Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana gerçekten güzel sayı geldi, sırası gelenlere bol bol bol şans diliyorum. İnşallah vizeleri basılı pasaportu görürler. Bekleyen kafileye bol bol sabır bende dahil olmakla beraber 🙏🏼

• @cato gerçekten iyi 😀

• Bize hiç gelmeyecek heralde sıra bu gidişle çıktığına sevindik ama bu belirsizlik gerçekten çok yorumcuymuş. Hepimiz için hayırlısı olsun.

• Mayıs ya da Haziran bülteninde bütün numaraların current olacağını düşünüyorum.

• @İrem-Güzel Merhaba,
    Ben inanıyorum Current olacaksınız, hiç merak etmeyin

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana hocam 2020 talihli arkadaşlarımızın tamamının numarası current olacak inşallah bu sene 🙏 sadece biraz sabır ve sonu baldan tatlı olacak

• @İrem-Güzel Daha yüksek case ile inanmaya devam ediyorum , 30 eylül tarihi gelene kadar umutlarımızı koruyoruz .

• @Muhtaradana gerçekten iyi sıralama geldi de, bu onay maili hala gelmedi. Ben mailde atmadım 6 haftayı geçti sizden bi haber yok diye, napsak böyle beklemeye devam mı😀 yoksa bizim onay maillerini gönderin diye bir mail mi atsak😀

• @gezgin34 yani forumda genel tavsiye böyle bir email atmaya gerek olmadığı yönünde, bize gelen otomatik emailin sonunda bildiğiniz gibi 6 haftayı geçtiğinde durumunuzu sorun yazıyordu, bende sordum
    Karar bu aşamadan sonra sizin

• ⭐⭐

@İrem-Güzel durumunuz o kadarda karamsar değil. Gelecek ay daha net tahminler yapabilirsiniz durumunuz hakkında. Muhtemelen Ağustos Eylül tüm numaralar Current olur. Numaraların bir bölümünde çok büyük atlamalar olacaktır merak etmeyin.

• @İrem-Güzel Umudumuzu Kesmicez İrem hanım, Sonuna kadar umutluyum, gidişat baya güzel, bu sene Current olur diye umut ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ybi04, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells geçen hafta ulaşan vize paketimin sarı zarfında ufak bir yırtık olduğu için vize bölümüne bilgi verip ne yapmam gerektiğini sordum. Bugün gelen cevapta paketi kendilerine geri göndermem istenmiş ancak ne şekilde göndermem gerektiği belirtilmemiş. Zarfı Büyükelçiliğe göndermeyi hangi metodla yapmam uygun olur? Devamında bana geri göndermeleri için yeniden AIS kaydı mı açmam gerekir?Bu konu hakkında bilginiz var mı acaba? Konuyu Büyükelçiliğe sormadan sizlerden de görüş almak istedim.

bence ufak bir yirtik icin ugrasmaniza gerek yok, zaten kenari kesik olarak gonderiliyor zarf...

Eger gondermekte kararliysaniz, dediginiz gibi AIS'i kullanarak bunu yapmalisiniz.

• Selam herkese,

DS-260 doldurduktan sonra belgelerin ulaştığına dair otomatik bir mail geliyor, o gelmişti.
    Ama sonrasında belgeleriniz onaylandı yada kabul edildi gibi bir mail gelmedi.
    Beklemeli miyim yoksa mail atıp sorsam mı?

Bilgilendirebilir misiniz?

Dosya Numarasi: 2020EU32xxx
    DS-260 Gonderimi: 02.06.2019
    KCC Evrak Istegi: 04.06.2019
    KCC Evrak Onayi:
    Saglik Muayenesi:
    Vize Mulakati:
    Vize Onayi:
    Pasaport Teslimi:
    ABD Ilk Giris:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@chuckneedless bu mail yaklaşık mayısa kadar beklemen gerekiyor çünkü current ozamana denk gelecek. Herkesin yanıldığı şurası herkese aynı anda gelecek diye bir şey yok. Ondna current olana kadar vaktin sakın panik ya da stres yapma. Eğer numaran current olmuş hala gelmedi ise bir mail atıyorsun bu mail aynı gün geliyor.

• Arkadaşlar merhaba, aranızda mülakata Sağlık muayenesi belgeleri olmadan girip daha sonradan eksik evrak olarak gönderen var mı? 6 Ocak'ta mülakatım var ve iş dolayısıyla 6 Hazirandan önce giriş yapmam biraz zor gözüküyor, o yüzden olabildiğince geç bir şekilde muayeneye girip süreyi uzatmak istiyorum.

• ⭐⭐⭐

@Muhammed-Eyüp-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba, aranızda mülakata Sağlık muayenesi belgeleri olmadan girip daha sonradan eksik evrak olarak gönderen var mı? 6 Ocak'ta mülakatım var ve iş dolayısıyla 6 Hazirandan önce giriş yapmam biraz zor gözüküyor, o yüzden olabildiğince geç bir şekilde muayeneye girip süreyi uzatmak istiyorum.

Geçmiş yıllarda çok fazla örnek var.
    Bu yılda ise bir arkadaşımız bu şekilde yol izledi, kendisine sağlık raporlarını gönderdikten sonra vizesinin onaylanacağı söylendi mülakatı esnasında. Fakat daha göndermedi diye biliyorum.

• @bberke biz nj dedik ve onay aldik mulakatta

• @bolatmali arkadaşın kim olduğu ile ilgili bilginiz var mı hocam? Direkt kendisiyle iletişime geçebilirim.

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@harikeyn Arkadaşımız bu şekilde bir yol izlemişti 5 kasımda görüşmeye girmişti.

• ⭐⭐⭐

@Muhammed-Eyüp-Yavuz kendisine özelden mesaj yazarsanız @bolatmali hocamız size cevap verecektir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |