Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Antheryha tebrikler 👏✌👍

• ⭐⭐⭐

@Antheryha tebrikler hayırlı olsun yeni hayatınızda başarı ve mutluluklar...

• ⭐⭐⭐

@Antheryha tebrikler yeni yaşamınızda mutluluklar dilerim

• @Antheryha Yeni hayatınızda başarılar dilerim. Çok aydınlatıcı ve akıcı yazınız için teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun.

• @Antheryha vizeniz hayırlı olsun yeni yaşamınızda başarıalr dilerim.

• Vize onaylarını alan ve pasaportları eline ulaşan herkese hayırlı olsun. Bundan sonraki yaşantılarınızda her şey gönlünüzce olsun. Bu sıkıntılı ve beklemeli süreç sona ererken daha heyecanlı bir süreç başlıyor sizler için adınıza mutluyum. Ayrıca beklemeli süreçleri devam eden herkesin de umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız.

• @Antheryha Tebrikler, Amerika maceranızda mutluluk, sağlık ve bol şans diliyorum.

• Arkadaşlar bugün vize basılı pasaportlarımız ve sarı zarflarımız geldi,ankaradan İstanbula bir günde gelmiş oldu yani

• ⭐⭐

@dilara1424, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar bugün vize basılı pasaportlarımız ve sarı zarflarımız geldi,ankaradan İstanbula bir günde gelmiş oldu yani

Tekrar tebrikler ben kazanmış gibi sevindim ben bile heyecan yaptım 🤗

• @asilelif yaaa çok teşekkür ederimmm 🤗

• @dilara1424 Hayirli olsun tekrardan, boyle yorumlari okurken cok mutlu oluyorum sizlerin adiniza 🙂

• @dilara1424 hayırlı olsun. Yeni hayatınızda başarılar

• @dilara1424, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar bugün vize basılı pasaportlarımız ve sarı zarflarımız geldi,ankaradan İstanbula bir günde gelmiş oldu yani

Hayirli olsun yeni hayatinizda basarilar

• @dilara1424 Bu ne hız. Akacak kan damarda durmaz misali. Tebrik ederim tekrardan. Tüm işlerinizin de bu şekilde ilerlemesini ve bitmesini temenni ediyorum.🚀

• @Ayvaz-Azizov çok teşekkür ederim🙏🏻

• @stras çok teşekkürler kısmetse 19 şubatta da gitmeyi planlıyoruz bakalım ordan da ilk giriş deneyimimi anlatırım 🙏🏻 Darısı sizlere olsun

• Merhaba arkadaşlar belki çok saçma bir soru olacak ama sormaz isem de içimde kalır... 🙂 Önce den vizesi onaylanan talihlilerin ulaşım parasını Amerika mı karşılıyordu???

• @Cemal-Kalın Önce derken ne kadar önce ? 🙂

• @salih2825 Eşimin arkadaşı yıllar önce green card'ı kazanmış ki bizimde vizemiz onaylanır ise onların yanına gideceğiz. (Tahminimce 6-7 yıldır oradalar) Hafta sonu amerika hakkında genel muhabbet yapar iken o söyledi. Bende öyle bir şey olmadığını söyledim. Önce eskiden ödüyordu dedi sonradan belki ben yanlış hatırlıyorumdur dedi...

• ⭐⭐⭐

@dilara1424 hanım maşallah diyelim gözünüz aydın yolunuz açık olsun bütün mutluluklar sizlerle olsun 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |