Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bugün itibariyle mülakat mailimi aldım. 6 Ocak'ta mülakatı olan diğer arkadaşlarla görüşmek üzere 🙂

• @azize33 tamamdır indirdim sizden link bekliyorum

• @Can-Alibali yarın gönderir arkadaşlar 👍

• @ilhanucarus
    Randevuyu en erken mulakatinizdan 1 ay once alabilirsiniz.. en son 2 gun oncesi almaniz lazim cunku sonuclar kontrolden sonraki gun 16.00 civarinda cikiyor. AIS kaydini da mulakat oncesi yapmalisiniz , kolay bir islem.

• Dv2020 telegram grubuna katilmam icin link paylasabilir misiniz

• @uarman teşekkür ederim

• Randevu maili alan bütün arkadaşların gözü aydın olsun. Bir hatirlatma; sağlık randevusunu aldığınız tarih, her şey planlandığı gibi giderse, Amerika'ya giriş yapmanız gereken 6 aylık surecin başlangıcı olacak. Konsolosluk görüşmenize en geç 2 veya 3 gün kala girmeniz gerek.

• ⭐⭐⭐

@dilara1424 @azize33 @ilhanucarus @selcuk8138 arkadaşlar tebrik ederim. Hayırlı olsun mülakatınızı sorunsuz halletmeniz ümidiyle inşallah bol şanş diliyorum 😊

• ⭐⭐⭐

@Stickezz tebrik ederim bol şanş diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun

• Merhaba Arkadaşlar,
    Ben 2020 talihlisiyim. KCC den evrak maili de aldım. 2 konudan dolayı sürece devam edip etmeme konusunda kararsızım. fikirlerinizi almak istiyorum. birincisi lise mezunu değilim. okuduğum liseden tasdikname ile ayrılmıştım. ikincisi 3 ayrı dosyadan dolayı sabıkam mevcut. cezalarımın tamamı para cezasına çevrildi. mahkemelerin konusuda bandrolsüz ürün satmak. konsolosluğa gidip red almaktansa süreci sonlandırmayı düşünüyorum. ne yapmam gerekir? bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.

• @selcuk8138 Tebrik ederim hayırlı olsun

• @Ayvaz-Azizov teşekkür ederim darısı başına ve tüm bekleyenlere 🙂

• @Muhtaradana Gunaydin arkadaslar ve muhtar bey destekleriniZ icin tesekkurler,dediginiz gibi ay sonnu mail alirsiniz demistiiz aldim,dun aksam 06 ocak 07:30 mulakat tarihim uarim basarili gecer herkese tesekkurler simdiden....

• @selcuk8138 Amin Inşallah, sağol.

• Mulakat tarihi alan arkadaslara tebrikler. Arkadaslar mulakat sirasinda soru sormaktan cekinmeyin, her aile bireyinin parmak izini vermeyi unutmayin bazen onlar unutuyorlar, eski pasaportlarinizi da yaninizda goturmeyi unutmayin. Simdiden bol sans.

• ⭐⭐

@ayse yolculuk ne zaman

• En gec mart gibi insallah. Ama ne kadar erken olursa o kadar iyi 😁

• @crazycells @Muhtaradana MERHABA DS 260 formuna esimin evlenmeden onceki kizlik soy ismi olan pasaportu yazmistik, bi kac hafta once degistirdik pasaportunu ocak 06 da mulakatim var ne yapmam gerek bu durumda

• ⭐⭐

@ayse darısı başıma 🙂 belli olsaydı kura

• @civan1453 problem olmaz eskisiyle birlikte yaninizda goturun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |