Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar NOA2 onayı 20 gün önce geldi. Ama ankaraya gideceğine dair olan case numarası ile alakalı bir mail hala almadık. Biraz daha beklemek gerekirmi sizce yoksa mail atmak için doğru zaman mı durumu sorgulamak ile alakalı

• @cre3d nvc ye sorun hocam bir kaç sayfa geride nvc min linkini paylaşmıştım oradan gerekli bilgileri doldurup sorabilirsiniz

• @cre3d bnm ank numaram 22 günde geldi

• @onuronur, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@cre3d bnm ank numaram 22 günde geldi

bu mail nişanlımın adresine gidecek dimi hocam, bizim statü değişmenin üzerinden 21 gün geçti mail ise 13 gün önce geldi hangisi esas alınıyor bilemiyorum onu

• merhaba . herkese ıyı bayramlar dılıyorum
    dun dosyam transıt oldu .
    ds160 formunu doldurduktan ve ımzaladıktan sonra 2 tane hata yaptıgımı farkettım. bırısı oglumun dogum tarıhı (klavyenın azızlıgıne ugradım sanırım) dıgerı ıse "Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?" YES olarak ısaretledım.bu sanırım saglık muaynesı yada yaptıgımız aşılar ıle alakalı bılemedım...
    ds160 formunda yaptıgım hatalar ıçin tavsıyelerınız nedır acaba.

• @ozy75 iyi bayramlar sizede. Tekrardan formu doldurabilirsiniz. Kolay gelsin şimdiden

• @cre3d i129 formu doldururken bir form daha doldurmuş olmanız lazım iletişim bilgileri için orada kimin mailini yazdıysanız o maile gelecek

• @ob16222 başkan seni burada soru yağmuruna tutuyoruz hakkını helal et. Work permit Green Card vs için başvuruları yapmıştık. IOE ile başlayan receipt number posta ile bize teslim edildi. Finger print için online olarak baktığımda randevu tarihi verildiğini söylüyor ama bu gelen receipt sayfalarında yok. Randevu tarihini nasıl öğrenebilirim.

• @tncymz süreci tam olarak hatırlamıyorum ancak USCİS
    Account u için bir talimat sayfası yollamış olmaları lazım. Birde randevu schedule oldu ise onunla ilgili de kağıt yollayacaklar çünkü o kağıtla randevuya gidiyorsun.

Dediğim gibi tam olarak hatırlamıyorum hangisi önce geldi hangisi sonra 1 sene geçti üstünden ama gelmezse USCİS i bir arayın konuşun derim.

• Önceden turist vizesinden red yedim .Bu durumun K1 vizesine etkisi olur mu ? Mülakatta soruyorlar mı ?

• @ob16222 turist vizesinden ret yemek k1 vizesini etkiler mi bilginiz var mı

• ⭐⭐

@Haci-Tekin e devletten son 5 yil adres tarihcesini ve calisma gecmislerini giris cikis tarihleri ile beraber gorebilirsin

• Cuma gunu randevumuz var irs tax transcriptini irs sayfasi uzerinden almaya calisiyorum ama 4 farkli bolum var . Return Transcript , Record of Account Transcript, Account Transcript , Wage & Income Transcript . hangisi oldugu ile ilgili herhangi bir bilginiz var mi?

• @Mehmet-Kusken return yeterli hocam.

• merhabalar bugün itibariyle dosyamın NVC de olduğuna dair bir mail aldım ve ANK ile başlayan dosya numaramı aldım şimdi ne yapmalıyım dosyamı nereden takip etmeliyim ve konsolosluktan nasıl randevu alırım bu konular hakkında bana bilgi verirseniz çok memnun olurum. son olarak bugünden itibaren kaç gün sonra ABD ye giriş yaparım şimdiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim.

• saglık mulakatı icin covid aşısı zorunlu mu? Devlet hastanelerini, saglık ocaklarıni, şehir hastanesini dolaştım bugün. Hic bir yerde covid aşısı yapmıyorlar . nerede yaptırabilirim?

• Arkadaşlar lütfen cevaplar mısınız .Önceden turist vizesinden red almak nişanlı vizesini etkiler mi ?

• @mertem441 merhaba ben de aldım bir kere ama şuan NOA2 Approved olarak geldi, bence etkilemez. Henüz mülakata girmedim..

• Merhabalar herkese, benim de bir sorum olacak. NOA2 yi aldım. Orada NOA2 geçerlilik tarihi 14 Haziran 2024 görünüyor. Ama randevuyu 12 Temmuza bulabildim. Elimden geldiğince sık kontrol ediyorum reschedule yapıp geriye çekmek için ama daha erkene randevu açılmıyor. Konsolosluğa mail attım ama cevap vermediler. Bu geçerlilik tarihini nasıl uzatıyoruz?? Lütfen yardımcı olur musunuz? Sevgiler

• @burculeo_ öne çekmek istiyorsanız randevu sistemini aynı sıklıkta takip edin bazen erken tarihe açıyorlar. Öne çekemezseniz de problem değil sizin yapmanız gereken bir şey yok konsolosluk otomatik olarak dosyanın süresini uzatıyor. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Benzer Başlıklar

• 116
  • 1476
  • 57
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |