Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bolatmali vallahi zor geçen bir günün ardından gelen güzel bir haber . hayırlısı olsun . darısı hepimize 🙂

• @bolatmali Hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐

@muhammed-ucar @nothing34
    Teşekkür ederim, darısı sizlerin başına 🙂 Sponsor belgesi gönderdim sadece

• @bolatmali gelsin pasaportlar 🙂 EE şimdi nereden başlamayı planlıyorsunuz? Eyalet olarak.Sponsor bulmak, stresli bir süreç olmuştur. Eş dost tanıdık mıydı, ben pek ihtimal vermiyordum tanıdık olmadıktan sonra.İnsanlar çekinir saçma sapan.

• ⭐⭐⭐

@bolatmali 👏🏻 çok sevindim hocam. Yeni hayatınızda boş şanş. yolunuz açık olsun.

• ⭐⭐

@bolatmali hayırlı olsun. Yeni yaşamınızda başarılar.

• @bolatmali tebrik ederim, hayırlı olsun, çok sevindim, Amerika'daki yeni yaşamınızda mutluluklar, herşey siz ve ailenizin için çok güzel olsun, bundan sonraki süreçte ve Amerika'daki ilk günlerinizde işlerinizi çok kolay bir şekilde hallerdersiniz inşallah

• @bolatmali Tebrik ederim, hayırlı olsun ))

• @bolatmali tebrik ederim yeni hayatınızda mutluluklar 🙂

• @bolatmali ohhh rahatladım valla. resmen gerilim hikayesi gibi takip ediyordum.

bundan sonraki hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim 🙂

• Merhaba herkese iyi günler
    Küçük bir sorum olacaktı Case number’ım
    34000’lerde mülakat tarihi ortalama hangi aya denk gelir ?

• @Emre-Topçuoğlu Bu maalesef öngörülebilir bir sey degil ancak fikir vermesi açısından gecmis yillara bakabilirsiniz mayis veya hazirani bulabilir.

• @bolatmali Sizin adınıza o kadar çok sevindimki, çok üzülmüştüm ilk okuduğumda...Allah yolunuzu açık etsin, inşallah çok güzel bir hayat sizi bekler burada.

• Merhabalar,
    Benim birkaç sorum olacaktıda.
    1-Biz önce AOS u olmasını istemiştik sonradan CP olarak Kentucky ye mail attık ve görüşmeyi Ankarada yapmak istedik, Kentucky den kabul amil geldi interview Location Ankara olarak değişti diye fakat hala Belgeler için mail gelmediki Sıramız Aralık ayındaki CUrrent te olacaktır, bu normal mıdır?
    2-Ayrıca burada yaptığımız Medical Record (1yıllık geçerli ve kapalı zarftadır), Ankarada kullanamayız değil mi?
    3- Kızm ABD vatandaşı, görüşme yaparken bizimle beraber girebilecek midir?
    Teşekkür ederiz.

• @Ayvaz-Azizov Hic meraklanmayin , sizin icin en hayirlisi neyse oyle olacaktir.

• @Emre-Topçuoğlu gecmis yillarin ortalamalari size fikir verecektir.

• @somebody Tecrubelerin yazili ve gorsel paylasilmasi sayesinde konsoloslugun orada ve duzen laboratuvarinda yillardir oralara asinaymisim gibi dolastim 🙂 Hakkinizda en hayirlisini diliyorum, mulakat cok kolay gececektir sadece icinizi ferah tutun.

• ⭐⭐⭐

@uarman benim bildiğim kadarıyla aylara göre current ;
    Eylül - 2100
    Ekim - 6000
    Kasım - 8600
    Aralık - 10300
    geriye kalan aylarda Current olacak sayılar tahmin üzerine söylenebilir

• ⭐⭐⭐

@Emre-Topçuoğlu benim bildiğim kadarıyla aylara göre current
    Eylül - 2100
    Ekim - 6000
    Kasım - 8600
    Aralık - 10300
    geriye kalan aylarda Current olacak sayıları tahmin üzerine söylenebilir

• @bolatmali Gözünüz aydın, çok güzel bir haber. Yeni hayatınızda başarılar dilerim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |