DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@kaanvercetti Malesef kötü yanı da o. Onbinlerce kaçak girdi ülkeye büyük bir çoğunluğu doordashe yöneldi kazançlar azaldı. Büyük çoğunluk ubere yönelince de uber kazançları azaldı. Fakat elle tutulur bir mesleğiniz yoksa da başlangıç işleri için bunlardan farklı pek seçeneğiniz olmayacak. Amazonda kargo dağıtanlar günlük 300 dolar yapıyormuş diye duydum oranın şartları ve kaç yıllık ehliyet istediklerini bilmiyorum

• @newbie97 O da her gün o kadar kazandırmıyor. Burada akşamları barda buluşup bir şeyler içtiğimiz Latin arkadaşımız çalışıyor. Özellikle kampanyaların olduğu dönemlerde o paralar yapılabilir, hatta üzerine de çıkılabilir. Genellikle sabah 8 akşam 9 arası çalışıyorsunuz. Haftada belirli bir saatin üzerinde çalışmanıza izin vermiyorlar.

• Merhaba herkese hayırlı geceler. Biz evli 4 yaşında bir evlâd sahibi olarak ilk defa gc ye başvurduk. Sayfayı severek takip ediyorum ve bilmediklerimi tamamlamaya çalışıyorum. Bu bekleme sürecinde herkese bolca sabır ve amacımıza,hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşamamızı diliyorum. 🤲Geceniz hayr olsun. Geniş çok güzel bir ailenin yeni fertleri olmak çok mutlu etti bizi. 😊

• @kaanvercetti Geçen sene cuma,cumartesi, pazar günleri toplam 1500 2000 dolar arası kazananlar vardı

• Bu ileti silindi!

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

arkadaşlar herkese günaydın yeni bir konu atıyorum ortaya hem değişik bilgileri olanlarda paylaşım yapmış olur. 50 k param var efsane ingilizcem var turist vizem var ve legal bir şekilde turist vizesiyle abd ye giriş yapmak istiyorum... ve ardından statü değişikliği yaparak ülkede kalmaya çalışmak istiyorum ne tavsiye edersiniz... kursa yazıl okula yazıl demeyin... derhal çalışma vizesi almam yada bir şekilde çalışmam lazım çünkü bu para bana sonsuza dek yetmez... siz olsanız ne yapardınız mesela ilginç fikirler gelebilir eminim 🙂

Bu konuyu devam ettirelim takipçisiyim 😃

• @Onurfidan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@kaanvercetti Geçen sene cuma,cumartesi, pazar günleri toplam 1500 2000 dolar arası kazananlar vardı

dedigim gibi hocam bolge cok buyuk bir etken ama ben genel hatlari ile soyluyorum. gecen sene uberde saatlik genel hatlari ile 30 dolara tekabul ediyormus su an 20 civarlarinda seyrediyor. haftaici genelde saatlik 15 dolara geldigi bile oluyor surge olmayinca. 2 sene oncesi saatlik 40 dolar kazaniyormus cogu kisi. verilen ridelar da cok kotu su an. cevremde 5-6 kisi var doordash isi yapan ve hepsi ayni durumdan muzdarip. dogu eyaletlerinde gelir bir tik daha fazla bu islere nazaran fakat istisnalar kaideyi bozmaz. ben kendim de yaptim, yeri geldi gunde 200 dolar kazandigim da oldu yeri geldi saatligim 6 dolara geldigi de oldu sistem paket atmayinca. kaldi ki topdasher olmayinca schedule alip cikmak gerekiyor bolgeye gore ve schedule kacirildigi zaman gun yanmis oluyor sistem izin vermiyor bolge kirmizi olmadikca calismana. houstondaki arkadasim gunde 150 dolar kazaniyor gun boyu calisip ve onda schedule muhabbeti yok istedigi zaman cikip calisabiliyor. yine devreye bolge konusu giriyor. yt videolari izleyip beklentilerini cok yuksek tutup buraya gelince istedigi parayi elde edemeyip husran olan oldu cevremdeki cogu kisi. kimsenin umudunu kirmaya calistigim falan yok sadece yuksek beklentilerle sirf bu is icin gelinecek bir yer degil. gecen sene bu islerin icinde degildim, burada degildim fakat gecen senenin amerikasi ile bu senenin amerikasi arasinda daglar kadar fark var duyduklarima gore eger cevremdeki herkes dogru soyluyorsa.

• @debbieLA77 akla gelen en kolay yol e-2 gibi görünse de, e-2 vize ya da statü sahibine yalnızca kendi işinde çalışma imkanı tanır, ücret alacağınız başka bir işte çalışamazsınız. Bu meblağ için en düzgünü bence EB-3 ile devam etmek.

• @EasternStar bununda yolları var tabi evliyseniz eş üzerinden e2 ile kendinize çalışma izni alabilir kendi mesleğinizi yapabilirsiniz

• @mesut1905 O da mesleğe bağlı, işverenler üzerinde herhangi bir "expiry date" yazan çalışma iznine sahip kişilerle uzun süreli iş anlaşması yapmaktan kaçınıyorlar. Yapabileceğiniz işler fazla nitelikli olmuyor.

• Butun hristiyan din kardeslerime mutlu noeller... Tanri 2024 de yuzumuzu guldurecek

• son 130 gün kala!!! umarım keyifler yerindedir.

Şu iğrenç soğuk kış günlerinde Florida'nın sıcak kollarında olmak vardı şu an.

• ⭐⭐

@elektra 130 gün sonra buralarda iğne atsan yere düşmeyecek ahanda buraya yazıyorum 😁

• @elektra Son 1 haftadır çok yağmurlu ve rüzgarlı ama yine de sıcak 🙂

• Asgari ücret zammı da açıklandığına göre değerli yorumlarınızı yavaş yavaş okumaya başlarız diye düşünüyorum.Fakirleşme yolunda uygun adım marş..yoksa koşar adım mıydı

• ⭐⭐

@Birgariphayat Mehter şekli hocam 3 ileri 1 geri 😁

• @Birgariphayat Şu an ilgimi çeken tek şey yukarıdaki geri sayım sayacı hocam 🙂

• @hasnotben Hayatlar saymakla geçiyor be hocam, sayılı gün denildiği gibi hızlı geçmiyor.

• Herkese günaydın arkadaşlar. Yine her sabah olduğu gibi iş yerime gelir gelmez foruma girdim ve yazıları okuyorum 🙂

• @hasnotben günaydın, aynı durumdayız. sap'den sonra açtığım ilk site resmen 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |