DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @T-C-Kubilay-Dikici ben mülakat tamamen türkçe yaptım. Direkt aldım vizeyi.
    Ancakjl yaş 52 ve pasaportta 2 adet shengen vizeleri mevcuttu. Avrupa giriş çıkışlar vardı. Bunların da artısı olabilir.

• @tolgasatir ancak bu dediğiniz bekar birisi için geçerli herhalde. Çoluk çocuk herkes birden abd ye gitmesi zor. Haa yalnız gidip diğer aile bireylerinin greencard ları için sonradan da başvurulabilir. Ancak bu şekilde onlarinki süreç biraz uzun sürüyormuş herhalde.

• @gungorhan Az yükselir, 34 bandına gelir diye düşünüyorum 🙂

• @Xakels Attın mı ?

• @Darko Moral bozmak yok, devam...

• @delpooro Olmaktan mutluluk duyacağınız yer olması dileğiyle..

• @burakcan Başvuruda pasaport olmasının veya olmamasının iyi ve kötü yanları var.

• @halibay Umudunuzu kaybetmeyin, başvurmaya devam 👌🏻

• @deadman 😁 Bir gün o dolaptan GC çıkar, kim bilir

• @Cenker-0 Ben de olanak vermiyordum fakat ilk başvurumda kazandım. Şansınız bol olsun.

• @Berki-Birdinç Hakkınızda hayırlısı olsun, en kısa sürede talihli olmanız dileğiyle 🙏🏻

• @animehime94 DV2025 sizin seneniz olur umarım, bol şanslar 🙏🏻

• @animehime94 Hangi telegram grubu ?

• @gtx295 Kediler mutluluk kaynağıdır 🙂 Geri dönmesine sevindim. DV2025 te bol şanslar.

• @Hayri-Sozen Tebrikler 👏🏻 Süreci yakından takip edin ve ona göre adımlar atın. Bol şans diliyorum.

• Hayır maalesef yararlanamyor.

• @newbie97 evet bana da öyle geliyor ama Ankara’nın sağı solu belli olmuyor bakarsın 30bine kadar dağıtır.
    “Ankara’ya güvenmeyin”

• @serel Şansınız bol oldun. Dv2025 mülakat deneyiminizi okumak dileğiyle..

• @serel merak etme insanlar çok uzun süre başvurup sonucunda neticeye kavuşuyor, pes etmek yok 💪🏽

• @Evrenos Doğru bir izlenim. Tahmin edemeyeceğiniz kadar kötü..

Benzer Başlıklar

• 682
  • 22394
  • 30295
  • 979
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |