Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Haberler doğru ise lise sistemi değişiyormuş ne kadar şaşırdım🤪 bir ilaç bulunurken bile kobay fareleri üzerinde bu kadar deneme yapılmamıştır öğrencilerin üzerinde yapılan eğitim sistemi değişikliği kadar😟😟

• ⭐⭐⭐

@asilelif azmı yağdı çokmu yağdı bizim buralar yağmurlu kar bize biz kara hasret kaldık 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif azmı yağdı çokmu yağdı bizim buralar yağmurlu kar bize biz kara hasret kaldık 🙂

Sabahtan başladı bayağı iyi yağıyor 🤗

• ⭐⭐⭐

@asilelif değişir kadeşim her şey değişir bir biz değişemedik değiştirmedik huyumuzu eğitimde reform adı altında 13 kere yap boza benzettiler.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif değişir kadeşim her şey değişir bir biz değişemedik değiştirmedik huyumuzu eğitimde reform adı altında 13 kere yap boza benzettiler.

Olan çocuklara oluyor yazık cok yazık

• ⭐⭐⭐

@asilelif doğru söz ne denir.

• ⭐⭐

@Hyller 120 sıfırı atalım 12 olsun :))) ah keşke

• ⭐⭐

başvurular biteli 60 gün oldu şu 120 günü de bir atlatıp sonucu öğrenseydik 🙂

• Benim ilk başvurum arkadaşlar ve hiç aklımda yokken başvurdum, çakmazsa üzülürüm tabi ama yıkılacağımı sanmam, para biriktirip dil öğrenmeye devam ve daha güçlü gelirim, aynı atatürkün dediği gibi savaş meydanında geri çekilmeyi bileceksin güçlenip tekrar saldırmayı bileceksin 🙂

• ⭐⭐

@Kedicik1616 coğumuzun ilk zaten umarım herkese çıkar

• @haymatlos_ İlk olduğu için ayrı bir heyecan var ve Ya çıkarsa ihtimali hayat değişimi para vs ister istemez sürekli hazırlık yapıp düşünüyorsun 🙂

• Araştırmalarımı biraz derinleştirdim, malum dolar alıp başını gittiği için, Ankara’ya gidiş, sağlık muayenesine ödenen örneğin 2 yetişkin 1 çocuk 7,500 Türk lirası, bankada gösterilecek yaklaşık 20 bin dolar 100 bin Türk lirasına tekabül ediyor, uçak biletleri vs, bu iş için cebinde minimum 150 bin olmalı, biz ev arabası olmayanlar için biraz zor rakamlar, ama bulunmayacak gibi değil.

• @Oktay-İbiş şahsi fikrim, 40 yaşından sonra gidenler özellikle bu yaşına kadar türkiye'de ticaret ile uğraşanlar için amerika, palmiye ağacı altında kokteyl içmeye benzer. 20 yaşında giden ile bizim gibi bir kulağının arkası kalmış kişilerin gidişi elbette bir olamaz. bence tam yaşımızdayız. 20 'sinde gitsedik kaybolurduk oralarda.

• @önder-çalışkan Biz 20 li yaşlara biraz ayıp olmadı mı :):):) şaka bir yana orada çalışan herkese emeğinin karşılığı vardır

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Araştırmalarımı biraz derinleştirdim, malum dolar alıp başını gittiği için, Ankara’ya gidiş, sağlık muayenesine ödenen örneğin 2 yetişkin 1 çocuk 7,500 Türk lirası, bankada gösterilecek yaklaşık 20 bin dolar 100 bin Türk lirasına tekabül ediyor, uçak biletleri vs, bu iş için cebinde minimum 150 bin olmalı, biz ev arabası olmayanlar için biraz zor rakamlar, ama bulunmayacak gibi değil.

@Kedicik1616 artık ne var ne yok toplayıp gitcez 😞 Kredi filan çekicez bir çıksın yeter ki 🙏

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Haberler doğru ise lise sistemi değişiyormuş ne kadar şaşırdım🤪 bir ilaç bulunurken bile kobay fareleri üzerinde bu kadar deneme yapılmamıştır öğrencilerin üzerinde yapılan eğitim sistemi değişikliği kadar😟😟

@asilelif gerçekten çok üzücü, zaten gitme isteğimiz en çok çocuklar için benimkiler mesela büyüyene kadar 50 kere daha değişir kesin

• ⭐⭐⭐

@önder-çalışkan doğrudur kardeşim benim 40 yaş sözüm sadece latifeydi 🙂 ALLAH,a şükür sağlığımız sıhhatimiz yerinde edindiğimiz hayat tcrübeleri kolumuza bilezik , kulağımıza küpe oldu her ne kadar 40 lara gelsekte hala 20 lik delikanlıyız evelALLAH 🙂

• ⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif gerçekten çok üzücü, zaten gitme isteğimiz en çok çocuklar için benimkiler mesela büyüyene kadar 50 kere daha değişir kesin

50 kere değişirse şükret bence 🤣😟😟

• ⭐⭐⭐

Çok merak ettim acaba neyi değiştirecekler. Şahtı Şahbaz olacak demekki😅

• ⭐⭐⭐

çok kurcalıyorsunuz kardeşim sizde siz büyüklerimizden dahamı iyi biliceksiniz demekki gerekli görmüşlerki değiştiricekler uzatmayın işte sizede yaranılmıyor iyilik yaramıyor 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |