklifleri ve daha iyi maddi destekle gelebileceğimi açıklasam bir yardımı olur mu ?

• @drvagus tebrik ederim hayırlı olsun
    Excel için not aldım

• ⭐⭐⭐

@erdemdmrl, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells ben 3.sınıf olduğum için evrakları kontrol eden kişiye daha öğrenci olduğumu ve 4.sınıf bitince yani 1 sene sonra mezun olduktan sonra gidip yaşayacağımı ve o zaman iş teklifleri ve daha iyi maddi destekle gelebileceğimi açıklasam bir yardımı olur mu ?

Bu konuda kararı verecek olan konsolosluk görevlisi. Öğrenci olan talihlilerde en büyük etken aile desteğinin söylenmesi gibi duruyor bana göre.

• Arkadaslar cevaplar icin tesekkurler
    Dun bir gelisme varmi diye DS-260 doldurulan kisma girdik bebegimizin kaydini olusturmuslar. (Meraktan bakmasak,goremiycektik konsolosluk bunun ile ilgili hic bir mail atmadi cunku)
    Formu submit edip cikitisini aldik. Sorunumuz cozuldu. Herkese tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |