Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Çocukluğumun kahramani, bana basketbolu sevdiren adam, NBA efsanesi Kobe California’da helikopter kazasında hayatını kaybetmis. İlk başta inanamadım ama sanırım haberler gerçek... Cok üzüldüm...

• Kobe Bryant diye yazılır EFSANE diye okunur. 😕

• Haberi duydum ve halen şoktayım, arkadaşlarım helikopterde kızlarının olduğunuda söyledi bu daha da üzücü

Michael Jordan dan sonra en büyük efsanelerden biriydi
    😥😥😥

• ⭐⭐

@Muhtaradana Çocuklarının da helikopterde olduğu haberi yalanlandı. Açıklama yapılacakmış.

• @Edelweiss inşallah öyledir, ama yinede bu gecenin en can sıkıcı haberi gerçekten çok sevdiğim bir sporcuydu, dünya için çok büyük bir kayıp

• ⭐⭐ Yasaklı

Cok uzgunum. Simdi kobesiz abd yemi gidicez yıkıldım. Nba ertelenmiş. Keske bızımkılerde deprem dolayısıyla ligi erteleslerdi. Malatya stadına yırmıbın kısı geldi belki hasar var. Her iş paldırkuldur neden biz ucuz bir halkiz

• ⭐⭐⭐⭐

@Edelweiss, içinde söyledi: Kobe Bryant hayatını kaybetti

Çocukluğumun kahramani, bana basketbolu sevdiren adam, NBA efsanesi Kobe California’da helikopter kazasında hayatını kaybetmis. İlk başta inanamadım ama sanırım haberler gerçek... Cok üzüldüm...

kaza yerini izledim ESPN de doğruladı bilgiyi 😞 dağ gibi Kobe gitti ya

• Bu nasıl 2020 yi ya.. Felaketler birbirini bırakmıyor

• ⭐⭐

13 yaşındaki kızı da helikopterdeymiş sanırım...

• Her zaman güzel hatırlanacak

• @Edelweiss evet öyle deniyor

• Çok üzüldüm hala şoktayım çocukluğumun efsanesiydi, az kalkmadim geceleri izlemek için. Allah rahmet eylesin

• Basketbol ve ABD icin buyuk kayip! Efsane isimlerden birisiydi.

• hüngür hüngür ağladım dükkanda..ben bu adamı ne çok seviyormuşum yaa 😞

• Amerika'ya gidebilirsem en büyük isteğim bir NBA maçını canlı canlı izyebilmekti. Ve tabiki de Lakers maçı hayalimdi. Şimdi onun olmadığı bir NBA nasıl izlenir bilemiyorum. Güle güle blackmamba.

• Basketbol topuna dokunan herkesin anısının olduğu bir efsaneydi.. #mambaforever :((((((

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |