Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana 15000 bin onay maili acaba ayın ilk yarısı mı yoksa ikinci yarısı mı bilginiz var mı ? Selamlar

• @takvimcas 15 binin başları

• @Muhtaradana çok teşekkürler inşallah mart ayını en az 20000 ile kapatırlar

• Subat ta current olan son 1700 civarı sayılara henuz mulakat maili gelmediği için ilk defa önceki ayın randevuları sonraki aya sarkmıs oluyor. o yuzden bi kısım yığılmadan dolayı daha az sayı acıklanabilir bu bultende.

• Vizemiz sabah onaylansa akşam uçakta gidiyor oluruz.Sürece o derece konsantreyiz yani 😊 Herkes için herşey güzel olur inşallah..

• ne zaman açıklanıyooo? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@heroinchains şu anda orada sabahın 5 i yani daha mesaiye 2 saat var ondan 2 saat sonra ile 2 gün sonra arasında her an açıklayabilirler. Zaten açıklanınca burası yıkılıyor

• Arkadaşlar visa bulletin için travel state deki adrese abone olursanız visa bulletin açıklanır açıklanmaz abone olduğunuz için size bülteni mail atıyorlar diye biliyorum.tabi teyide muhtaç bilgi çünkü bu ay ilk ke deneyeceğim

• @Muhtaradana en son alan 15K evrak onay mailı aldıysa ve son bülten 14K açıkalndıysa ; bu durum çok da kırılma olmayacagını göstermez mi?

• @cato bu bültende durum değişir diye bekliyorum yani bülteni evrak onay emaillerinden yüksek tutup, bülten yayınlandıktan sonra bu aradaki açığı 3-5 günde hızlıca onay emaillerini atarak kapatırlar
    Ama ay sonu yayınlanan bültende ki cut-off sayısına kadar tamamen hepsinin mülakat tarihi alabilir mi bu durum şüpheli, bazı dosyalar nisana kalabilir

• Arkadaşlar benim numaram 28 bin üstü şimdi bu hesaba göre benim önümdeki 28 bin kişi evli ve eşiyle başvurursa 28*2 desek 56 bin yapıyor ve bana otomatik olarak vize yetmiyor mu? Yani hesap kabaca bu mu ? Eğer cevaplayan olursa sevinirim iyi akşamlar

• @takvimcas hayır böyle hesap yapılmıyor her case bir kişiye yada iki kişiye denk gelmiyor, bazı caseler boş o case numarasının karşısında kimse yok yani

Eu için en son case numarası 56000 binlerde
    Ama 56 dolu dosya yok
    Dolu dosya sayısı 15800 civarında

Case numarası karşılığı dolu olsada farketmez, bu kazandığı halde takip etmeyenler, sürece devam etmeyenler var, sonrasında bir dolu case numarasının kaçının karşılığı tek kişi(bekar) yada 2 veya 3 kişi(evli artı çocuk sayısı)olduğuna bağlı sizin numaranıza ne zaman sıra geleceğini değiştiriyor

Bu konuyu ciddi manada anlamak istiyorsanız bu başlığın ilk iletilerindeki mesajlarda bahsettiği gibi bu ⬇️linkteki açıklamaları okuyun lütfen
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/275/sayılarla-green-card-lotosu-diversity-visa-sürecine-bakış

• @Muhtaradana sayın arkadaşım bilgi için çok teşekkür ederim forumda birçok kişi sizin bilginize soru sormuş olduğunu görüyorum umarım işiniz rast gider burada usa da sizinde işlerinize sorularınıza yardımcı olan olur zira ben isim vermeyeyim bu işler için aracı şirkete ödeme yapmama rağmen buradan daha çok bilgi alıyorum sağolun var olun şimdi verdiğiniz adrese girip konuyu araştıracağım

• Rusyada 15300,Kazakistan da 20600 ün evrak onay aldığına dair haberler var
    Eğer Eu20600 e evrak onay emaili gitmişse yine ortalık karışacak 😊

• Arkadaşlar Türkiye den bir talihliye şuan evrak onayı geldi case 20bin küsür, herkes emaillerini kontrol etsin

• @Muhtaradana Bu bültende 20 bin üzerine atarsa çok güzel olur gerçekten. 🙏🏻

• Maalesef hala mail gelmedi 😞

• @pawlover şu an başladı zaten, eğer münferit bir olay değilse sizede yakındır gelmesi
    Ama şimdide 20800 bir tane daha rusyada haber geldi

• @Muhtaradana ayy hadi inş. gözüm maillerde 🙏🏻 🙏🏻

• @Muhtaradana Sen ne güzel şeyler söylüyorsun böyle 😀 Hadi hayırlısı olsun hepimiz için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |