Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Cemal-Kalın 2021 dv yönergesinde yazıyor zaten size ulaşım vs. gibi yardım yapmaz amerikan hükümeti diye

• @dilara1424 süper haber, konsolosluk hızlı çalışıyor

• @haymatlos_ evet onun biliyorum zaten sorumda da belirttiğim gibi önceden yapıyor muydu onu merak ediyorum!!

• ⭐⭐

@Cemal-Kalın @MySea sizin yorumunuzu merak ettim

• @Cemal-Kalın İnanın hiçbir fikrim yok bu konuda. Fakat kapitalizmin zirvesi dediğimiz Amerika'nın böyle bir şey yapacağına ya da yapmış olacağına ihtimal vermiyorum açıkçası. Unutmayın verilen her hizmet sorumluluktur.

• @salih2825 bana da öyle geliyor.

• @haymatlos_ Ben duyduğumda çok şaşırdım açıkçası da yapmaz diye düşünüyorum.

• ⭐⭐

Bir soru da ben sorayım ben de bunu merak ettim konsolosluk acaba günde kaç görüşme yapıyordur Green Card olarak sadece

• Merhabalar. Doğru iletinin altına mı yazıyorum bilmiyorum ama sürecimin ilk başladığı yere yazmak istedim. İlk olarak yine teşekkür etmek istiyorum bu aileye. Zorlu aşama sonunda vizemizi almıştık zaten. Bugün de size Miamiden yazıyorum 🤗
    Hepsi yaşanarak görülen bir süreç ama burada yazılan yazıların verilen cevapların etkisi büyük bizde.
    İlk olarak söylemek istediğim harç pulu ödedik. Daha oturum iznimiz olmadığı için ödememiz gerekiyormuş. Sonrasında ki işlemler hep aynı, kontroller falan. 13 saat gösteriyordu direk uçuş ama 1 saat daha erken indik. İnişte basliyor serüven. Zaten hemen polise yönlendiriyorlar. Başka sebeple gelenlerde oldugu icin bekledik baya. Belgeleri teslim ettikten sonra yine oturup beklememizi istediler sonra isimle çağırdılar. Hoşgeldiniz deyip gönderdiler 😊
    Herkese bol sans. Sıkıntısız atlatmanız dilegiyle.

• ⭐⭐⭐

@rana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar. Doğru iletinin altına mı yazıyorum bilmiyorum ama sürecimin ilk başladığı yere yazmak istedim. İlk olarak yine teşekkür etmek istiyorum bu aileye. Zorlu aşama sonunda vizemizi almıştık zaten. Bugün de size Miamiden yazıyorum 🤗
    Hepsi yaşanarak görülen bir süreç ama burada yazılan yazıların verilen cevapların etkisi büyük bizde.
    İlk olarak söylemek istediğim harç pulu ödedik. Daha oturum iznimiz olmadığı için ödememiz gerekiyormuş. Sonrasında ki işlemler hep aynı, kontroller falan. 13 saat gösteriyordu direk uçuş ama 1 saat daha erken indik. İnişte basliyor serüven. Zaten hemen polise yönlendiriyorlar. Başka sebeple gelenlerde oldugu icin bekledik baya. Belgeleri teslim ettikten sonra yine oturup beklememizi istediler sonra isimle çağırdılar. Hoşgeldiniz deyip gönderdiler 😊

Yeni hayatınızda mutluluklar, Bizlerde birgün umarım yazabiliriz sizler gibi, deneyimleriniz çok kıymetli şimdiden teşekkür eder, size başarılar ve bol şanslar dilerim 🙏

• ⭐⭐

@rana yeni hayatınız sıkıntısız neşeli ve mutlu geçsin

• @rana tebrikler ilk girişi sağlıcakla yapmışsınız, sizin adınıza çok sevindim, adaptasyon süreciniz inşallah çok zevkli ve kolay geçer

Not:Bu deneyiminizi ⬇️ konu başlığında paylaşabilirseniz memnun oluruz
    Gocmen Vize ile ABD'ye ilk giris https://yesilkartforum.com/forum/post/729

• @rana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar. Doğru iletinin altına mı yazıyorum bilmiyorum ama sürecimin ilk başladığı yere yazmak istedim. İlk olarak yine teşekkür etmek istiyorum bu aileye. Zorlu aşama sonunda vizemizi almıştık zaten. Bugün de size Miamiden yazıyorum 🤗

Tebrikler ilk girişi sağ salim yapmışsınız bundan sonraki yaşamınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim. İnşallah bizlerede Abd den bu şekilde mesaj atmak nasip olur 🙂

• @Antheryha gözünüz aydın, hayırlı olsun...

• ⭐⭐⭐

@rana tebrikler umarım adaptasyon sürecide böyle sorunsuz geçer gider. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

• @rana herşey gönlünüzce olsun...

• @rana tebrik ederim ve yeni yaşamınızda başarılar dilerim. Umarım biran önce düzeninizi kurar adaptasyon sürecinizi kolaylıkla atlatırsınız. Fırsat buldukça deneyimlerinizi forumda da paylaşırsanız çok sevinirim. Şans yanınızda olsun.

• ⭐⭐

@rana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Gözünüz aydın bol şans

• @rana Tebrik ederim, gözünüz aydın olsun. Yeni hayatınızda mutluluk ve başarılar olsun. 🙂

• @alp35 tesekkür ederim ama benim gelisim suan tatil amacli. Hemen yerlesmeyi dusunmuyoruz en azindan bu yil olmaz. Ama yinede paylasmaya calisirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |