Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar biz dvcharts.xarthisius.xyz eklentisi henüz aktif olmadığından telegram grubundaki arkadaşlarla case numaralarını Europe için kontrol edeceğiz, gönüllü olanlar @air_technic ve benimle iletişime geçebilir
    Gönüllü her katılımcıya 15000-15500 gibi 500 kontrol case aralığı veriyoruz
    Çıkan verileri hemen foruma aktaracağız
    Şimdiden destek veren arkadaşlara teşekkür ederiz

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana hocam işiniz gücünüz rast gitsin. Herşey gönlünüzce olsun. İyi haberlerinizi beklemeye devam ediyoruz.
    Bizler de sizlerin sayesinde bir şeyler öğreniyoruz

• @Manwe6265
    Merhaba,
    Biz siyahi bey ile yaptık türkçesi çok kötü olmasına karşın benimle ingilizce eşimle türkçe yaptı mülakatı. Ben evet demiştim ama kabul etmediğim taktirde yine türkçe yapmayı kabul etmişti, yalnızca türkçesi çok bozuk olduğu için yalnış anlama olmaması adına ben ingilizce devam etmeyi tercih ettim.

• @ilayda-yaren-özyaman peki vizeniz onaylandı mı?

• Arkadaşlar katkılarınız için teşekkür ederiz, bu sene dvcharts.xarthisius.xyz tüm case leri otamatik yaramış ve sitesine eklemiş

Bu ortak çalışmaya destek veren, katkıda bulunan @huseyın-d ve Yeşilkartforumdaki ilgili arkadaşlara ve telegram grubumuzdaki 15 arkadaşımıza ayrıca teşekkür ederiz
    İlgili link ⬇⬇⬇

20200102_092428.jpg

• Bu ileti silindi!

• Öncelikle Ceac verilerinin derlenip düzenlemesine katkıda bulunan başta muhtardana olmak üzere tüm arkadaşlara çok teşekkürler.
    Açıkçası bu kadar iyi bir tablo göreceğimizi beklemiyordum çünkü bu sene ilk defa kcc nin tüm kazananlara mail göndermesinin response rate i yükselteceğini dolayısıyla verilen vize sayısını arttıracağını düşünüyordum ama gördüğüm kadarıyla pek fazla bir değişiklik olmamış önceki yıllara göre.
    Ayrıca herkesin tahmin ettiği gibi bu sene numaralar arasında çok büyük boşluklar olduğu da kesinleşmiş oldu. Boşluklar da gayet homojen bir biçimde dağılmış gibi.
    Kesin konuşup kimseyi umutlandırmak istemem ama şu tabloya göre bu sene bütün numaralar current olacak bence. Ocak, şubat ve mart bültenlerinde artık yüksek artışlar görmemizin zamanı geldi sanki:))

• İnşallah bu sene herkes hayaline kavuşur

• Ben 2019 verilerini 2020 ile kıyaslayarak kendi mülakat ayımı hesaplamaya çalıştım. Nisan ayı cut-off'unda olmam lazım 🙂

• @oez Durumunuzu geçen sene ile karşılaştırmak istiyorsanız Ceac verilerine göre numaranızı ikiye bölmeniz kabaca yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Yani en geç mart ayında current olur numaranız bence.

• Mart ayında current olsam foruma inek kestirir mangal partisi veririm .

• @Semihmete bakın bu sözünüzü hatırlatırım @Semihmete bey, mayısta siz, biz mülakata hazırlanalım
    Sayın @crazycells semih beyin dediklerini not alalım lütfen 😊

• @Muhtaradana inşallah 😊

• ⭐⭐

@Semihmete Haziran-temmuz yapalim su tarihi de bizim is kesin olsun 😋

• @Edelweiss @Muhtaradana Herkes current olsun mangal partisi yapalım o zmn 😊👍🏾

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Mart ayında current olsam foruma inek kestirir mangal partisi veririm .

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Semihmete bakın bu sözünüzü hatırlatırım @Semihmete bey, mayısta siz, biz mülakata hazırlanalım
    Sayın @crazycells semih beyin dediklerini not alalım lütfen 😊

aynen 🙂 bunu not ediyoruz kenara...

• @Semihmete, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Mart ayında current olsam foruma inek kestirir mangal partisi veririm .

Ben bu sözünüzü hatırlatırım ona göre 😀

• Bu ileti silindi!

• @Manwe6265 evet, geçen ay aldık.

• @özlem-yaray bizde aşılar e-devlette hiç yoktu ve kağıt kopya aşı kartının orjinali kayıptı ancak kopyasını bulabildik. kopyanın üzerine okul doktorumuzdan ıslak imza aldık. okul doktorunuz yoksa benzer bir şekilde aile hekiminizden de imza alabilirsiniz. Bu konuda Unganlar çok anlayışlıydılar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |