Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Merhaba, Muhammet bey tahmince bana ne zaman mülakat tarihi gelebilir?

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana hocam güzel bi çalışma olmuş emeği geçenlere teşekkürler 🙏

• @Ayvaz-Azizov
    Bu ay sonu mülakat tarihinin habercisi e-maili alırsınız, mart ayında mülakata girersiniz inşallah

• @Muhtaradana Inşallah. Mart ayında olması daha iyi, biraz hava sıcak olur en azından 🙂

• @Ayvaz-Azizov ya dimi çok güzel olur, şu an Ankara soğuk diyorlar 😀

• @Muhtaradana Aynen, bende onu düşünüyordum, Ankara'da bulunmuş tanıdıklarım kışı Ukrayna'nın kış havasına benziyor diyorlar 😀

• @Muhtaradana KCC den Evrak onay mailini 11/12/2019 da aldim.imzaya tasimayi unutmusum.Dosya KCC de derken hersey yolunda mi? Yani bir sonraki asama randevuyu mu verecekler ? Aydinlatirsaniz sevinirim.Tesekkurler

• KCC ye ulaşmak için nereye e mail atmamız gerekiyor?

• @hasan76 evet siz evrak onayını geç aldığınız için dosyanız henüz KCC de ama bu yazı bu ayın 15 inden sonra transit olarak değişecektir
    Ay sonunda mülakat tarihinin habercisi olan emaili alırsınız, mart ayında da mülakata girersiniz inşallah

• @Metin-Tekeli
    [email protected] ne için ulaşmak istiyorsunuz?

Ne için ulaşmak istiyorsanız isteyin kendi bilgilerinizi vermeniz email içerisinde yazın ki size doğru cevap versinler
    Pricincipal Aplicant Name:
    Case Number: 2020EUXXX
    Date of birth:
    Preference Category: DV DIVERSITY
    Foreign State Chargeability: TURKEY
    Dear Sir / Madam

• @Muhtaradana Ama Benim numaram subat ayi icin current olmustur. Yani ben subat ayi icin mulakati alamiyacakmiyim ?

• @hasan76 şubat ayı için mülakatlar dağıtıldı, @Ayvaz-Azizov beyin imzasınada bakın kendisininde aynı durumda olduğunu görebilirsiniz
    Mülakat tarihi almak için case numaranızın bültende aktif olması kadar, ne zaman evraklarınıza onay aldığınızda önemli

Uyarı : Bu planlanan senaryo DV2020 de şu ana göre uygulanan akış ileriki aylarda bu sıralamada değişiklikler olabilir

Daha net açıklamak gerekirse sizin case numaranızın aktif olduğu bültenin yayınlanma tarihinden(bu sizin için ocak bülteni yayınlanma tarihi 18 Aralık 2019) bir ay önceki ayın son gününe kadar (bu tarih 30 Kasım 2019 dur) evraklarınıza onay almışsanız planlanan ayda yani şubat ayına bir mülakat tarihi alırsınız

Ama siz eğer bu durumu kafanızda netleştirmek istiyorsanız ara ara dvlottery.state.gov/ESC adresine confirmation numaranızla girip,kazandığınızı öğrendiğiniz sayfada bir mülakat tarihi var mı yok mu diye kontrol edin

Olmadı bu durumu KCC yi arayarak da sorabilirsiniz

• @hasan76 noelden dolayı bizim mülakat mailleri aksadı mart ayına malesef

• Arkadaşlar ben New Yorkta kendime staj ayarladım cornell medical collegeda haziranın sonuna. 20k case numberşa yetişme şansım ne kadar sizce?

• @Muhtaradana Nazik bilgilendirmeniz icin cok tesekkur ederim.Artik Mart ayi icinde mulakatimizi bekliyecegiz.

• @Mert-Güngör büyük ihtimal rahat yetişirsiniz

• @Manwe6265 Ahhhh Noel Ahh yaktin bizi 😞

• @Muhtaradana eşimin ds formu görünürken benimkini açmamışlar onun için elçilikle konuştum teknik bir arıza oldugunu ve açılmadığını söylediler o yüzden .

• ⭐⭐⭐

@Ayvaz-Azizov @Muhtaradana hocam soğuk biraz hafif kalır. Ankara’nın havası çok değişik. İlçeler arasında bile farklılıklar gösteriyor.
    Yerine göre -1-2 derece fark ediyor
    Çankaya’ya kar varken Keçiören Yenimahalle Sincan da kar ve soğuğun daha az olduğu göze çarpmaktadır.
    Nitekim ninelerimiz hep derdi “Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır” 😊

• ⭐⭐⭐

@Mert-Güngör tebrik ederim hayırlı olsun bol şanş diliyorum 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |