Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 nasıl bir sürpriz abi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dmrtkn current olan rakamların yüksek çıkması @Muhtaradana bir tablo yayınladı ocaktan sonra şubattan itibaren her ay aradaki artış miktarı daha fazla oluyor ki mayısta current olmuştu

• @Nothing-Man doğru hatırlıyorsunuz, yani tam olarak satın demese de lafı oraya getirmiş görevli, “satacağınızı nereden bilebiliriz” demiş.

• @balcinerb söyledikleriniz ne kadar doğru. Bu süreçte web de yazılı olmayan konularda soru sorabileceğimiz çok az merci vardı ve bu forum bekleme sürecinde benim için de çok yararlı oldu. Henüz mülakat aşamasında olsam da. Özellikle @crazycells çok ilgiliydi, çok minnettarım. Herkese başarılar..

• Mülakata girecek numara aralıklarının önümüzdeki 3-4 ayda büyük bir sıçrama yapacağını düşünüyorum.

• Merhabalar,

KCC'ye evrakları göndereli 1 ay oldu, telefonla aradım. Evrakların işlenmesi yaklaşık 2 ayı bulur, Aralık ayının ortasında gelmemişse tekrar arayın dedi.

1-Bu onay mailinin içeriği tam olarak nedir?
    2-Bize mülakat tarihi bu onay maili ile KCC tarafından mı bildiriliyor?
    3-Bir mülakat tarihi verilmese de tüm numaralar current dendiğinde Ankara'ya gidip mülakata girmek istediğimizi mi beyan ediyoruz?

• merhabalar. Ben kcc evrak isteğini 20.10.2019 tarihinde yolladım ve mülakat tarihinin açıklanmasını bekliyorum. Ancak greencard a bel bağlamak istemediğimden dolayı askerliğimi tamamlamak için 10 gün sonra askere gideceğim. Mülakat tarihimi erteleme gibi bir şansım var mı acaba ? bu arada sıra numaram 4XXXX

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cem-Hacıosmanoğlu 40.000 yoksa 4.000 mi eğer 40.000 ise 2 defa askerliğe gider gelirsin. Bir tanesini düz diğerini bedelli olur. Sana sıra mayıs haziran da görürsün

• @Çağatay-AKAR
    1-Screenshot_20191120-173254.jpg

2-Hayır, (yukarıdaki emaili almalısınız ki size bir mülakat tarihi verilsin, ancak case numaranız bültende aktif olmadığı sürece, evrak onay emailinin tek başına bir manası yok, mülakat tarihi almak için evraklarınıza onay almanız, sonrasında da bültende numaranızın aktif olması lazım)

3-Hayır,tüm case numaraları aktif olsa bile, KCC nin bize bir mülakat tarihi vermesi lazım(bu aşamada Dos mu,USCIS mi yoksa konsolosluk mu buna karar veriyor tam orasını bilmiyorum, sanırım ortaklaşa bir karar mekanizmaları var) @crazycells

• @Muhtaradana İlginize teşekkür ederim. Gayet açıklayıcı oldu. 52XXX case number ama sanki bu sene tüm numaralar current olacak gibi hissediyorum.

• @crazycells Merhabalar, ben ds 260 doldururken Diploma aldığım günü 31 Mayıs yazmışım, diplomam da 29 Mayıs yazıyor bu mülakata bir sorun oluşturur mu? Diplomayı Yeminli İngilizceye çevirtirdim ancak puan bölümünü yaptırmadım, sadece diplomayi yaptırdım yeterlimidir sizce? 🙂

• @balcinerb Tebrikler.Darısı başımıza..

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar merhaba,
    Bugün mülakattan 20 gün sonra konsolosluktan vizemizin onaylandığına dair mail aldık.
    Bu süreçte bilgileri ile destek olan @crazycells ve @Muhtaradana ayrıca forumdan iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim 🙂
    Umarım a/p ye kalan diğer arkadaşlarımızında durumları bir an önce olumlu sonuçlanır
    Detaylı deneyimlerimi ilerleyen günlerde paylaşım sağlayacağım..

• ⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba,
    Bugün mülakattan 20 gün sonra konsolosluktan vizemizin onaylandığına dair mail aldık.
    Bu süreçte bilgileri ile destek olan @crazycells ve @Muhtaradana ayrıca forumdan iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim 🙂
    Umarım a/p ye kalan diğer arkadaşlarımızında durumları bir an önce olumlu sonuçlanır
    Detaylı deneyimlerimi ilerleyen günlerde paylaşım sağlayacağım..

hayırlı olsun kardeşim yeni hayatınızda mutluluk başarılar.

• @bolatmali hadi gözünüz aydın yeni hayatınızda mutluluklar

• @bolatmali Hayırlı olsun. Çok güzel bir haber. Sponsor işini nasıl hallettiğinizi merakla bekliyoruz, yoksa para miktarını mı arttırınız?

• Yeni hayatınizda basarilar dilerim insallah gonlunuze gore olur

• @bolatmali hayirli olsun gozunuz aydin siz bir islem yaptiniz mi sponsorluk vs.
    Yeni hayatinizda basarilar

• @harikeyn merhaba, vize görüşmesinden sonra sağlık raporunu aldınız mı, konsolosluk ne zamana kadar sağlık kontrolünü yaptırmanız gerektiğine dair bir süre veriyor mu acaba? Vize görüşmesinden sonra 3-4 ay sonra sağlık kontrolü yapılabilir mi acaba, yoksa kısa zamanda mi yaptırmak lazım?

• @bolatmali hadi hayırlı olsun :))) gözün aydın, yeni hayatınız da da başarılar 😉 sponsor mu para artırımı mı yapmıştın.?_

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |