DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba, ben green card sahibiyim 2 yıl önce Almanya’dan taşındık. Annem babam ziyarete gelmek istiyor 8 Mayıs randevu tarihleri. İkisi de emekli annem aynı zamanda özel şirkette çalışıyor. Daha önce Almanya’ya ziyarete geldiklerinden schengen vizeleri mevcuttu. Bu ay yeni araba aldılar ve ev tapuları gibi tapular mevcut. Hem onlar hem de biz çok stresliyiz çok fazla red duyuyoruz. Sizlere sormak istedim bize tavsiyeleriniz ne olur hangi evrakları isterler ? Davetiye yazıcı yazmalıyım ? Neler ekleyebiliriz. Şimdiden çok teşekkürler

• Anne baba dogum tarihi unuttum? ve vizeyi bu sefer nasil alabilirim?

Merhabalar
    Ben green card sahibiyim 4 senedir americadayim hatta bu temmuz vatandaslik basvurumu yapacagim NJ de yasiyorum Amcami b1 b2 vizesi amerikaya getirmek istiyorum kendisi yanimda 1 ay tatil yapip donucek ulkeyi gezdirecegim ona genel olarak planimiz bu sekildeydi lakin kendisi red yedi birkac ay once ilk vize denemesinde kendisi 66 yasinda marangozluktan ve bahce islerinden emekli kirgiz bir esi var birkac sene once evlendiler giresunda ikamet ediyor emekli maasi var her ay aliyor yani anliyacaginiz yeterince baglayici sebebi var gerekce olarakta evli olmasina ragmen bekar yazmisim ds 160 de bilmeden(biraz dalginligima ve ayakustu doldurmama geldi formu) ve benim adresimi unutmus sorulunca soyleyememis nerde kalacagi sorulunca simdi 2. kez deneyecegiz bu sefer tam temkinli bir sekilde herseyi eksiksiz doldurup vizesini almasini istiyorum ki temmuz 11 de vize gorusmesi var hatta bu sefer invitation letter ve i-134 affidavit formunun ciktisini alip eksiksiz doldurup scan edip gondrecegim ona ki yaninda bulundursun ve gostersin konsolosluktaki gorevliye , ama ds 160 i doldururken babaanemin ve dedemin dogum tarihi aklima gelmedigi ve o an bulamadigim icin "do not known" kutucugunu doldurup gectim ve ds 160 formunu submit ettim ve fee leri aidat parasida ds 160 icin yatirildi ve randevu tarihi alindi bu arada , ama sonradan ikisininde dogum gunu tarihlerini bulabildim bir sekilde babamdan ama artik cok gecti ds 160 formunu doldurdup bitirdim birkac gun once bilgilerini de yolladim amacama simdi sormak istiyorum bunlarin do not known olarak isratlenmis olmasi bir sikinti yaratir mi konsoloslukta sizce yeniden formu girip yeni form yaratip yeni confirmation number alip ds 160 yi doldurayim mi eger doldurursam tekrar fee yatirmam gerektigiyle ilgili yazilar da okudum nette boyle bir durum varmi gercekten submit ettikten sonra create new deyip yenisini yaratirsam tekrar bir ucret odemem gerekecek mi ya da buna degermi yoksa bu sekilde kalsa bir sorun olmuyor mu konsolosluk gorusmesinde hicbi sekilde ?sorularim konusunda beni aydinlatabilirseniz sevinirim bu sordugum sorular disindada bu sefer vizeyi cok yuksek ihtimalle alabilmesi icin baska neler yapabiliriz bunlar hakkindada bilgi verebilirsiniz , bu arada kendisi daha onceden gurcistan ve kirgizistan da bulundu gezdigi ulkeler bunlar suana kadar onu da ek bilgi olarak vereyim
    tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

248

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |