Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Merhaba, bizde 5 Ekim'de yolladık ama bizede henüz onay maili gelmedi. Sizlerde bir değişiklik var mı?
    Selamlar,

• @lawyer40 Yardım için çok teşekkür ederiz. Sizede yeni hayatınızda bol şans🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba,
    Bugün mülakattan 20 gün sonra konsolosluktan vizemizin onaylandığına dair mail aldık.
    Bu süreçte bilgileri ile destek olan @crazycells ve @Muhtaradana ayrıca forumdan iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim 🙂
    Umarım a/p ye kalan diğer arkadaşlarımızında durumları bir an önce olumlu sonuçlanır
    Detaylı deneyimlerimi ilerleyen günlerde paylaşım sağlayacağım..

gozunuz aydin, sonraki surecte bol sanslar.

• @gülden size çoktan "congratulations records indicate" ile başlayan onay emaili gelmesi lazımdı,
    Peki evraklarınızı gönderdiğiniz de aşağıdaki otomatik ulaştı emaili geldi mi⬇⬇⬇
    20191121_190524.jpg

Eğer evraklarınızı gönderdiğiniz de bu email gelmemişse, evrakları bu başlığın ilk iletisine göre düzenleyip tekrar gönderin, eğer bu otomatik ulaştı emaili gelmiş ve onay emaili hala gelmemişse KCC ile iletişime geçmeniz lazım(bu arada case numaranız imzanızdaki gibi 9 binlerde mi?)

• @Muhtaradana Bey Merhaba,
    Çok teşekkür ederim açıklamalar için. Case Numaramız 2020AF20XXX, çifte vatandaşım, Afrika olarak başvurmuştum ve Visa Bulletinde şu anda Africa 19Kdadır, inşallah aralıkta sıram açıknacaktır.
    3-) konusu ise, çocuğa bakan birisi olmayacağı için içerde kabul ederler mi acaba? yoksa DS-260 de yer alamaz zaten ABD vatandaşı olduğu için. Mülakatta 2. çocuk nerde diye soralarsa sorun çıkar mı acaba?

• @Muhtaradana Bey,
    Az önce Kentucky ile görüştüm bana dedilerki her istediğim zaman evrakları gönderebilirim, bunun için genel bir mail atmışlarmış.Dedim ben o maili görmedim, en azından bileyim hangi evraklar istenir diye. Şöyle bir cevap verdi o soruma, bize mail atarak Request te bulun bizde size evrak listesini göndereceğiz.
    Bilgileirinize.

• @Mango2014 Merhaba,
    Dosya numaram 2020AF20XXX larda, Afrika olarak başvurulduğu için Aralık ayında Visa Bulletinda açıklanır diye düşünüyorum.
    Az önce Kentucky ile görüştüm, Arkadaş bana herkese genel bir mail atılmış evrak göndrilsin diye, size özel olarak mı gelmişti?

• @Adama-Coulibaly
    1)Çok sevindim, önümüzdeki bültende numaranız açıklanır
    2)Çocuğunuz gelmek zorunda değil ama eğer bırakacak kimseniz yoksada mülakatta kızınızı içeri almamak gibi bir durumla karşılaşacağınızı zannetmiyorum @crazycells

• @Adama-Coulibaly çok güzel siz o zaman KCC ye bu email atın, usul yerini bulsun
    İstenen evraklar bu başlığın ilk iletisinde var zaten

• @Muhtaradana Bey,
    Çok çok teşekkür ederim, Evrak listesinin linkini atma şansınız var mıdır?

• @Kartanesi-Sevinç-0 Ben mülakatta enparadaki hesaplarımı göstermiştim
    enparayı arayınca mali dokum kayıtları hesap harketleri ve banka cüzdanlarını son 6 ay için istemiştim.. 2 güne ulaştırmıslardı fakat bazen bir hafta alıyor..hesap harektleri ve mali dokum qnb finanstanda alınabiliyr denmişti fakat bankadakiler pek vermek istemediler...imza sirkusunu unutmayin gerçi banka gönderiyor olmalı..bence hesabın aktif olması gerek son 6 içinde döviz hareketliği olmayan bir hesaba 20.000 dolar bir anda girerse sıkıtı olur.forumda genelde yenı acilan yada kullanılmayan hesaba 10-20 yatırılıyor sonrada problem çıkıyor...tavsiyelerim bukadar

• @Adama-Coulibaly
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688
    Burada istenen belgeler var, mülakata Ankara'da mı girmeyi düşünüyorsunuz?

• @Muhtaradana Bey,
    Evet mülakat Ankarada gireceğiz. Link için çok teşekkür ederim.

• @Muhtaradana Merhaba, Evet evrakların ulaştığına dair otomatik olan maili aldık. Case numaramız 9xxx. Ben bugün KCC'ye yazayım bu durumda. Anlaşılan bir terslik var. Teşekkür ederim cevabınız için.

• @harikeyn Anlıyorum. ilginiz için teşekkürler. Ancak imza sirküsü dediniz. Onu anlamadım kimin imza sirküsü?

• ⭐⭐⭐

@Kartanesi-Sevinç-0 banka dökümanlarını alırken imza atan yetkililerin imza sirküleri olması gerekiyor diye biliyorum.

• @fetihy Teşekkürler 🙂

• ⭐⭐⭐

@Kartanesi-Sevinç-0 rica ederim efendim 🙏

• Vize görüşmesinden 15 gün önce belgelerin postayla konsolosluğa gönderilmesi diye bir ibare var. Bu doğru mu? EB1 kategorisi için gerekli mi? Ankaradaki mülakat için soruyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@RuslanDeCondrat
    1-) ihracat yapıyorum derken işletme sahibi misiniz.
    2-) Maddi konu da para mı sadece gösterdiniz yoksa yan evraklarda varmıydı eğer sizin için sıkıntı - sorun olmayacaksa ne kadar gösterdiniz
    3-) Sağlık sigortası ile ilgili olarak soru sordular mı
    4-) Hangi eyalete gideceğinizi sordular mı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |